שלום!..זו המילה היחידה והנכונה..

the crow

New member
שלום!..זו המילה היחידה והנכונה..

להתחיל בה. שלום לכולם, שמי הוא.. אממ... האמת שלא בא לי לומר לכם מהו שמי וזה סתם עניין של פרנציפ. יצא לי לקרוא את ההדעות שלכם פה בפורום ובאצבעותיי דגדג לו הרצון להגיב ולהגיב במהירות, אז כך: 1. מתא"ן- לא שווה גרוש!!! (מנסיון מנסיון מנסיון!) 2. איש הלילה- כן ירבו כמוך! יצא לי לקרוא מספר תגובות שלך ובאמת סחטיין. 3. לכל מי שחיפש אודישנים וכו´ הדרך הכי טובה , אם לא היחידה, למצוא אודישנים היא לגשת ולהרשם בסוכנות של ניצבים או לחילופין למצוא סוכני משחק. 4. תאטרון צה"ל לא מת 5. סליחה על הנימה הבוטה, בד"כ אני לא כזו ..אלו אחד מהימים שלי... הפחות טובים שלי. תגובות, הערות, טענות ושאר ירקות THE CROW

the crow

New member
סליחה. תיקון טעות!

הכוונה בסעיף 2 היא ל- WC ולא ל"איש הלילה"

WC

New member
אי של שפיות והיגיון

תודה על מילות התמיכה והעידוד!!!!!!!!! מי יתן וירבו גם כמוך- ועל תתנצלי על הנימה- זה מה שמייחד אותנו!!!!!! WC מוריד בפני CROW את המים

מאריאן

New member
חחח....

ואני כבר דמיינתי איזה הודעות נאצה האסלה תכתוב לך...
אגב, התמונה היא שלך? כי זה קעקוע מדהיםםםםםםםםםםם! וכמובן - ברוכה הבאה! מתי היית במתא"ן, איזה שיכבה היית, ספרי קצת שנדע למה שנאת את זה כל כך (אני דווקא אהבתי).
מאריאן

WC

New member
בטי- את מוציא לי שם רע

גם אם היתה מתכוונת לאיש הלילה-זכותה הייתי תוהה לפשר הדבר ושאל לשלומה- אולי הילדה חולה ואלי יש לה חום גבוהה אבל לא הייתי כותב לה דברי נאצה!!!! דברי נאצה שמורים לטמטום- שלצערי לא נחסך מהפורום- אבל לא נורא!!! אנחנו נשרוד!!!! WC הוצאת דיבה

למעלה