שכר באדמיניסטרציה?

Iwannaknow

New member
שכר באדמיניסטרציה?

שלום לכולם, אני ממש צריכה עזרה בקשר לרמות שכר בתחום האדמיניסטרציה. אני חוזרת לארץ בעוד חצי שנה בערך לאחר שהות של עשור בחו"ל ולא יודעת למה לצפות כי לא עבדתי מעולם בארץ. קצת רקע עלי - אני אקדמאית בעלת תואר ראשון, אנגלית ברמת שפת אם ונסיון של כארבע שנים כמזכירה בחו"ל. יש לי סיכוי בארץ להתקבל למשרות אדמיניסטרציה קצת יותר גבוהות כמו מזכירת מנכ"ל או מנהלת אדמיניסטרטיבית בחברות היי טק או פיננסים בעיקר? ולאיזה אמדן של רמות שכר אני יכולה לצפות? האם יפלו אותי משום שאני תושב חוזר בקבלה לעבודה לפי דעתכם? אני יודעת שאני מערבבת המון נושאים, אבל זה מטריד אותי.

בָלבָל

New member
היי

אני בספק אם תהייה אפליה לרעתך.. רק לטובתך בגלל השפה. יש הרבה דרישה למזכירות אנגלית-עיברית, ועם תואר ראשון (באיזה תחום אגב? זה גם חשוב אם זה יתן לך יתרון - נגיד כלכלה יהיה יתרון גדול יותר מפסיכולוגיה..). ממליצה לך לפנות רק לחברות הייטק/חברות גדולות/בנקים שמחפשים מזכירת מנכ"ל וכו'.. יש לי הרגשה שתצליחי להתקבל. לא לשכוח מכתבי המלצה מהמעסיק בחו"ל ותכיני את הבוס שלפעמים מעסיקים בארץ היו רוצים להתקשר טלפונית לדבר איתו. שיהיה בהצלחה.. לא קל לחזור לארץ אחרי כלכך הרבה זמן

למעלה