שי, מעיין הפורום הזה ממש נוראי!

מ ו ר ע ל

New member
שי, מעיין הפורום הזה ממש נוראי!

אוקיי, אז ניסיתי חיכיתי אבל עוד ועוד דברים גורמים לי פשוט לשנוא את הפורום הזה אני דורש הצבעה! אני אישית רוצה לחזור לפורום הישן! למשל אם אני לא בבית אני לא יכול להיכנס על השם שלי במחשב אחר כי אני כאילו מחובר בבית שלי זה החסרון הכי גדול בעצם שאפשר לפעול רק מהמחשב שלך! והשרשור הזה זה הדבר הכי נוראי כי זה משגע שיש לך עץ כזה גדול עדיף לעבוד בעצים קטנים כמו שהיה בפורום הישן! אני דורש הצבעה! אני אישית מאוד לא מרוצה מהפורום החדש!

Princess 1

New member
עומריקו מה אתה עושה רעש?

נכון - הפורום הקודם היה לחלק מאיתנו נוח בהרבה, אבל אניע מאמינה שאם הם עשו תשיקול שלהם לעבור לפה זה כניראה שווה את זה, ושי כבר הישוויץ לי שיש להם "פורום מנהלים" מאגניב ! ושהם מוזנים לאיזה מסיבה לא ידועה, אבל אולי הוא הימציא ... :) אז אל תעשה בלאגן ... סבול בשקט!

just stav

New member
הבעיה שלי עם הפורום היא...

שאי אפשר לדעת איזה הודעה קראת ואיזה לא. זאת אומרת- אם נכנסתי אתמול וקראתי הודעות כשאני אכנס היום אני לא אראה איזה קראתי כבר ואיזה לא. זה די מטריד. אבל חוץ מזה הפורום הזה ממש סבבה.

just stav

New member
ורק שאלה קטנה...

ואולי טיפשית אבל: איך מגיעים לפורום דרך האתר של תפוז?

kedeman

New member
הבעיה שלך ידועה ומוכרת...

פעם היו סימונים בפורומים של תפוז אבל הבנתי שמסיבות טכניות הם נעלמו בכל אופן שמעתי שבדפדפנים מעל גרסה 6 יש סימון (לא בדקתי..) איך מגיעים לפורום דרך תפוז? נכנסים לתפוז קהילות לוחצים של על החלק של הנוער שם אנחנו נמצאים בתנועות הנוער

נ ו ם

New member
ככה:

כשנכנסים לתפוז נכנסים לקהילות (בציורים הקטנים בצד ימין למעלה הציור הקטן של הפנים) ושם נכנסים לצעירים או לאות ח´ או לרשימת כל הקהילות, מוצאים את הפורום ונכנסים. קאפיש? ולא הבנתי מה הבעיה להיכנס ממחשב שלא בבית?

kedeman

New member
לא כל כך נוראי

אני מסכים איתך שהפורום הזה הוא לא שיא השלמות אבל הפורום הקודם היה עוד פחות נוח נתחיל מזה שלא היו חסרות שם בעיות טכניות אבל לא היה לא לי ולא לכם לאן לפנות (כשיש לכם בעיות אתם יכולים לפנות לפורום המשוב של תפוז וכשלי ולמעיין יש בעיות אנחנו יכולים ללכת להתלונן בפורום מנהלים) ורק שתדע אתה יכול להיכנס עם אותו שם משתמש מאיזה מחשב שאתה רוצה (ולא משנה מאיפה אתה מנסה, גם מהמחשב של סלעית בערבה, כמו שאתה זוכר בטח שאני עשיתי) בנוסף פה אנחנו יכולים לפתוח שרשורים גדולים לעומת בפורום הישן שאם היה בו שרשור (עץ) של יותר מ-10 הודעות אז הוא היה תופס חצי עמוד זה קורה בגלל שבפורום הקודם הוא התבסס על מספר הודעות סך הכל בעמוד ופה זה מתבסס על מספר הודעות ראשיות בעמוד וסתם לידיעתכם (בקשר לתמיכה טכנית) יש פה פורומים שיוכלו לעזור לכם יותר ממני וממעיין בגלל שזה הנושא של הפורום! פורום תמיכה בתפוז ופורום תמיכה טכנית (שמתעסק יותר עם בעיות במחשב) אתם מוזמנים להעזר בהם חוצמזה עומר אנחנו בפורום הזה רק שבוע תן לעצמך זמן להתרגל באת הנה ישר עם הרגשה של לא רוצה לעבור ונראה לי שאתה לא מנסה להשתנות תן הזדמנות ואל תחשוב כל הזמן שרע (אם תנסה לראות את הצדדים הטובים תראה שיש גם כאלה)

Princess 1

New member
../images/Emo9.gifיווו נזק! מה עשית מהמכסכן! בואו

נקים לו קבוצת תמיכה וזהו ! תנו לו לבכיין בשקט... הוא יתרגל ... :) סתם סתם ... עומר אני צוחקת!

שי...

שי חמודון, תבין שעומר קצת מבואס, עקב טיול חנוכה, שהלך לדעתי ממש מעולה.... :) דרך אגב, גם לי לא ממש היה כיף ללכת עם המועצה כי אני באה ממועצה של ערסים מסריחים, אבל צריך להתרגל לזה... :) עומר- אל תדאג, אני מבטיחה בטיול לנסות לשפר לך את הטעם הרע שנשאר... :) אוהבת- מור´וש...

מ ו ר ע ל

New member
אתם לא מבינים אותי!

לדעתי צריך לעשות הצבעה אני אחרי שבוע פשוט משתגע פה! וחוץ מזה השרשור הארוך הזה רק גורם לי להשתגע עוד יותר! עדיף עצים קטנים שאחרי כמה זמן צריך לפתוח חדש ולא שרשור שבשביל להגיע לשרשור הבא אתה כבר מתחיל לכאוב לך הראש מרוב הודעות בדף אחד וחוץ מזה עומרי מדרום שרון שלח לי אימייל ובו הוא כתב שהוא אישית בכלל אל יכול לכתוב כאן בפורום אלא רק לקרוא ושהוא תומך בי לחזרה לפורום הישן אני דורש הצבעה!!!!!! וזה שאת מעיין ואתה שי בפורום מנהלים ואולי אתם מרגישים נהדר הם זה ואולי אתם מרגישים מצויין עם כל הקטע של הפגישה עם תפוז וזה שיש לכם פורום שאתם המנהלים שלו באתר חשוב אני עדיין חושב שדעת הרוב חשובה ולא מה שיהיה טוב וכיף לדעתכם המעבר לתפוז היה ללא כל התרעה מוקדמת ופתאום הפורום הישן והטוב נעלם ואני יחזור שוב, זאת דעתי האישית בלבד, ואם הרוב חושב אחרת הקול שלי לא נחשב זוהי דמוקרטיה ואני יכבד אותה שלכם עומר, וכן אני עקשן וקשה לשנות את הדיעה שלי בקלות אני אפילו מאוד עקשן בד"כ

hadasbaril

New member
עומר,

ראשית, היתה התרעה אם אתה זוכר ויכוח סוער בפורום הישן שנית, לדעתי עוד לא ניצלנו דברים בפורם למשל שליחת קבצים.דבר שלא היה בישן.. שלא נדבר על הסקרים, והמילים שרצות למעלה, ולשלוח מסרים ומה לא. נכון שעם טכנולוגיה מגיעים בעיות הסתגלות אבל:לדעתי היתרונות מעל החסרונות

kedeman

New member
עומר זה אפילו טיפה פוגע בי

זה שאתה חושב שהסיבה שהחלטתי לעבור לתפוז זה בשביל לעבוד עם חברה גדולה ושזה מה שמלהיב אותי זה אפילו מגעיל מצידך לומר. במיוחד אלי. חוצמזה אני חוזר עוד פעם ואומר השירשורים בפורום הקודם היו נוראיים והם אפילו היו חלק מהסיבה שעברנו הנה נמאס לי למחוק הודעות של אנשים כדי למנוע משרשור אחד להשתלט על כל הדף ובקשר לעמרי, שבאמת תהיתי לאן הוא נעלם, חבל שהוא פונה אליך ולא אלי אני יכול לנסות לעזור לו ואני יכול לדבר עם אנשים בתפוז כדי לנסות לעזור לו. ועומר תפסיק להיות אנטי ותנסה כן לראות את הצדדים הטובים כי ההרגשה שלי היא שאתה מחפש בכוח רק את הדברים הרעים וזה הגיע לזה שאתה מציין מגרעות מהפורום הקודם בתור מעלות אני מצטער מאוד אם ההודעה הזאת נשמעת מאוד מגעילה אבל תבין שגם אני בנאדם ואני לא יכול להישאר תמיד אדיש. אז הפעם הגבתי קצת בצורה מגעילה ושוב בבקשה תנסה לחפש גם דברים טובים בפורום הזה

מ ו ר ע ל

New member
אז ככה!!!!!!

טוב אז קודם כל קיבלת עוד הודעה תומכת שפורום הישן עלתה השאלה על פורום בתופוז אבל לא הגענו לאף החלטה זה ככה בא פתאום! שי אני ממש ממש ממש ממש ממש לא רוצה לפגוע בך כמו שאני לא רוצה לפגוע באף חבר שלי אבל אני עדיין טוען שאתה מעיין פשוט עשיתם משהו על דעת עצמכם, וזו שוב רק דעתי תדעו לכם שאומרים לי שאני עקשן יותר מדי ולפעמים זה פוגע בי חברתית אבל מה לעשות קשה לי לוותר על דברים שאני חושב שבהם אני צודק! ואין לי מה להגיד אני לא יוסיף יותר כלום!!!!! שלכם עומר

עומריקו ו.....

נו..עד שהתרגלתי לפורום הזה ...אל תעשה רעש... את האמת לא הכרתי לעומק את הפורום הקודם...אבל תנסה לשפר כאן מה שניראה לך לא בסדר ניראה לי גישה יותר בריאה לא? חוצמיזה מתה עליך עמיתי

למעלה