שימי ריגר - הפרשן הגרוע בעולם?

שימי ריגר - הפרשן הגרוע בעולם?

אולי כל חולי הכדורסל כאן שצופים ב-NBA באופן קבוע הצליחו להתרגל אליו, אבל אני שרואה רק משחק פלייאוף פה ושם נדהם כל פעם מחדש כשאני רואה משחק מלווה ב"פרשנותו" של שימי ריגר. חוץ מ"או מיי גאד", "וואו" ועוד שלל ביטויים מאירי עינים שהוא צועק אחרי כל מהלך יפה, כל מה שהוא עושה זה למלמל כל מיני משפטים בלתי מובנים בחצי עברית חצי אנגלית ולפעמים צוחק ממה שהשדר האמריקאי אומר. מה הקטע, לעזאזל?

עידו17

New member
היי זו הגזמה פראית!!! תתבייש לך!!!

הפרשן הגרוע ביותר בעולם הוא רלף קליין, ורק אחריו שימי

shohamz

New member
וטל ברודי כלב?

ולמרות כל זאת הפרשן הגרוע בעולם הוא לא מתחום הכדורסל אלא מתחום אחר והוא . . . . . . . . . . . . .תחזיקו חזק . . . . . . . . . . . . . . . . . . אבי רצון (ואל תגידו שלא חשבתם על זה)

shohamz

New member
וגם איש הכדורסל הזקן והפצוע

עודד קטש. מה לעזאזל הוא תרם בפרשנות שלו בפיינל פור?

עידו17

New member
יש לי יש לי יש לי

עם כל הכבוד לרלף קליין ושימי ריגר, התואר ´הפרשן הגרוע בעולם´ שייך למישהו אחר - אריק הניג כמובן. זוכרים איך הוא היה מפיק שידורים בערוץ 2 ושם את עצמו בתור פרשן
??? והיה יושב באולפן עם מעיל עור וכובע שכתוב עליו NBA
??? והכל למרות שאין לו שום מושג ירוק בספורט??? משפט מייצג מאותו פיאסקו, שנחקק במוחי לנצח (לפני משחק בסידרה מול פיניקס ושיקאגו): "NBA זה משחק של כוכבים ומי שיהיה יותר טוב ינצח"... ENOUGH SAID.

shohamz

New member
ומה עם רון קופמן מהרדיו? רק לשמוע

אותו מעלה לי את כל הפיוזים

עידו17

New member
קופמן כבודו במקומו מונח

לא האמנתי שיש פרשן עם פחות כריזמה מרלף קליין. אז זהו שיש.

Optimus_Prime

New member
כשרונן גורביץ´ היה

הוא גם אמר Oh my god ronaiiiiin! It´s unbelivible! וכשיש משחקים של הניקס לפעמים הוא צועק לבן שלו
ועידו צודק, אלף קליין הוא הגרוע ביותר.

Kgt1

New member
ריגר הוא לא פרשן כדורסל. הוא אוהד

שיושב שאולפן ומתלהב בדיוק כמונו הצופים בבית. המשפטים הבולטים שלו כוללים: "תאמין לי ירון/רונן/עופר הבן אדם הזה מדהים", "ווווואאאוווווווו", "אוווו מיי גוד", "אונלי נט (גם כשהכדור פוגע רק בחישוק)", "צעדים וסל" וכו´.

אני מעדיף בכל מצב את שימי ריגר

מאשר את כל השדרנים של הרשתות האמריקאיות שכל המשחק מדברים ואם לא שמתם לב גם הם צוחקים אחד עם השני בשידור

Kgt1

New member
אני מעדיף מבין כל השילובים להקשיב

לגורביץ´ ולשלח.

למעלה