שימו לב.

שימו לב.

כמו שאתם מבינים היה לי היום די משעמם-כי אין לנו בית ספר ימי שישי, אז גלשתי ושוטטתי קצת... בדף הראשי של הפורום יש קישור לאתר גרעין עודד "הישן" של אלחנן שוורץ. תיכנסו,וכנראה שמישהו(לא ברור כל-כך) מי מנסה להחיות אותו... אתם יכולים ללחוץ על הקישור שנקרא:קומונות ולראות תמונות של הגרעין ההוא-ממויין ע"פ מפה ארצית. דבר מגניב נוסף הוא דף גרעין נח"ל- מדובר על פירסום לגרעין נח"ל הראשון(שמאז היו עוד כמה0גרעין מפתח,ועכשיו רגל...), ותראו איזה פרסום מקורי ויפה עשו לו. שי, כדאי שתנסה להעביר משהו כזה לאתר החדש...(ברצינות) ולכל הגרעינרים שקוראים את זה(או למקורבים...-אחים או משהו...), תנסו למצוא זמן לתפעל את האתר הזה,או לפחות את הדף גרעין עודד באתר שלנו.

מצטערת שאני עונה בשמו....

אבל פשוט אני לא יודעת מתי הוא שוב יתחבר, ובתור מיופת כוח שלו אני אענה בשמו.... אממ כן הוא אח של אריק, אבל כמו כל ה"אחים" בתנועה (חוץ ממני!!) הוא לא אוהב כל כך שאומרים לו או קוראים לו אח של אריק... אמממ את יוצאת לטיול חוג?..

kedeman

New member
הילה- את לא חברה במועדון!!!

אין לך זכות לקרוא לאף אחד אח של!! (בשם כל מועדים האנשים שקראו להם אי פעם אח של... בשיתוף מורן ברנס, מאוד טוקר ועוד)

מההה.???

שי לא ממש הבנתי את ההערה הזו.... אז בבקשה, הסבר פרש נמק ותן דוגמאות על הנאמר!! בתודה- מור´וש

kedeman

New member
רק מי שנכנס לקטגורית "אח של"

שהיא קטגוריה מאוד מעצבנת בתנועה יעיד כל מי שאת כל כיתה ט שלו בילה בלשמוע מהרבה אנשים "אההה אתה אח של..." רק לו מותר באמת לקרוא למישהו אחר אח של אז ברנס יכול לקרוא לי אח של ניר אני יכול לקרוא לו אח של אריק לטוקר אפשר לקרוא אח של טוקר (מה לעשות שהשם משפחה לא משתנה!) מור היא אחות של אורן ולא חסרים אחים של (שנה הבאה תתכוננו לקרוא לאחותי אחות של!)

קראת את מה שרשמתי לך על אחיך??

ויש לי שאלה לכל ה"אחים של" הקטנים.... גם את האחים שלכם זה מעצבן שאומרים להם " מה אתה אח של מור?" כאילו עושים את זה הפוך...?

שיוויון זכיות!!!!

אני מאוד מצטערת מנהל פורום יקר וחביב שלי, אבל לכל אדם יש זכות לכנות מישהו "אח של". זהו מנהג ידוע ומהנה!!!! כמו דור פרנק הידוע גם בתור אח של נטע, ורד שיין שלפחות במטה יהודה שמה יהיה אחות של עופר ועוד גדולים וחכמים כמו טוקר וברנס. לכולנו הזכות לכנות אנשים אחים של!!!

kedeman

New member
יש- חשבתי על זה לפניך!!

יצרתי כבר קשר עם מג"ע בקשר לזה יותר מזה אני יכול רק ללחוץ עליהם

סר גל ית

New member
מורן../images/Emo70.gif

חח..איזה חיוך עלה על פניי כשאמרת שכניראה מישהו מנסה לחיות את האתר כי זה בערך אני, אבל הסיבה האמיתית שניכנסתי אליו זה בגלל שהוא נבנה בשנת השירות של אח שלי שגירען לו ב....מעלה יוסף! (ופה אני די מזדהה עם אחותך בקטע של "אחות של...") הוא עבד הרבה עם אח שלך... (בטיול חנוכה למשל נתבקשתי למסור לו ד"ש מאריק) באיזה מושב אתה גר? אולי הוא עבד שם...

שמי 17

New member
חחחחחחחח

"מורן המש"צ ממעלה יוסף" ואחות של אורן.. כאן "שמי 17-הבורח כל עוד נפשו בו מהתנועה"... איזו הצטרפות מקרים... ראיתי את הפורום הזה בדף הכללי ונכנסתי ופתאום אני רואה אתכם. טוב אתם יודעים איפה למצוא אותי(אני גר מול "תלמה-הדודה של מורן המש"צ ממעלה יוסף")

שמי 17

New member
../images/Emo32.gifאני פעיל בכמה פורומים פה

מעל לחצי שנה אם לא אכפת לך.

למעלה