שילום לכם! ^-^

YaLdoNet 4 EveR

New member
שילום לכם! ^-^

יאו אנשיםםםםםםםם מקורה?
אז ככה.. אני אופיר (בת) 14 וחצי.. אני מלב שרון, אני מניחה שזה חשוב פה?
ו.. אממ.. אני מטורפת על התנועה שלנו, אנחנו הכי-הכי
, ואני בספק אם יש טיול של התנועה שלא יצאתי אליו, והכי הכי חשוב - קורס מד"צים בסוף השנה! ^-^ אז מעבר לזה שזה הודעת וולקאם בשבילי, רציתי לדבר קצת על טיול חנוכה שהיה לנו.. בהרי אילת (מסלול קשה
). דבר ראשון, ח"ח לעמק חפר ולדרום שרון שהעלו נגדנו מורל יפה בערב השלישי
בהחלט גרמתם לנו להרים מורל חזק!! דירבנתם אותנו יופי.
ו.. לא-ח"ח גדול מאוד למרחבים, שבניגוד לדרומ"ש ועמק חפר, העלו מורל כזה: "ואם תגידו נות, לב שרון זונות" שאפילו לא טרחנו להגיב עליו, כי יש רמה ויש רמה. אז אוקצור, הטיול היה סבבי, אם מישו היה בו גם מרמת הגולן, עמק יזרעאל, חוף אשקלון או יתר מועצות שיצא לנו להיות איתם (במסלול, וסתם ככה) - אז.. מיאו.
אופיר. נ.ב המועצה שלנו פשוט ש-נ-ו-א-ה
מה עשינו רע?

s h e e p i t

New member
שלומלום

היי אופיר זאת אני רותם אמ... נתחיל ככה מהמועצה שלך (לב השרון) מבית הספר שלך מהשכבה שלך אבל לא מהכתה מכאן אני לא אמשיך..

YaLdoNet 4 EveR

New member
יאפ, אני יודעת מי.. ../images/Emo13.gif

אגב, חבל שלא באת, המושב שלך באמת התעלה על עצמו מבחינת התמתום בטיול הזה...

kedeman

New member
היי אופיר! בורכה הבאה!

אני שי ואני מעמק חפר עשיתם מורל בלילה השלישי??? לא שמעתי אותכם בכלל!! ואל תצחקי על המורל של מרחבים אם מרחבים עשו מורל אז זה קורה בערך פעם ב-50 שנה אז תיהיה גאה בהם קצת מרחבים זה לא לב שרון/עמק חפר/יזרעאל/גולן שאי אפשר לא לשים לב כשהם שם

YaLdoNet 4 EveR

New member
עשינו, ועשינו מורל יפה ../images/Emo123.gif

אתה לא זוכר (רגע, אולי זה היה בלילה השני, אל תתפוס אותי על המילה) שאתם ודרום שרון התאחדתם (רוע לב) נגדינו ועשיתם חמולה ענקית בכניסה למאהל שלנו?! אגב, אני חייבת לציין שעשיתם דבר די טיפשי, כי השלט שלנו נכנס קצת לשטח של המאהל של דרום שרון, וכמה מהחבר´ה שלכם שהתחילו את המלחמת-מורל, הלכו וירדו על לב שרון - והפנו את זה אל דרום שרון
מסכנים, בטח היו קצת המומים..
אוקצור, אני לא מתה על אנשים שמהללים יותר מדי ת´מועצה שלהם (למרות שזאת הכוונה..
), אבל אני חושבת שאנחנו, עם קצת רצון טוב - יכולים להעלות מורל חזק מאוד ומבחינתי זה מה שחשוב.. אכן, מרחבים ממש לא יכולים להיכנס לקטגוריה הזאת.. נו אז ראבק איתם, אם כבר קצת מורל - שיכניסו אליו קצת אינטיליגנציה..

היי אופיר! ../images/Emo163.gif

היי אופיר מה קורה? ברוכה הבאה לפורום!!
אפילו שאני גם עוד דיי חדשה פה...
המועצה שלכם בכלל לא שנואה... עליי אישית היא בין המועצות המועדפות... ככה זה שאתה גר בסוף העולם - הערבה
ושי, רציתי להגיד לך שהיית צריך לציין גם את הערבה בין המועצות ששמים לב אליהן... אם לא לפי המורל "האדיר" אז לפי גובה האגו...
אני נהנת לרדת על המועצה שלי...

kedeman

New member
אני יכול להגיב במשפט אחד

המדריך לא מתלהב מכל אוטובוס שהוא רואה - הוא רק מהערבה! (ותחשבו על זה
)

Princess 1

New member
אני מוחה בתוקף על המשפט הזה../images/Emo70.gif

הילה עולים על שי מכות ! !
( אפילו שהמשפט לא לגמרי מוטעה אבל זה כבר נושא לגופו ...
)

YaLdoNet 4 EveR

New member
../images/Emo6.gif רק עכשיו הבנתי..

ועוד רק כשאחותי הסבירה לי..
אגב, אחותי היתה גרעינרית בחופא"ש בשנה שעברה.. יש פה מישו מחופא"ש?
קיצור, כמה ילדים מהמועצה שלנו הפגינו מעט חוש הומור (NOT
) ושרו: "ייייייייי-ש לי, שיערות ערבה שיערות ערבה.." ואני לא מפרטת יותר.

למעלה