שידור חי מטקס כיבוי המשואות מאמפי שוני

Harrington

Well-known member
מנהל
תגובה לא ברורה.
מה לא ברור בה? כתבת (על הטקס בשוני) ש"המשתתפים והמגישים בוכים". עניתי לך שכולם (ישראלים/יהודים) בוכים, בכל הטקסים והאירועים, בין אם רואים זאת עליהם ובין אם לאו.

jackie111

Well-known member
מה לא ברור בה? כתבת (על הטקס בשוני) ש"המשתתפים והמגישים בוכים". עניתי לך שכולם (ישראלים/יהודים) בוכים, בכל הטקסים והאירועים, בין אם רואים זאת עליהם ובין אם לאו.
לא מדוייק: לא כולם בוכים.
גם לא כולם חושבים שיש אשמים שצריכים להתפטר.

Harrington

Well-known member
מנהל

Harrington

Well-known member
מנהל
זו עובדה לא כולם בוכים.
אין כאן עניין של דעה.
זאת הערכתך והערכתך בלבד. הערכתי כאמור מעלה.

לא רואה טעם מיוחד בפינג-פונג 'כן-לא' הזה. על כן נסיים כאן את תת-השרשור הזה ברשותך. אלא אם יש לך משהו חדש לומר?

jackie111

Well-known member
זאת הערכתך והערכתך בלבד. הערכתי כאמור מעלה.

לא רואה טעם מיוחד בפינג-פונג 'כן-לא' הזה. על כן נסיים כאן את תת-השרשור הזה ברשותך. אלא אם יש לך משהו חדש לומר?
אתה הוא שמשחק ולא עונה לעניין.
מעניין שאף פעם אתה לא מבין ומסיים
את הדיון בהתבכינו.

חבל, היה לי כל כך הרבה נושאים לדון
איתך.

Harrington

Well-known member
מנהל
אתה הוא שמשחק ולא עונה לעניין.
מעניין שאף פעם אתה לא מבין ומסיים
את הדיון בהתבכינו.
איפה ראית התבכיינות בדיוק :)? בס"ה אומר שאין טעם בפינג-פונג כן-לא. אתה אמרת א', אני אמרתי שלדעתי אתה טועה וזה ב'. חזרת ואמרת א', השבת שלדעתי זה ב'. מה עכשיו תרצה? להמשיך ככה כל היום? כאילו, זה אפשרי אם נורא משעמם לך. אבל פשוט אין בזה הרבה טעם, מה לעשות :).
חבל, היה לי כל כך הרבה נושאים לדון
איתך.
בכיף תמיד. כל דיון ענייני מבורך מבחינתי. בין זה לדיון בו כל אחד מאיתנו מחזיק בהשקפה אחרת (רק שאתה מכנה את השקפתך "עובדה") ואין דרך לגשר עליה, יש מרחק.

jackie111

Well-known member
איפה ראית התבכיינות בדיוק :)? בס"ה אומר שאין טעם בפינג-פונג כן-לא. אתה אמרת א', אני אמרתי שלדעתי אתה טועה וזה ב'. חזרת ואמרת א', השבת שלדעתי זה ב'. מה עכשיו תרצה? להמשיך ככה כל היום? כאילו, זה אפשרי אם נורא משעמם לך. אבל פשוט אין בזה הרבה טעם, מה לעשות :).
אתה לא עונה לעניין ומנסה לתת הסבר שהוא לא הסבר להבנתי זו בריחה, זו בכיינות.

Harrington

Well-known member
מנהל
אתה לא עונה לעניין ומנסה לתת הסבר שהוא לא הסבר להבנתי זו בריחה, זו בכיינות.
עניתי לגמרי לעניין, אבל הגבלתי את תשובותי לנושא הדיון שעמד על הפרק ולא הסכמתי להתבזר לכיוונים נוספים שהחלטת שיותר מתחשק לך לדון בהם. קורה :). הוספתי על הנ"ל שאשמח לדון איתך גם בנושאים האחרים, אבל הצבעתי על כך שאין קשר בין הדיון שהתחלנו למה שביקשת ללכת אליו. פשוט להחריד ומופיע שחור על גבי מסך בתכתובת הכרונולוגית בינינו.

אז ג'קי יקירי, חשוב לך להתבכיין על התבכיינות שלא הייתה ולא נבראה? לך על זה בראש מורם ותהנה! אבל תכל'ס, מה לעשות, לא אברח ממך לא היום ולא בשום מועד אחר. אני באמת מצטער אם זה מאכזב, אבל אתה ממש לא כזה מפחיד :).

בזאת בכל זאת מיצינו. כאילו, גם ה'דיון' הזה אני מצטער לומר, מעבר לכך שכמובן לא קשור לדיון המקורי בינינו, פשוט לא מעניין מבחינתי. כתוב כאוות נפשך עלי והשמץ ככל יכולתך. אני חי עם זה לגמרי בשלום כפי שאתה יודע בוודאי :).

בריאות וחג שמח.

jackie111

Well-known member
עניתי לגמרי לעניין, אבל הגבלתי את תשובותי לנושא הדיון שעמד על הפרק ולא הסכמתי להתבזר לכיוונים נוספים שהחלטת שיותר מתחשק לך לדון בהם. קורה :). הוספתי על הנ"ל שאשמח לדון איתך גם בנושאים האחרים, אבל הצבעתי על כך שאין קשר בין הדיון שהתחלנו למה שביקשת ללכת אליו. פשוט להחריד ומופיע שחור על גבי מסך בתכתובת הכרונולוגית בינינו.

אז ג'קי יקירי, חשוב לך להתבכיין על התבכיינות שלא הייתה ולא נבראה? לך על זה בראש מורם ותהנה! אבל תכל'ס, מה לעשות, לא אברח ממך לא היום ולא בשום מועד אחר. אני באמת מצטער אם זה מאכזב, אבל אתה ממש לא כזה מפחיד :).

בזאת בכל זאת מיצינו. כאילו, גם ה'דיון' הזה אני מצטער לומר, מעבר לכך שכמובן לא קשור לדיון המקורי בינינו, פשוט לא מעניין מבחינתי. כתוב כאוות נפשך עלי והשמץ ככל יכולתך. אני חי עם זה לגמרי בשלום כפי שאתה יודע בוודאי :).

בריאות וחג שמח.
אף אחד לא מחייב אותך להגיב. אבל להגיב בצורה
מתחסדת כמו שאתה עושה זה מטופש.

Harrington

Well-known member
מנהל
אף אחד לא מחייב אותך להגיב. אבל להגיב בצורה
מתחסדת כמו שאתה עושה זה מטופש.
טוב חמוד, אז עשיתי מעשה מטופש. אף על פי כן תתפלא לשמוע, אני שמח עם תגובתי הראשונית כאן לדבריך ועומד מאחוריהם לחלוטין. קשייך להבין שיש מי שרואה דברים אחרת ממך ושאינם עובדה אלא דעה בלבד (ובמקרה הזה אפילו לא אחת מבוססת במיוחד), זה משהו שעליך לפתור עם עצמך. לא יכול לעזור לך בזה והפינג-פונג הזה, חביב ככל שיהיה, גם לא צפוי להשיג זאת.

jackie111

Well-known member
זאת סוגיה אחרת לחלוטין. אם תרצה נתייחס אליה בשמחה, אבל אין לה שום קשר למה שכתבתי למעלה בתגובה לדבריך הנ"ל.
לקיחת האחרויות תסיר הרבה מאד עננים מעל הממשלה הפושעת הנוכחית.
אחת המשואות שכובו בטקס "כיבוי המשואות" היה לכבוד ההנהגה שלא יודעת
לקחת אחריות על מעשיה.

Harrington

Well-known member
מנהל
לקיחת האחרויות תסיר הרבה מאד עננים מעל הממשלה הפושעת הנוכחית.
שאלה של השקפת עולם. אני למשל סבור שהצהרה על לקיחת אחריות לא שווה הרבה. זאת מעבר לכך שבניגוד למה שהתקשורת אוהבת לספר לנו, איש לא נמנע ממנה. רק שעמדת הממשלה היא שיש לדון בזה לאחר המלחמה, בעוד שעמדת התקשורת היא שחייבים להצהיר על המילה הזאת כעת, גם אם זאת הצהרה חסרת כל משמעות (ולא משנה מי משמיע אותה) הלכה למעשה.
אחת המשואות שכובו בטקס "כיבוי המשואות" היה לכבוד ההנהגה שלא יודעת
לקחת אחריות על מעשיה.
נו, שיהיה לאנשים לבריאות. לא אשפוט אותם בשעתם הקשה. בכל אופן, לא את נציגי המשפחות. את הרל"בניקים הדווקנים שמשקרים גם בעניין הזה והרגישו צורך להוסיף קצת רעל ופילוג? ההיסטוריה תשפוט.

jackie111

Well-known member
שאלה של השקפת עולם. אני למשל סבור שהצהרה על לקיחת אחריות לא שווה הרבה. זאת מעבר לכך שבניגוד למה שהתקשורת אוהבת לספר לנו, איש לא נמנע ממנה. רק שעמדת הממשלה היא שיש לדון בזה לאחר המלחמה, בעוד שעמדת התקשורת היא שחייבים להצהיר על המילה הזאת כעת, גם אם זאת הצהרה חסרת כל משמעות (ולא משנה מי משמיע אותה) הלכה למעשה.
זאת לא שאלה של השקפת עולם. למנהיגות מקבלת אחריות. אסור לה להתחמק ברגע האמת.
היה על מנהיגות המדינה להתפטר מיד. היה על ראש הממשלה להכריז על בחירות - מיד.
כן, גם בזמן מלחמה שגם ככה מנוהלת בטפשות כשאנו מפסידים בכל מהלך צבאי או אזרחי.
נו, שיהיה לאנשים לבריאות. לא אשפוט אותם בשעתם הקשה. בכל אופן, לא את נציגי המשפחות. את הרל"בניקים הדווקנים שמשקרים גם בעניין הזה והרגישו צורך להוסיף קצת רעל ופילוג? ההיסטוריה תשפוט.
שעתם הקשה נובעת מהמשך הטרלול שלא טופל ולא יטופל כל זמן
שהמנהיגות לא מתנהלת בטמטום.

Harrington

Well-known member
מנהל
זאת לא שאלה של השקפת עולם. למנהיגות מקבלת אחריות. אסור לה להתחמק ברגע האמת.
זה מה שאני אוהב אצלך :). אתה מתעקש ללמד אותנו שוב ושוב על שיטת השמאל/רל"ב (לא כותב את זה בציניות). אנשים תמימים היו מסוגלים לחשוב שמדובר בצד פוליטי. מחנה (בגודל כזה או אחר) בעל השקפה ועמדה פוליטית, אותה הוא מבטא במסגרת שיח ודיון. בא jackie11 ומלמד אותנו שזה כלל לא המצב :). בקביעתך החוזרת ונשנית שלא מדובר בשאלה של השקפת עולם, אתה מתיימר לראות בעמדתך ובהשקפתך את היחידים שלגיטימיים. בעלי דעות אחרות, בעלי השקפות אחרות, אין מקומם איתנו! למעשה, הם כלל לא קיימים אם נקרא את דבריך כמות שהם.

אולי יבוא היום ותבין. אולי גם לא. אינני יודע. אבל אני מברך על כל פעם בו אני טועה לחשוב שאפשר לנהל שיח ענייני בנושאים האלה עם כל אדם באשר הוא כזה ובאדיבותך כי רבה מגלה שבעצם, אני כלל לא קיים כי השקפת עולמו לא קיימת. להשקפתך בכל אופן.

היה על מנהיגות המדינה להתפטר מיד. היה על ראש הממשלה להכריז על בחירות - מיד.
כן, גם בזמן מלחמה שגם ככה מנוהלת בטפשות כשאנו מפסידים בכל מהלך צבאי או אזרחי.

שעתם הקשה נובעת מהמשך הטרלול שלא טופל ולא יטופל כל זמן
שהמנהיגות לא מתנהלת בטמטום.
מאחר ואין כל קשר בין נושא הדיון, קרי הדברים שכתבתי במענה לדבריך בעניין בכי וכו', זה נראה לי דיון מיותר קצת. לא שאכפת לי לנהל אותו, אבל זה נעשה כבר כל כך הרבה פעמים, שזה פשוט בזבוז זמן משווע בעיני. במיוחד כשאתה מתחיל את דבריך עם נסיון לקבוע שהשקפת עולמי (למשל) היא משהו שלא קיים :).

חג שמח.

למעלה