שוב פושעי קפלן חוסמים כבישים הבוקר

איציק5111

Well-known member
תודה שאתה מביא את ההוכחה שאתה שקרן.
אלה מפגינים לשחרור החטופים. לא מפגיני קפלן.
אלה מפגיני קפלן, אבל יש לראות את 2 הצדדים במפגיני קפלן, הטוב שמחבק את משפחות החטופים והרע שמנצל את מצוקת המשפחות למטרות פוליטיות.

בכל מקרה לחסום כבישים זה מנהג שטני וצריך להפסיק אותו, וממש לא אכפת לי אם המפגנים שמאלנים ימנים או חרדים, די נמאס

בכל מקרה לחסום כבישים זה מנהג שטני וצריך להפסיק אותו, וממש לא אכפת לי אם המפגנים שמאלנים ימנים או חרדים, די נמאס
טוב שהבנת שמי ששולט בעולם כולל ביבי הוא רע.

הרי אם אני בא לחסום כביש עם החברים שלי ושם שלטים שהכל קנוניה שוברים לי את הפיקות בבירכיים.

מוטי חוף

Well-known member
ברור. כי חמאס חטף רק שמאלנים...
מה שברור זה -:
שלפי השיטה תורת חוכמת כת הדת שלכם העקומה יוצא שזה ברור שבן גביר המצית , המתנחלים האלימים , והכבוש
אשמים בזה שמחבלים ערבים הרגו/אנסו יהודים בשנת 1834 ובשנת 1929 .

The Real Big Joe

Well-known member
מה שברור זה -:
שלפי השיטה תורת חוכמת כת הדת שלכם העקומה יוצא שזה ברור שבן גביר המצית , המתנחלים האלימים , והכבוש
אשמים בזה שמחבלים ערבים הרגו/אנסו יהודים בשנת 1834 ובשנת 1929 .
וגם אכילת סברס גורמת לעצירות.

חנן44

Well-known member
נבלות קפלן נראה לי שם יותר מתאים. דופקים כל כך הרבה ישראלים, ועל מה? רק כדי לצווח ולנסות להפיל את השלטון הנבחר.
השלטון הנבחר שלכם מחריב את המדינה. חובה להלחם בו הכול דרך

Harrington

Well-known member
מנהל
השלטון הנבחר שלכם
סתם להשכלה כללית, ככל שאתה מתגורר במדינת ישראל זה השלטון הנבחר שלך בדיוק באותה מידה שהוא "שלנו" (מי שהרבים הזה לא יכוון אליו).
מחריב את המדינה.
שאלה של השקפת עולם (פוליטית). לדעתי למשל הוא ממש לא עושה זאת.
חובה להלחם בו הכול דרך
תילחם בכיף. בשביל זה אנחנו דמוקרטיה. אבל נבלות קפלן לא נלחמים בשלטון, אלא בישראלים התמימים וקשי היום שמנסים להגיע לביתם או למקום עבודתם. זה משהו אחר לחלוטין כמובן.

ai27

Well-known member
המחבלים בעזה שה כ"כ אוהבים בצרות עכשיו
אז הם לחוצים

למעלה