שוב חוזר הניגון

Faria

New member
תקרא את החוקים

החוק אומר יד מכוונת.
בהמשך יש הבהרה שלגבי יד מכוונת צריך להסתכל על תנועת היד ומרחק מהכדור ברגע שהוא נבעט לעבר היד. מהדברים האלה ברור שיד שצמודה לגוף מכדור שנבעט מטרים ספורים מהשחקן זה לא יד!
לא משנה אם היד מנעה גול בטוח או היתה במרכז המגרש. לא משנה אם זה ברחבה או לא. אני קראתי את החוקים, אתה כנראה שלא.
&nbsp
נסכים שלא להסכים זה דבר שאומרים אנשים כשאין להם שום טיעון שעומד בקו אחד עם העובדות. אף שופט שפוי לא יתן יד על דבר כזה. המקרה הזה הוא לא עניין של דעה, אלא של חוקי הכדורגל שאותם כנראה שאתה מעולם לא קראת.

אספרסו2

New member

shayCn

New member
ביננו

לא קראת כלום, אבל העיקר שכייף לך להעביר את הזמן בויכוח ולהתנצח.
תהנה, אבל לא שכנעת אותי. שולח אותך לקרוא את החוקה ולצטט, לא להמציא משהו משלך ואם לא, אז יאללה ביי.

dory141

New member
סלאח נפצע כי הוא לא נזהר

גם קרבחאל נפצע,אם שכחת. שחקן חשוב במערך ההגנה של נבחרת ספרד, בדיוק כמו שקרה לו לפני היורו ב-2016. כמובן, שקל לטעון שהכל שוחד ורמאות, אבל אם תראה בוידיאו, זו הייתה התקלות. בשני המקרים,אגב.
וכמובן שאני שמח על הניצחון של ריאל, ללא עוררין הקבוצה הטובה ביבשת.

shayCn

New member
בהילוך איטי זה אכן נראה תמים למדי

כאילו ראמוס נפל וגרר במקרה את סלאח איתו. ואז אני רואה את ההילוך בקצב פריימים רגיל ורואים בבירור שתנועה כזו חדה נעשית בכוונה.
וקרבאחל לא שווה כוחות לסלאח בתרומה שלו או בהשפעה המנטאלית על כל הקבוצה.
מי יודע איך המשחק הזה היה נגמר אם סלאח וקרבאחל היו משחקים 90 דקות..

אני נורא מבינה את האכזבה שלך מהפציעה של סאלח

אך קבוצה לא יכולה להישען על כוחו של שחקן אחד יהיה מוכשר אשר יהיה.
גם רונלדו היה חושך במשחק הזה ככה שיחסי הכוחות מתקזזים. הוא כמעט ולא היה במגרש וגם כשהגיע אליו כדור הוא לא עשה איתו הרבה מלבד לאבד אותו.
כקבוצה, ריאל מדריד טובה יותר והייתה מנצחת גם עם סאלח. זה נכון שליברפול פתחו בבליץ ואולי הם שכחו שכדורגל משחקים 90 דקות ויש לחלק את הכוחות בצורה מאוזנת כל המשחק. מדובר בבני אדם שרצים כל הזמן ולא ברובוטים.
לגבי כל שאר טענותיך,
תראה אתה קראת את הציבור הרחב,
אני שמעתי פרשנים וקראתי פרשנים, הם מבינים דבר או שניים בכדורגל,
ריאל הייתה גדולה קצת על ליברפול. זה כל הסיפור.

לילה טוב לכולם

shayCn

New member
האכזבה היא מעוד ניצחון לא מוצדק של ריאל

סאלח הוא רק כלי משחק בהתמודדות, בדיוק כמו גיבורים טראגיים אחרים בהתמודדויות מול ריאל כמו בופון,אריאן רובן או וידאל בעונה שעברה.
ריאל אפילו לא סיימה ראשונה בשלב הבתים, את העונה בליגה הספרדית הם סיימו במקום השלישי אחרי אתלטיקו. זה מראה עד כמה ריאל ממש לא שולטת באירופה.
בטורניר שנקבע בהגרלות אקראיות, היא ניצחה. אם היתה פוגשת את בארסה, מבטיח לך שהיא לא היתה מגיעה ל3 זכיות רצופות. בפעם היחידה שזה גם קרה ב2011, בארסה ניצחה אותה, עלתה לגמר ולקחה את הגביע מול יונייטד.
ליברפול לצערי, כמו קודמותיה, באיירן,דורטמונד ויובה נפלה בפח הלא-ספורטיבי של ריאל ומעניין שתמיד אלו אותם שחקנים..קאסמירו,ראמוס..

אספרסו2

New member
שורה תחתונה

בכדורגל.
מבחן התוצאה.
&nbsp
אגב,גם הפרשנות הגרמנית לא ראתה שום פסול בשיפוט.

בשום מקום לא הייתה ביקורת על השיפוט מלבד אצל האוהדים

של שאר הקבוצות בעיקר של ברצלונה. אז כן, כדורגל זה גם הרבה מזל.
מזל בהגרלה. יכול להיות שאם ברצלונה הייתה מקבלת את ריאל אז היא זאת שהייתה עולה לגמר. אבל לא. לא היה לה מזל. גם שנה שעברה לא היה לה מזל והיא פגשה את יובנטוס. והשנה לא היה לה מזל והיא פגשה את רומא. מה לעשות? ברצלונה היא קבוצה גדולה וחזקה ואלופת הליגה ומחזיקת הגביע ובכל זאת לא הלך לה עם האיטלקיות. קורה. לא צריך להפוך את ריאל מדריד לשטן.

למעלה