שוב חוזר הניגון

Faria

New member
לא היתה שריקה לנבדל

הקוון לא הרים דגל, השופט לא שרק. אם היה שורק השוער היה מוציא את הכדור בבעיטה חופשית ולא במסירה מהיד. בנזמה עצר ברגע שהוא ראה שהכדור מגיע לשוער והוא לא יכול להגיע אליו.
בשער שנפסל גם רונאלדו וגם בנזמה היו בנבדל.
לא קארמה ולא כלום.

אספרסו2

New member
בהחלט

רק השוער הגרמני,כפי שאמר אוליבר קהאן,שוער העבר המפורסם,גמר את הקריירה.

shayCn

New member
כנראה שגם בשידור החוזר היית עייפה

כי נבדל היה גם היה, גם של בנזמה וגם של רונאלדו לפני שבעט אבל למה שאני אבלבל אותך עם עובדות. השקר כלכך יפה אז צריך להקפיד להאמין בו, נכון?
הסטטיסטיקה שהבאת היא מסוף המחצית הראשונה ותחילת המחצית השניה כשסלאח כבר לא היה על המגרש, כי תכלס, קשה לך להודות בזה, אבל ליברפול היממה את ריאל ב20 דקות הראשונות ועד הפציעה. הם לחצו גבוה את ריאל ולא נתנו להם לנשום.
אני פותח רשתות חברתיות היום וזה מדהים עד כמה התגובות הם אחד, כאילו כולם ראו משחק אחר מזה שראה השופט. כולם ראו איך ראמוס משלב את היד על המרפק של סלאח ומושך אותו. תנועת קארטה שפורקת כתף.
באתרי הספורט מראים תמונה אחר תמונה איך ראמוס(כן, שוב ראמוס) פוגע בשוער ליברפול קאריוס, 2 דקות לפני הטעות שלו וגורם לו לזעזוע מוח. שוב, ראמוס יצא מהמשחק הזה אפילו ללא צהוב.
אז ריאל אלופת אירופה בפעם השלישית והשוותה שיא של קבוצות גדולות אחרות בהיסטוריה, אבל כוכבית גדולה מהבהבת על האליפות הזאת ובכלל על התקופה של השנים האחרונות של ריאל בעיני אוהדי הכדורגל בעולם.
לטעמי, ריאל של טרום רונאלדו היתה ספורטיבית ומקצוענית יותר מהנוכחית.
ואגב, אם ריאל היתה פוגשת את בארסה באחת משלוש העונות האחרונות, היא לא היתה מגיעה לשלוש צמפיונס רצופים.

אספרסו2

New member
זעזוע מוח?

אפילו השוער הגרמני לא טוען כך.
צריך לדעת להפסיד בכבוד.

shayCn

New member
גם אם כן, למה שיטען כך?

הוא ייצא בכל מקרה כמתרץ.
זו אחת הספקולציות שיש מאז המשחק בקרב האוהדים האנגלים, כיוון שהטעות הגיעה דקה או שתיים אחרי הפגיעה בקרן כשראמוס פגע בקאריוס.
צריך לדעת להפסיד בכבוד זה משפט של ליכודניק מצוי.
&nbsp

אספרסו2

New member
מה אתה מכניס פה פוליטיקה?

קונספירציות של אוהדים אנגלים שלא מבינים את המשמעות הקלינית של מה שהם מלהגים לא ראויה אפילו לציטוט.

shayCn

New member
תלמד לקבל פוליטיקה בכבוד

לדעתך קונספירציה, לדעתי ולדעת אוהדים רבים בעולם מחליקים לריאל יותר מדי

Faria

New member
הייתי בעד ליברפול אבל אתה טועה

לא היתה שום הצדקה לשרוק לפנדל על נגיעות היד (צמוד לגוף, לא מכוון בעליל). וגם לא ממש הגיע לראמוס צהוב, שני השחקנים גרמו למגע, ראמוס יודע ליפול יותר טוב.

shayCn

New member
תבדוק בחוקת הכדורגל

אין דבר כזה 'יד צמודה לגוף'. זו פרשנות קלוקלת שנולדה בשכונה והגיעה איכשהוא לפרשנים
"המקצוענים" שעל המסך.
יד זו יד, בטח כשהכדור פוגע במרפק ובטח כשזה קורה פעמיים, אבל טוב, נו. לריאל כנראה שמותר מה שאסור לשאר המועדונים בעולם.

poseidon111

Active member
נראה לי שאתה הוא זה שצריך להסתכל בחוקה."יד זו יד" אתה אומר

תוך כדי הטעיית הקורא.
אז ככה: כשהיד צמודה לגוף או נכון יותר אינה חורגת מקווי המתאר כך שלא מוסיפה נפח לגוף, זו אינה עבירה. יתרה מזו, שים לב שכל המגינים מצמידים את היד לגוף כשהם ברחבה. זאת מהסיבה שציינתי למעלה.
יש גם נגיעת יד שנקראת "כדור ירוי" שלא אכנס אליו עכשיו אבל גם היא אינה עבירה.

במאמר מוסגר אני מציין שאני רחוק מלהיות אוהד ריאל (הקבוצה היחידה שאני אוהד היא הפועל באר שבע) וקראתי את שכתבת למעלה.
בלשון המעטה אני אומר שזה רצוף אי דיוקים.

Faria

New member
תבדוק אתה בחוקת הכדורגל

כתוב שם בבירור שזה פאול כשהשחקן נוגע ביד במכוון!
ברגע שהיד צמודה לגוף, זה ברור שהשחקן לא מתכוון לגעת ביד ולכן זה לא היה פנדל. גם אם זה קורה 7 פעמים ולא פעמיים.
&nbsp

shayCn

New member
אין קשר להיצמדות של היד לגוף

זה מושג שנולד רק בישראל. להיפך, יש החמרה יתרה כשמדובר ביד ברחבה וזה מקרה שקרה לא פעם, אלא פעמיים!. פעם אחת פגע במרפק של מרסלו ופעם אחת ביד של קאסמירו. השופט פספס את היד של קאסמירו והבליג ביד של מרסלו.
אבל פסדר, כבר התרגלנו.

זה פסדר שאתה התרגלת

אבל הפרשנים באולפן הריצו את הקטע לאחור ואמרו שפגיעת הכדור במרפק זה לא פנדל. כנ"ל לגבי כל שאר הפגיעות בידיים. למיטב ידיעתי והבנתי, הפרשנים באולפן היו מאוד בעד ליברפול.
אבל זה פסדר, אתה בחברה טובה. אותן הטענות אני שומעת מהנכד הבכור שלי שהוא אוהד ברצלונה. לשמוע אותו מתווכח עם אחיו הצעיר שהוא אוהד ריאל מושבע,
זאת חוויה לא נעימה. כלומר, יש לך רצון עז לקחת פלסטר ענק ולהדביק אותו על פיהם לשעות ארוכות
בחיים לא תיארתי לעצמי שאחים יריבו על קבוצות כדורגל שהן אפילו לא מישראל.

shayCn

New member
הפרשנים?

מי? שגיא כהן הפרשן המהולל..חח
עוד פרשנים כאלו ואבדנו..הם בכלל לא התייחסו לארועים, כי השידור של אופ"א לא ממש הבליט את האירועים.
איך את מסבירה את זה שהשופט הוציא צהוב ראשון רק בסביבות הדקה ה70 וגם זה לסאדו מאנה מליברפול? איך ראמוס יצא נקי מהרצף חיסולים שלו?
בואי, המלחמה בארסה ריאל לא נולדה מהנכדים שלך. היא קיימת כבר דורות..

&nbsp

Faria

New member
היצמדות היד לגוף מראה שזה לא מכוון

שחקן שמצמיד את היד לגוף, ברור שלא מתכוון לגעת בכדור ביד. אין חוק "יד צמודה" יש חוק שמדבר על מגע מכוון או לא.
וזה לא משנה גם אם זה קורה 17 פעמים באותו משחק, זה לא עבירת יד באף אחד מהמקרים. ממליץ לך ללכת לאתר פיפ"א ולקרוא את חוקי המשחק במקום להמציא פרשנויות משלך.

shayCn

New member
תביא ציטוט מחוקת פיפא ליד צמודה

אין שום חוק כזה, ככה שלא תצליח להביא משהו רישמי ומסודר.
מה קשור יד צמודה כשזה קורה בתוך הרחבה? ואם היד היא זו שמנעה בישול בטוח או גול בטוח? שוב, פרשנות מוטעה שלך ואין לי סבלנות לחזור על עצמי לנוכח הגישה שלך בתגובות. נסכים שלא להסכים, נגיב שלא להגיב ונקבל את זה שלא קיבלנו דעתו זו של האחר.

למעלה