שוב הפיגועים חזרו...... לפני שעה נדקרו 2 אנשים בנתניה

אני כבר התייאשתי מהם

אתה תבזבז את כל החיים שלך בניסיון להסביר לשמאל האדוק את העובדותהפשוטות האלה, והם בכל זאת יאמינו בכל ליבם שכל צרותינו הן בגלל האחיזה ביהודה ושומרון...

1978 , נו ברור , אבל לא ברור למה אתה עוזר לי בדיון ?

עד 1973 לפחות ואפילו הלאה העבודה הייתה יותר ימנית מנפתלי בנט
את הציטוט של גולדה אתה לא שומר במחשב ?
אין עם פלסטיני .
כלל יסוד עיקרי מס' 2 ואחרון של הימין = אין צד שני לסיכסוך .
מס 1 כל דבר פותרים בכוח .
אבל אני לא מופתע שרוסים או סובייטים מגינים על הטריטוריה ולא רואים שהבעיה היא לא טריטוריאלית אלא מה יש באותה הטריטוריה .
כמו "קרים" , העיקר ש " קרים נאש ", טריטוריה שהיא רק נטל כלכלי על רוסיה
ללא שום תועלת , היה יותר זול להגדיל את הנמל בנובורסיסק או להקים נמל חדש בסוצ'י מאשר לפלוש לקרים .

beatman

Member
מוצלחת ע"י כך ששיחררנו את יו"ש, רמת הגולן וסיני

beatman

Member
ארז תדמור:

לפני שעתיים פלסטיני בן 17 שחט ילדה יהודיה, הלל יפה אריאל הי"ד, בעודה במיטתה. בעוד שבועיים או שלושה יהפוך חלאת האדם, שבפרק הזמן שהעביר על פני האדמה לא תרם לאנושות דבר ואיש לא היה יודע את שמו לעולם, לגיבור לאומי עבור בני עמו. עם שאין לו שום ייחוד ושום מאפיין זולת שנאת יהודים. עם שהמדד היחיד שהוא מגלה בו הצטיינות ברמה עולמית הוא אחוז הרוצחים הגבוה ביותר לנפש. בעוד כמה שבועות תקרא הרשות הפלסטינית רחובות וכיכרות על שמו, תעניק למשפחתו קצבה חודשית של אלפי שקלים והוריו יהפכו מסתם אנשים, לגיבורי הכפר בני-נעים. סלבס מקומיים. בכל אותו הזמן ימשיכו אלפי ישראליים להתפרנס מהצגת הפלסטינים כקורבנות וכאומה שוחרת שלום ואת היהודים כהתגלמות הרוע עלי אדמות. מאות אלפי ישראליים אחרים, שהם כנראה האנשים הכי טיפשים, הכי עיוורים והכי חסרי יכולת אבחנה בין טוב לרע על פני הגלובוס, יפלו קורבן למסע התעמולה הזה בעודם בטוחים שהם קבוצת האוכלוסייה הנאורה והמתקדמת עלי אדמות.
הלל יפה אריאל, יהי זכרה ברוך.
&nbsp
https://www.facebook.com/erez.tadmor.9?fref=nf

למעלה