שואל אם מישהו יודע מה קורה עם אליאקספרס

exprexs

Member
היי, יש לי כמה מוצרים שהזמנתי באליאקספרס, ומדווח באתר של אליאקספרס שהם כבר בארץ כמה ימים , אבל אני לא מקבל שום מייל מהדואר לגבי היכן אני מעדיף לקבל את המשלוח שלי.
אם למישהו יש מידע, תודה מראש

rotemm90

Member
אני הזמנתי מאליאקספרס לאחרונה. המוצרים הגיעו באיחור ניכר ביחס למקובל, והייתי צריכה לאסוף אותם מסניף דואר שמאד רחוק ממני. ברחוב ויצמן פינת פנקס כמדומני. אף אחד לא שאל אותי אם אני מעדיפה לאסוף את המוצרים ממקום סביר יותר.

em28

Well-known member
זה לא עלי,זה הדואר פה אצלנו שעובד בניוטרל.

exprexs

Member
תודה למשיבים.
כאמור, המוצרים שלי כבר בארץ ( כך מופיע באתר אליאקספרס ).
יחד עם זאת, אין שום מייל שקורא לי לאסוף אותם או שואל אותי כל שאלה בהקשר לאיסוף.
זה כך כבר כמה ימים... לא מבין.

em28

Well-known member
תודה למשיבים.
כאמור, המוצרים שלי כבר בארץ ( כך מופיע באתר אליאקספרס ).
יחד עם זאת, אין שום מייל שקורא לי לאסוף אותם או שואל אותי כל שאלה בהקשר לאיסוף.
זה כך כבר כמה ימים... לא מבין.
הדואר שהיה לא יעיל לפני 20 שנה מיובש כדי להפריט אותו, אז מה שלא היה יעיל לפני 20 שנה הפך לבלתי אפשרי עכשיו.

amub

Member
קיבלתי לאחרונה 2 חבילות מעליאקספרס. את הראשונה אני לא זוכר, אבל את השניה קיבלתי 8 ימים אחרי ההזמנה. באתר הדואר יש אפשרות למלא פניה בקשר לחבילה.

exprexs

Member
צחוק בצד... עדיין לא קיבלתי שום מייל מהדואר.
פניתי אל דואר ישראל, וקיבלתי תשובה שמדובר בדואר שאיננו "דואר רשום" ושהם לא יודעים מה עלה בגורל הדואר שלי.
לא יודע מה לעשות....

צחוק בצד... עדיין לא קיבלתי שום מייל מהדואר.
פניתי אל דואר ישראל, וקיבלתי תשובה שמדובר בדואר שאיננו "דואר רשום" ושהם לא יודעים מה עלה בגורל הדואר שלי.
לא יודע מה לעשות....
תנסה לבקש מהמוכר בעלי אקספרס שהוא ינסה לבדוק מה עלה בגורל החבילה.
כמו כן, תנסה לבדוק כאן, לפי מספר המעקב שמופיע בעלי אקספרס https://www.17track.net/en

exprexs

Member
תודה.
ניסיתי לברר מידע, ולא עלה בידי.
כל מה שמפורט, זה שהמוצר נמצא כאן בארץ במכס. וזה מופיע באתר עליאקספרס.

ליצור קשר עם המוכר, גם זה לא הצלחתי מפני שהוא איננו מופיע כאפשרות באתר ככל שחיפשתי לפחות.

פשוט חכה בסבלנות....אין מה לעשות בכל מקרה.
בכל חבילה מעלי אני עושה הסתה לחנויות ששם עושים מסירה הכל רק לא בסניפי דואר או סוכנויות דואר.

למעלה