שבוע המדיטציה - החל מיום ראשון 21.10.2018

assafhalevi

New member
שלוש

כ- 3 דקות
&nbsp
באו לי מחשבות על דרמה קטנה שהייתה בין הנהג לנושאים באוטובוס, הייתה ביקורת על הפאסיביות שלי, הלסת שלי הייתה קשה וקפוצה, הרגשתי את הגוף, שוב דימיתי שהגוף הוא חליפה שאני לובש, ואיך זה מרגיש

assafhalevi

New member
מדיטציות של יום שישי

&nbsp
20:40
כ- 3 דקות
&nbsp
התרגשות רבה ומתח בתוכי, אין הרבה מחשבות באופן יחסי, העיניים ואף שלי נזלו תוך כדי
&nbsp
1:00
כ- דקה
עצמתי עיניים, רגשתי את הגוף, את העייפות שלו, כאילו הוא מנוקב חורים, עלה בי דימוי של ריק

assafhalevi

New member
1

&nbsp
כ- חמש דקות
עיניים עצומות
מרגיש את התחושה בגוף, שומע את הצלילים מסביב, זיכרונות ומחשבות באים והולכים, כאב נקודתי מופיע באגודל ימין והולך

assafhalevi

New member
2

כ- 3 דקות
עצמתי עיניים, נפתחתי לתחושות בגוף, האנרגייה שזזה בגוף, המרקם של האנרגייה הזאת, הוספתי את הצלילים מסביב, שהורכבו בעיקר מבליל דיבורים, התיעוררה בי כבדות שבהתחלה נראה שזה מגיע מהצלילים אבל בעצם היה נפרד מהם, מדי פעם עלתה מחשבה ומחקה לחלוטין את כל תשומת הלב שהייתי בה, וחוזר חלילה

assafhalevi

New member
סיכום!

&nbsp
שבוע המדיטציה היה מוצלח מאוד, זה דירבן אותי לעשות מדיטציה, כאילו אני עושה אותה למען משהו, והשקעתי בזה, כלומר, זה גרם לי להתגייס וליזום מדיטציות איכותיות שלא היו נוצרות ללא שבוע המדיטציה. ההתעסקות הטכנית עם אתר תפוז והבאגים שלו היו טיפה מעיקים אבל גם האנרגיה הזאת נוצלה, לפחות באופן חלקי, להתמרה פנימית

הייייי איזה כיףףף

Asa Wolfson

New member
יום ראשון

היו כמה היום.
בבוקר כשקמתי, המקדש היומי, מדיטציה משותפת עם חבר שהגיע אלי,
מדיטציה תוך כדי עבודה (לפתע הגיעה בחירה בזה), מדיטציה בעת הליכה ברחוב, ו-2 קטנות נוספות, אחת מהן אחרי מקלחת, השנייה במין רגע בין לבין כזה.
&nbsp
החל ממחר אלו יהיו 3 מדיטציושים קטנים וחמודים כאלה. מהסוג של "להיות איתי" או מהסוג של "דקת מהות".
&nbsp
תודה!! :)
אחלה התחלה לשבוע.

נשמע טוב...

זה גולש אחר כך ליומיום, בינתיים?
כלומר, זה השפיע על ההמשך, אם בא לך לספר?

Asa Wolfson

New member
כתבתי ביום שני, ואני לא זוכר מה

אני יכול לספר שהיום, למשל, זה מאוד מורגש במהלך היום ובמיוחד במהלך הערב שלי.
&nbsp

Asa Wolfson

New member
המדיטציות שלי היום

ראשונה - לפני שיצאתי היום מהבית להלוויה
שניה - בערב, להיות איתי, כחמש דקות של עומק מופלא, בסופן נרדמתי לכשעה.
שלישית - עכשיו, ממש לפני כתיבת ההודעה הזו. להיות איתי. גם עם החלק האדום הזה שעלה בי תוך כדי. שמעמיד פנים מידי פעם שהוא אני.

Asa Wolfson

New member
המדיטציות של רביעי - הרפיה, אנרגיה, עזרה

ראשונה בצהריים לפני טלפון שיעורי חשוב.
שנייה לפני שיעור הקונג פו שלי.
שלישית לפני השינה.
&nbsp
כולן היו מעין שילוב של השתיים. כי אם כבר אני שם, אז למה לא.
&nbsp
במהלך היום היו עוד כמה. ביניהן אחת טיפולית/שדרוגית מופלאה.
&nbsp
&nbsp

Asa Wolfson

New member
ראשונה - פינג מודעות, באמצע יום נעים

בעודי יושב מול המחשב, בין לבין, לקחתי חצי זווית הצידה ושמתי רגליים על השידה ועצמתי עיניים והייתי בפנים. (עכשיו כשאני רושם את זה אני קולט כמה זמן אני כבר לוקח כמובן מאליו שכל פעם שאני רוצה להיכנס פנימה זה קורה כמעט מיד, בטבעיות ובקלות. בהתראה של שנייה. וואו, זה די מרשים אותי פתאום. זה ככה אפילו אם אני במצב רוח די מחורבן).
&nbsp
אני וויי, אז ככה במשך דקה וחצי אולי. את שתי התנועות הפנימיות ביחד. מין אחדות נהדרת שגם שמה אותי איתי וגם שואלת לגבי הרגע הזה, אז מה מנסים כרגע לעשות? טלפון חשוב של לקוחה היווה את הסיום של זה. לא אידיאלי, אבל בקטנה.

Asa Wolfson

New member
שנייה - עדשות מתפקסות זו על זו

חמש עד עשר דקות שהחלו בישיבה ועצימת עיניים.
זה היה מאוד מעניין. כמו מין עדשות הכרה כאלה שמתפקסות ומתמקדות. כמו עדשות אני שיודעות להתמקד ולהתפזר.
זו הייתה נקודת התחלה למשהו מאוד מעניין אחר. ראייה של איזה איבוד אנרגיה
בנסיבות אופייניות מסויימות, ועבודה מתקנת.
זה ממשיך עכשיו להתגלגל אל משהו חדש...
&nbsp

למעלה