שאלות לגבי הסמסונג שלי (גלקסי A3 2017, מעודכן לגרסה 7)

trilliane

Well-known member
מנהל
תודה, מצאתי. חיפשתי את זה במסך החשבונות, לא נכנסתי לחשבון...

trilliane

Well-known member
מנהל
אבל אפשר לאכול רק חלק מהעוגה, לא חייבים לאכול את כולה...

אני יכולה לסמוך עליהם בנקודה מסוימת אבל לא באחרת. שימוש בסמסונג לא מחייב שימוש בחשבון סמסונג ועד עכשיו לא נזקקתי לכך...
&nbsp
למעשה את פרטי החשבון כבר כתבתי (את הדוא"ל הם שאבו מחשבון גוגל במכשיר, את שאר הפרטים חנטרשתי כי אין לי כוונה לשלוח להם פרטים מזהים אמיתיים שלי, שיקפצו) אבל בשלב שבו הייתי צריכה לאשר את התנאים אשכרה נכנסתי לקרוא אותם (חלקית; הם דפקו שם מגילה עצבנית...
) ולא אהבתי את מה שראיתי, לכן לא אישרתי בינתיים.

BobboVilla

New member
כשקיבלתי את ה-S4, הסתכלתי על תנאי השימוש של סמסונג

עזבי את העובדה שהם כתבו משהו שנראה מקביל ל"מלחמה ושלום", החוצפנים גם שמו את זה בפונט 1, וגם זה כנראה רק כי אי אפשר לשים בפונט קטן יותר
.
&nbsp
אבל אני מהדפוקים שאשכרה קורא את תנאי השימוש, ולא משתמש באפליקציות אם אני לא מסכים איתן, או לפני שקראתי את תנאי השימוש. אגב, הייתה לי איזושהי אפליקציה שבאיזשהו שלב הקפיצה חלונית של "אשר את תנאי השימוש", אבל לחיצה על תנאי השימוש הובילה אותי לדף ריק, או לדף הבית של האפליקציה, או אולי אפילו לדף שלא זמין במובייל (וזו אפליקצייה למובייל
) - בקיצור, לא לדף שבו אני יכול לקרוא את תנאי השימוש. אני לא זוכר אם הסרתי את האפליקציה או לא, אבל אני בטוח שלא השתמשתי בה עוד
.

trilliane

Well-known member
מנהל
יפה... אני לא, לא היה לי חצי יום לשרוף על כך...

שלא לדבר על העובדה שבשלב שבו אתה קורא אותם כבר פתחת את הקופסה והשתמשת במכשיר... ולכן לא ברור במה תועיל אי-הסכמה.

BobboVilla

New member
אני לא *קראתי* את התנאים של סמסונג, רק *הסתכלתי*

נראה לך שיש לי זמן וכוח לקרוא את כל הדרעק הזה? פשוט החלטתי שאני לא ארשם לחשבון סמסונג וזהו.

binon

New member
תנסי את drupe

אני משתמש בה לשיחות ומסרונים, יש לה המון אפשרויות ובין היתר גם ערכות נושא בצבעים שונים (כולל שחור)
אפליקציה ישראלית, אני מאוד מרוצה ממנה.

trilliane

Well-known member
מנהל
תודה, ניסיתי ולא כ"כ אהבתי. יישום מאוד שתלטן

ראשית, ברירת המחדל שלו היא לשתף אנשי קשר (כמו "מי מתקשר" אני מניחה). לפחות הוא מתריע... (בקטן ולמטה, אבל מי שקורא רואה). חסמתי מיד.
&nbsp
שנית, הוא דורש הרשאת "צייר מעל אפליקציות אחרות". בעקבות כך הוא תקע אותי במשך דקות ארוכות עם דרישה לזיהוי קולי (לא רוצה!!!) מעל כל דבר אחר ולא הצלחתי להפעיל כלום במכשיר עד שהצלחתי להיכנס אליו שוב ולכבות אותו באופן מוחלט.

&nbsp
כשכיביתי את ההופעה מעל יישומים אחרים הוא התעקש לגרור אותי מחדש לכל מסכי התפעול הראשוני ("בוא/י נתחיל!") ולא הסכים לעבוד ללא ההרשאה הזאת.

&nbsp
יש בו אכן לא מעט אפשרויות, אבל בינתיים לא מצאתי בו שום דבר שאני צריכה למעט החלפת ערכת נושא... והוא גם קצת כבד לתחושתי. אחרון חביב, כשאני נכנסת למסרונים הוא בעצם מחבר אותי ליישום ברירת המחדל של סמסונג... (אלא אם פספסתי משהו).
&nbsp
בינתיים נראה לי שהצלחתי קצת "לאלף" אותו ולכן אני עוד לא מסירה אותו, אבל בינתיים לא נרשמה כימיה בינינו...

למעלה