שאלה

• פותח הנושא DN28
  • פורסם בתאריך

DN28

New member
שאלה

אולי תוכלו לעזור לי, אני מחפשת שם של סדרה שהייתה פעם בערוץ 2 על מוסד כזה לבני נוער, שנמצא בהרים, לכל אחד מהילדים יש בעיות, לחלק יש בעיית התמכרות, ההורים שלהם מכים אותן וכו'. מי שמנהל את המקום הם שני מבוגרים, שגם להם יש בעיות וכו'. אם צריך עוד פרטים תגידו, אני יכולה לרשום את כל העלילה, רק את השם אני לא זוכרת.

DN28

New member
אז ככה

יש אחת שקוראים לה שלבי והיא בלונדינית, ויש אחד בלונדיני ויש עוד אחת עם שיער חום. בהתחלה הבלונדיני וזאת עם השיער החום היו זוג והם נפרדו ואז הוא והבלונדינית נהיים זוג. יש עוד אחד ממוצא היספאני (אאל"ט) שקוראים לו גורדי או משהו כזה שהוא וזאת עם השיער החום נהיים חברים (יש פרק שהם בורחים ביחד לעיר ובסוף מוצאים אותם ומחזירים אותם ואז עושים להם בדיקות לראות שהם לא שכבו , משהו כזה). ויש עוד אחד עם בעיית התמכרות/נטיות אובדניות לא זוכרת (אני זוכרת שהיה פרק שהוא ניסה להתאבד באמצעות שתיית חומר ניקוי) ועוד אחת שהיא גותית כזאת עם שיער חום קצר ולפעמים היא הולכת עם פאה שחורה על השיער שלה והיא כל הזמן מתעסקת במוות. זה מוסד כזה בהרים, והם עושים שם כל מיני טיולים ופעילויות כאלה שנועדו לשקם אותם וכו'. והמבוגרים האחראים שם אז לגבר יש שיער שחור כזה קצר ולאישה בלונד קצר כזה ויש ביניהם קטע. (יש פרק שהגבר לוקח כדורים ואז הוא מתחיל להזות וכו') יש עוד ילדים נראה לי, אבל אותם אני לא זוכרת (יש פרק שאיזו עיתונאית צעירה ומתחילה רוצה לעשות על המוסד הזה כתבה והיא מתחזה לנערה בעייתית, ואז היא יוצאת איתם לאיזשהו טיול כזה שבמהלכו הם עושים "סולו" זה כזה שהם עושים לילה לבד בסביבה, נתנו להם מפות וחילקו אותם לאזורים והם ישנים באוהל וחוזרים מחר בבוקר, ואז הבלונדיני מפריע לשלבי בסולו שלה והיא מתעצבנת וכו'). קיצר חפרתי, אני מקווה שזה מספיק אם צריך עוד אני ארשום

השמיים הם הגבול

או לפחות ככה קראו לסדרה בעברית. הגעתי לפורום הזה בדיוק בגללה, אני מחפשת פרקים שלה, אם תוכלו לעזור לי אני שאמח.

DN28

New member
זה השם שלה

אבל אני לא מוצאת באינטרנט שום אזכור של הסדרה חיפשתי בגוגל חרשתי את כל האינטרנט אין שום דבר אני גם אשמח אם מישהו יעלה קישור, תמונות או כל דבר אחר שקשור :)

DN28

New member
מצאתי משהו

http://www.fxp.co.il/archive/index.php/t-1340125.html עוד מישהי שביקשה מידע, אולי יש פה משהו שיוכל לעזור http://www.fxp.co.il/archive/index.php/t-1336098.html

למעלה