שאלה לנאווה

shachaf119

New member
שאלה לנאווה

היי נאווה בוקר טוב! ברצוני לשאול אם יש איזו שהיא התארגנות בקרב המשפחות של החינוך ביתי בניהם לקבלת העשרה , אינפורמציה , או אפילו חוויה כיפית בין ילדי החינוך ביתי כמו העשרה , יצירה , משחק... אני מעוניינת לבצע כנס להורי וילדי החינוך ביתי , לדעתך יהיה זה רעיון מוצלח?

היי שחף, כל רעיון הוא מוצלח

מה שקורה הרבה אלו מפגשים שלא לצורך לימודי. ילדי חינוך ביתי והורים נפגשים ומבלים מספר שעות יחד. אם במקרה מישהו גם לומד משהו חדש (קורה לפעמים) זה בונוס בחירת נושא ספציפי לקבוצה של ילדים יכולה להיות מוצלחת. יש משפחות שחברו יחד והתחלקו באחריות, ולימדו כל יום הורה אחר (או שניים). השאלה היא אם את מוצאת את המשפחות המתאימות לעשייה שכזאת. מפגש עם משפחות רבות לימד אותי עד כמה השונות גדולה. מדברים בסיסיים של משמעות של כבוד לילד, כבוד לאחרים והמילה של אדם, דרך משמעת, חופש או בחירת תחומי העניין והלימוד ועד למה היא חברות. זה לא כל כך פשוט לארגן למידה משותפת. כיון שלא קל לממש רעיונות, גם כשהם מוצלחים, אני מציעה שתהיי מאוד ברורה לגבי המטרות שלך, מצד אחד, וחפשי משפחות שמתאים לממש את הרעיון איתן - גיל הילדים, תפיסת עולם, וגם יכולת כלכלית, ניידות ופנאי. בהצלחה!! שתפי אותנו בתהליך?

למעלה