שאלה לבנות בפורום?נראה לי שיש כאן

2PAC4EVER

New member
שאלה לבנות בפורום?נראה לי שיש כאן

רק בנות גם ככה... מי יותר חתיך- בוסקו או ג´ימי???

Another Brick

New member
ג´ימי

דהה (= חח סתם ג´ימי חמוד עם הגומות והכל בוסקו סקסי אבל אני בכלל בעד האקסית של ג´ימי... מה-שמה...

@יעל@

New member
קימי??

תגידי את חושבת שכדאי להם לחזור להיות ביחד?? וביום שישי בערב אתם בטוחים שזה העונה השנייה? כי ראיתי פרק ולא היו שם מונולוגים.... ומצד שני אלכס נראה לי לא הייתה בעונה הראשונה... או שפשוט אני לא זוכרת אותה

חחח נכון...

בוסקו באמת כזה לא יודעת כזה..... בוסקו! אבל הבאסה שהשם שלו בסדרה זה מוריס בוסקורלי. אבל לשחקן עצמו ג´ייסון ווילס, והוא דיי נמוך.
סטייסי

אבל תמיד ניראה שהוא כזה

שלילי...מזתומרת שלילי...נגיד הפרק עם הילדה? הוא כזה...כאילו מאשים במשהו...או לא ידועת איך להסביר!!

@יעל@

New member
מה קוראים לו מוריס?????? מה זה

השם ה"יפה" הזה??????? בפרק קרוסאובר הקודם הוא היה מה זה רציני חוץ מהקטע שהוא דפק לקרמינל הזה את הראש על הניידת שלו.... חחחחחחחח..... "אתה הורס לי את הניידת..."

@יעל@

New member
לֵמה את קוראת נמוך? אם הוא למשל

176 זה סביר אבל אם הוא 170 זה משהו אחר (מה שלא יכול להיות) אם הוא 150 זה בכלל...... (גם זה לא יכול להיות.)

lighter

New member
אני מעדיפה את בוסקו...

לודעת למה... חוצמזה יש לי ידיד שמזה דומה לבוסקו... ג´ימי....הוא יותר מדי מלוקק כזה...

R o C k G i r L

New member
ג´ימי

יש לו פנים חמודות לאללה.. וגם גוף.. טוב לא ניסחף :) ולבוסקו כמו שיעל אמרה.. יש לו פרצוף של אחד מאנייק.. :p

viros

New member
בוסקו

זה קשה כי לכל אחד יש יופי שונה... אבל בוסקו לדעתי יודעת יפה כי יש לו את הפרצוף של הבאד בוי (גם של מניאק שזה גם באד בוי) וג´ימי יפה והגומות עושות אותו חמוד עוד יותר אבל הבאד בוי יותר סקסי!!

באמת שאלה קשה....

אבל...הממ....ג´ימי יותר יפה אבל בוסקו יותר חמוד. ג´ימי הוא כזה יפיוף, אבל בוסקו יותר מחוספ. ז´תומרת, יש לו יופי יותר מחוספס.

@יעל@

New member
אפשר להכניס את השאלה הזו לסקר.....

מה אתם אומרים???????????????????????? מי הכי חתיך במשמרת שלישית???? (תחשבו לבד על האנשים)

למעלה