רשימת ה
החודשית

• פותח הנושא lanit
  • פורסם בתאריך

Juliettta7

New member
שלי :)))

חתן כלה- יש
מקום-כינורות
קייטרינג-של המקום
בר
עיצוב אירוע-של המקום, צריכה לוודא איתה דברים אחרונים
צלמ/ת-ליאור סבו, פוזיטיב
תקליטנ/ית-עילי גולן מקנגורו
שמלת כלה-גמורה ומוכנה! איזה כיף..
איפור ושיער-שרון לוסטיג
נעלי כלה-וגם סנדלים להחלפה
זר ואקססוריז-יש אקססוריז..זר לא בטוח שיהיה
בגדי חתן-נקנו וחזרו השבוע מהמכפלת
טבעות-עדיין לא מוכנות
הזמנות-הכל מוכן, רק נשאר לחלק
רב/עורך טקס
רבנות/הסכמים-הכל סגור, מחר הדרכת כלה
שירים משמעותיים
אישורי הגעה וסידורי ישיבה

חיכיתי לזה... פעם ראשונה ואחרונה בשרשור

אוקיי, אני קצת מסוחררת מהקצב של העסק הזה, סגרנו על אולם בשבוע השני של דצמבר, ואנחנו מתחתנים בסוף החודש.... הרוב סגור,יש כמה קצוות פתוחים ואיתם שאלות :)

חתן כלה - הסיבה העיקרית לזה שהחלטנו לעשות את זה מהר, זה כדי שיישארו חתן וכלה עד לאירוע. אנחנו שני ביישנים כך שכל העסק הזה מלחיץ אותנו...

מקום- חוות אלנבי. סגרנו אחרי שראינו עשה מקומות, ואנחנו ממש מרוצים.

קייטרינג- היו טעימות

בר- הבר בחוות אלנבי די עשיר, במיוחד לחתונת שישי צהרים שפחות שותים בה, אבל בכל זאת נשלים כמה בקבוקים ומשקאות אנרגיה.

עיצוב אירוע- אז זהו, שכאן נכנסת התייעצות. מההתחלה החתן אמר שייקח על עצמו את עניין העיצוב. שנינו הסכמנו שהמקום מספיק יפה ולא צריך מעבר לכמה רקפות על השולחנות. כל האירוע פשוט ונקי, כולל השמלה וכל הסגנון של האירוע. אמרתי לעצמי שאני משחררת את זה, ומוכנה לזה שהוא ישכח או שזה לא יצא משהו, ולא אכפת לי. אבל... ככל שעוברים הימים זה דווקא כן אכפת לי, ואני צריכה לראות את העציצים ולוודא מתי הם יגיעו, כך שבינתיים לחמת עם עצמי על ל-ש-ח-ר-ר....
(חופה- נלך על המסורתית. כמה שיותר פשוט ונקי מעיצוב ופרחים)

צלמ/ת - זה היה הספק הכי קשה לסגירה כי המחירים הרגיזו אותנו ולא הסכמנו להתפשר מבחינת תקציב. אחרי חיפושים רבים מצאנו צלמים בתקציב שלנו, שעשו אלבום לחברים ועושים רושם של חמודים ממש.

תקליטנ/ית- שישי צהריים ולא בטוח כמה מסיבה תהיה שם, אז סגרנו להקה וזה אחד הדברים שממש מלהיבים אותנו בחתונה! הם חמודים ועושים חשק, וכאמור לי ולמר חתן לא היה הרבה חשק להגיע לאירוע הזה....

שמלת כלה- הראשונה שמדדתי בורדית לאור. פשוטה, עדינה, ומאד אני. חווית הקנייה גם הייתה כייפית.

איפור ושיער- יש מאפרת ומעצבת שיער שיגיעו יחד לבית הוריי, ליפייף אותי, את אחותי ואת אמא שלי. הסגנון כמובן יהיה מאד עדין...
אבל גם כאן שאלה: הבית של ההורים שלי לא נראה לי מצטלם יפה.. איך אפשר לארגן לצילומים מראה יותר מתאים לתמונות?

נעלי כלה- נעלי בובה, לא מחנות נעלי כלה. חנות קטנה בשנקין, מחיר < 200 ובעיקר הרבה מזל :)

זר ואקססוריז- כמו שאפשר לשים לב, אני לא חזקה בפרחים ובקישוטים. מבחינתי אפשר לוותר על הזר, אולי רק נקשט את האוטו. זה עדיין לא סגור בראש... אבל תכשיטים יש מהחתונה של אחותי, שהיא הרבה יותר משקיענית ממני אז הם יפים :)
אה, ואנחנו מתכננים גם להביא סוכריות גומי וכאלה...

בגדי חתן- החתן אוהב לדחות משימות, ואני אוהבת לתקתק. אין בגדים והוא מבטיח ללכת בקרוב עם חבר. יש המלצות על כיוון לא מדי אלגנטי, כדי שנגדיל את הסיכויים שהוא יצא מהחנות עם בגדים? ו... אחד הסרטים שלי זה שהנעליים יחתכו מהכוס והוא ייפצע. יש חיה כזאת? להפסיק לדמיין או שכדאי לקנות נעל מסוימת?

טבעות- הכי פשוטות בג'קסון.

הזמנות- הכי פשוטות בבית הדפוס הקרוב לבית. קצת מתעכבים בחלוקה, אבל זו חתונה קטנה למשפחה קרובה וחברים, אז בעצם כולם יודעים וההזמנה זה פרט טכני.

רב/עורך טקס- פה היו לנו כמה פאדיחות... בהתחלה הדוד החמוד של החתן היה אמור להגיע מצרפת כדי לחתן אותנו, אבל בסוף הוא לא יכול. נפגשנו עם רב ויצאתי מהפגישה בוכה (אוי לא נעים, בכיתי מאמצע הפגישה מולו). כל עניין הרבנות קשה לי, וחשוב לי למצוא רב שיכול לכבד את הקושי שלי מול החוזה החד צדדי הזה, ויאפשר לי לבטא חלקים אחרים בחופה. השבוע יש פגישה עם רב אחר ונקווה טוב. החוויה שלי בצוהר הייתה שכן אפשר לכבד תוך כדי התהליך הבלתי מכבד בהגדרתו, ואני מקווה למצוא את השביל שיעזור לי לבלוע את גלולת הרבנות (שאני שלמה עם החלטתי לבלוע במסגרת הפשרה שהסכמתי לה). בהצלחה!!!

רבנות/הסכמים- חלשים ברבנות... חסר איזה אישור, מבטיחים לשלוח השבוע...

שירים משמעותיים- הרכבנו עם הלהקה אוסף שירים משמעותיים שהם יבצעו, גם בכניסה ויציאה מהחופה, וגם לאורך החתונה. זה היה החלק הכייפי והמרגש :)

אישורי הגעה וסידורי ישיבה- החתונה בסוף החודש. מניחה שגם זה יגיע ויהיה כאב ראש, למרות שחתונה משפחתית קטנה אמורה להיות פחות בעייתית במובן הזה (?)...

חרדות- אחרי שהספקנו לתקתק את החתונה בחודש, נשאר לנו כמעט חודש שלם להתמסר לחרדות ולחששות שלפי החתונה... לצערי אני עושה את זה ביסודיות... אמנם יש ירידת מתח מסגירת התאריך, וגם אנחנו דואגים לעשות דברים כייפים ולא לשכוח את עצמנו (בשבוע שעבר טסנו בכדור פורח!), אבל אני מפתיעה את עצמי עם רמות הדאגה והלחץ... אוףףף

שיהיה שבוע טוב ושיהיו אחלה חתונות!!!

AddIn

New member
רשימה...!

חתן כלה

מקום

קייטרינג

בר
(צריך לשדרג)
עיצוב אירוע

צלמ/ת

תקליטנ/ית

שמלת כלה
(יישורת אחרונה- תיקונים אחרונים)
איפור ושיער

נעלי כלה

זר ואקססוריז

בגדי חתן
(חסר גרביים ותחתונים חדשים...)
טבעות

הזמנות

רב/עורך טקס

רבנות/הסכמים

שירים משמעותיים

עוד 4 שבועות! אהההההההה!

פחות משבועיים - אהההההה!

אז... בהמשך לביש המזל הכללי שאפף את חצי השנה האחרונה, לפני כמה ימים בדרך לעבודה מישהו הסתנוור ונכנס באוטו שלי מאחור, ועכשיו אני בבית עם צליפת שוט שכואבת כמו #$%^%.
משתדלת לנוח כדי להתאושש בזמן.

חתן כלה
מקום - חצר נצר
קייטרינג - של המקום
בר - קינג בבר (הבר של המקום) - עם הנחה מעולה :)!
עיצוב אירוע - סגרנו את הפרחים, מרכזי השולחן וכו' עם מעצבי הבית, DIY - כמעט גמור. נשארו עוד כמה דברים קטנים לסגור.
צלמ/ת - חגי גלילי בסטילס ואורי פולק בוידאו
תקליטנ/ית - בעז שמואלי מMIX
שמלת כלה - מדידה אחרונה השבוע (יאייקס!)
איפור ושיער - אלינור ברש
נעלי כלה - קניתי עקבים, לא סופר מרוצה מהם. נורא יפים, אבל לא בטוחה שיהיה נוח עליהם ערב שלם.
זר ואקססוריז - אין זר, יש אקססוריז (אמארו בקניון רמת אביב)
בגדי חתן - עוד מחפשים אחר העניבה והחולצה המושלמות. יש בינתיים אופציות שקנינו אבל הוא לא מרוצה.
טבעות - תכשיטי יעל, בדוידקה, ירושלים
הזמנות - עיצוב שלי, דפיס איי בי סי ברחוב עזה, ירושלים
רב/עורך טקס - יחיעם עוזרי
רבנות/הסכמים - הכתובה מוכנה, צריך ללכת לאסוף אותה
שירים משמעותיים - סוף סוף!
אישורי הגעה וסידורי ישיבה - מתחילים...

עוד חסר -
אני צריכה לצבוע את השיער ולמצוא קוסמטיקאית בשביל ציפרניים וגבות (ירושלים, מישהי?),
החתן צריך נעליים, ותכל'ס גם אני.
אני רוצה לעשות לרווקות מתנה למסיבה
מחפשת אחר רעיון יפה למתנות לרווקים של החתן (הם נוסעים לחו"ל ליומיים - למישהי/ו יש רעיונות?)
זר - החתן צריך להחליט איפה הוא מתארגן, ולפי זה אזמין.
לסיים DIY, לעשות סיבוב עם האחראית על ההצבה של הדברים ביום האירוע

ועוד אלף דברים ששכחתי...

AddIn

New member
מתנות למסיבת רווקות.

משהו שיצא ממש מדליק שהכנו למסיבה של חברה לפני שנה.
קונים צנצנות יפות (אנחנו קנינו גדולות- לפי המתכון).
ומסדרים שכבות של יבש
ומוסיפים מתכון.

אפשרויות:
מתכון לעוגה בחושה.
מתכון לעוגיות
צנצנת קטנה- חומרים לשוקולטה מפנקת (אפשר לשים שברי שוקולד ומרשמלו קטנים..)

קישורים להשראה:
http://www.mako.co.il/food-cooking_magazine/Article-6b5495482489431006.htm

http://www.carine.co.il/page_235

http://yotzot.blogspot.co.il/2013/01/blog-post.html

תמונות מגוגל:
https://www.google.co.il/search?q=מ...-f7gaQqoGQCg&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1920&bih=888

הרשימה שלי
מביך

חתן כלה

מקום

קייטרינג
חצי, יש לנו כיוון לגבי מי הקייטרינג הולך להיות. ישבנו איתם, אבל עדיין לא סגור

בר - לא רלוונטי, אין אצלנו אלכוהול.

עיצוב אירוע - בהתלבטות קשה. מאוד רוצה לקחת את זה על עצמי DIY בליווי של מעצבת מוכשרת שתלווה אותי, נראה.

צלמ/ת -
יש לנו פגישה מחר עם צלם וידאו שמאוד אהבנו אבל הוא לא בתקציב שלנו (בכלל בכלל), הולכים לשמוע ולראות אם יש על מה לדבר.
לסטילס בנינו על חבר שהוא אחד הצלמים המחוננים שפגשתי ובוודאות היה עושה לנו מחיר שפוי, אבל הוא נתפס עם השאננות שלי

עכשיו אנחנו שוקלים אם לעשות איתו את התמונות ה"מקדימות" אחרי החתונה ולקחת חבר אחר שיצלם אותנו, או בכלל לוותר על הכל ולקחת
חבילה של וידאו-צילום.

תקליטנ/ית
מחפשים מישהו\י באיזור ה1,500 שקל (אני הוזה?) יש לנו חתונה קטנה (150 מוזמנים בלחץ), חתונת שישי (ובלי אלכוהול
), יש מגבלת דציבלים במקום ואני מרכיבה בעצמי את רוב הפלייליסט (אם לא את כולו). אה, ויש במקום גם חלק מציוד ההגברה. בקיצור, נראה לי לא הגיוני לשלם 7,000 שקל על דבר כזה, אבל אני כן רוצה בעל מקצוע.
מה עושה?

שמלת כלה
מדדתי, התלהבתי, צריכה לסגור.

איפור ושיער
הייתי באיפור-שיער נסיון אצל מישהי שאני מאוהבת בה. בסוף הסתבר שהחומרים שלה מנוסים על בעלי חיים ועכשיו אנחנו מחפשות פתרון. אם ימצא כזה, אני סוגרת איתה בטוח.

נעלי כלה
אבל יש שמועה שכדאי עוד זוג חלופי, נכון?

זר ואקססוריז
מחכה להסגר בדיוק על העיצוב של השמלה בשביל התכשיטים, זר ליד אני לא רוצה, אבל אני רוצה זר לראש ואין לי מושג מאיפה להתחיל. רעיונות?

בגדי חתן
חתונת שישי, אז זה יהיה קליל יותר מאיזו חליפה.
נחכה שיעברו למלתחות קיץ בזארה וכאלה ונלך לראות.
חוץ מזה, אנחנו רוצים שלייקס! איפה קונים?

טבעות
יש!

הזמנות

רב/עורך טקס
אנחנו עושים טקס משלנו, אבל עדיין לא סיימתי לבנות אותו. ביקשנו מאחיו להיות עורך הטקס, נראה לאן זה ילך.

רבנות/הסכמים
צריכים לתכנן את האזרחי...

שירים משמעותיים
יש פלייליסט בגדול, אבל צריך לבחור שירים ספציפיים.

מוקדם ועוד אין לי שמץ.
ככל הנראה אישורי הגעה אעשה בעצמי או עם חברות (מעט אנשים), לגבי הסידורי ישיבה אני בהתלבטות כי אנחנו עושים ישיבת קוקטייל מעורבת כזו, אז חשבתי שכל אחד ישב איפשהו רוצה. מצד שני, אנחנו רוצים שיהיה שולחן למבוגרים יותר ושלא יתפסו להם אותו. מה אתן מציעות?

כמה דברים!

זברה28

New member
שלייקס

אנחנו קנינו ברחוב קינג ג'ורג' בת"א, בחנות ממש זולה שנמצאת ממש לפני הכניסה לשוק הפשפשים ומוכרת תכשיטים ואקססוריז.

לגבי צלם

ראיתי אותו במקרה בפייסבוק של חבר והוא מציע צילום חינם של צילומי זוגיות
אולי זה יעזור
https://www.facebook.com/Mystoryinpictures?ref=stream&ft[tn]=kC&ft[qid]=5965057333258655418&ft[mf_story_key]=5162806962199456932&ft[ei]=AQK9TC8oZd3ovqpeJ3RIf-nqgssC0mlzahO-6cVT9zGzERISKsqhjDseo-EqEeRNAODNac7nWfAiZKgnweLS95xI1cY2fzIdz6ZrYb7FMmnsuwJk4wg-G0mTla0IErlB8WYgNeoiGeRyP7U41WU4Xm2J4-nAy-428jWlZT2-7Os9BzN26gjAucih37v5pAHfqQho0-hsmtxt_CZfzJYU8HujZXbDjxrFAYY7q_mDKR1tFSVwp7AkeFAQBKyZs5oIOIjqaiUVPomS-XJib2DWzJXNeqsyzUmr5mtfUp_Zf8HA0yMKE_Yb6FhwI72hAhhRxoh8oBzBsVBXtMTzo7onxg_xNejFmeyckWWROYxvEUrN3FhucSkZAWSTh3kMqTn7y9Z5dMLFExpElIwnWZIO3SX8m-Jo_NH0IB1FEVSwA-eYNDJZMwOigndBmJqCjI0EWqhEmGnOumMLMU08fB9LFBLi3Q0X_sQf5Pdjvx4IffPOqfPsuAxEe_F1miHiIBVlI01QOQhfuhyy1WrPtr6KgOY3Z44jgpb1ImOJCFNPEZW9lEUGbRZgp7Q6T7qPNZO5EwjvO7gp35kPjDAuPuKLC2GprMHMRKl5QvLtJlVYQ5ZHxz8aL8TWtfAkq7o5HrlE_46Eq7JLi1r6V3CW87FxV-Vuf4QM1dT8m2IESTOh6nkYtJgWOPgoA1aKh1_znE668WXUY03IHembZblL0VsKr_qXiJXu5g2xuCm2IejoyQxBlmuHn_2CohXWsebQ7Jw0FbKY5VkQqI9sv1s99w0jzxQ3UBk7RxYnCzH5RFxSYuTEVnVP4lA_wxy0n2pGxOW3bGnXFlRAv_RUmWpaFzyTnXw9HVhIiGQ_3S9L4cr00fBjcSvGRXz6oHIhcVX1PUFVyKBTLPzUuo1srv0sL87LfL9-gH_Q1YlZnO1x2kfldUBVaDYvREdPQwpEZJGmddeWxsR49zpbZpJDOtBtu0J90WTwzVOm3iyhWHyPcCZIyHRNCHQNZKAomCoPpRYgE1w0pfnOrW_YxL-sVsK8Sil83LtK3xsFv0GOSg_qDkXZMK0kuFOnh1Mq3KcfCv5bXP3BgvmA1yZgTuE7qfaGXwsx0mivGfeINX9g9UdJgIcMJD14vNoltE5t8U7-OUaFemBN7lu6YHF-xdsiE6LiHHJ1Gdt-MRxCK92YSaAFsARslgo28uT2JgYabIsOZnuJUyxijNZ2ggxwZOZXBKCbslQ_PUudCcQHlftQLacnsVwZ6uwiZMFUYOqTsBhqc7vvlna6_0ZdCkjdPX8ow9aQTkAhS_S5fdFd6k9VF62SzfVDdhEfE8Kd5O6WAbaGsjvqGMOs_Y0hEp0BxdgWCQvQMawxquEy3FGrIwdKBa1DKR8RGx7eqEUpyjNax-7v77ifOm4yX8R3CgPXxw3flYHFj0dDyBvJtK99YcYEnmiV_s344PqRB_obxbWImWC4uWSK9JeoSshgjatEiWIfwnLLatpp_4FHm7G50y6nmS-ebMz2zehd90OYnsb8mDxEnPNO8FDMLGzJkMynV1Koi4t_Bvd_9mxGz1uRkXnqaIcgEUEyf6JmcEQ4VWCVHnVOCoHAU0vgVv9Rez8WV61CBKIvwfiQ8bpyb4lj6IviJN1JVYCEtsiGHXgVK5oyFsWOrEybyUuhfCWecw3s_4jHw24okGQDTswLJ5kIHL57m_2SAuyb0clIiayYJUFojm8Na5WHa7o7n-TDSQF3e0Q3s5mc1p4UKjLqyMbzMA14X1QAqJUSE0jQWVeE7Xwtid1iXcGKCwtuhfzJ9awyD_LOJCSKP6G9YiGs2wNpT8afFo4AD_WzIB7jsIxcrp-mmIosSno6eOThUAciwkKm6GuXJhMTqR_k4QocKnkE1XUb4-mjBAASuYczg9QhgujEISCnjYrwQWdD5QzRaVIPSVGsqv4pkmOOmieRCkmJPCm1JdPXWWu7vNdmSHaePAW2YQ2mUyv6BvkCAy8PRHg7DF6nvL6V-3s8t5-DGIdBOnYp83KSzNaNtO1D1QrUJAya1IIn5OZJj5zavZT4OaS7tmZfMYoFW3_RSzmnzC0C-xRuyQiWQNdZ-rzx-_Wzrb2ZqvCkZsjy3vO1GVKwRlA4OUB0Ap83V2TBq_mPOEpgijLpzKYl2sMGLlmXWTFkWMQ64vUDmYi-JS0W_3H45GvS4bA0aeHTy4ypJoSltcylA1_5RQcf3N6NiUbbgPWXv0wPX3wHmAxXc2XoGYPUHPSocATjopgXVyBS472wNKKANyn7Nf2GG69UUvSXzbpNuncDTL0A3hSJgpZUhwFleoxNbUB6LNVLzuUln-oaYjbzsDwofEV_H1hQmyYBEQRwKC0LOvqiX8NhFfgjfy1nga9cFjUwz5QIxq4IIDwlTDtwNwpyKISaSm3j_B7VUhI9TJUTcGIpQugSCyIpksZSZ-8mBJydu7_kbrznOvJSKjjuEnDkYG9OVGx6EVhvh4rS89bE-Mn1rLM8f13o0k4U9B_Qw75YzbhD0W_CmjYr&ft[fbfeed_location]=1&__md__=1

לגבי שלייקס המרצה שלי לשעבר של עורות עושה שלייקסים נהדרים רק שנראה לי שהיא עובדת רק עם עור אז זה לא יהיה רלוונטי אליך

inbalri

New member
שמחה להצטרף!

חתן כלה

מקום

קייטרינג- יש לנו בחירה בין 2 חברות קייטרינג. בשבועיים הקרובים נעשה טעימות בשניהם

בר- יש בר של המקום, אנחנו רוצים לקנות כמה ואן גוכים לחיזוק.
עיצוב אירוע

תקליטן

שמלת כלה
השבוע מדידה ראשונה של הבסיס של השמלה, מקווה שלא אתאכזב
איפור ושיער- איפור
שיער נהיה סאגה. מחפשת מעצב שיער מאיזור המרכז שמגיע עד אלי. מותשת מהחיפוש הזה כבר :/
נעלי כלה
יש, אבל מחפשת גם נעלים להחלפה
זר- לא בטוח שאני רוצה עוד לא החלטתי.
אקססוריז

בגדי חתן
באמת משימה שצריך להתחיל להעלות בה הילוך
רב- נפגשים איתו השבוע.
רבנות- בתהליכים.
שירים משמעותיים- עדיין עובדים על זה
אישורי הגעה וסידורי ישיבה- אוי וי זמיר, כלכך לא מצפה לשלב הזה

Piece of Wood

New member
הרשימה שלנו

חתן כלה

מקום

קייטרינג

בר

עיצוב אירוע
אני כ"כ מיואשת שאי אפשר לתאר את זה בכלל. מה כבר רציתי, מרכזי שולחן פשוטים, עיצוב חופה מינימלי, מישהו שיבוא לסדר את העניינים ביום עצמו, למה לא מוכנים לדבר איתי בכלל בפחות מ-5000?
וגם זה סכום הזוי בעיני אבל מילא, באמת מיואשת.

צלמ/ת

תקליטנ/ית

שמלת כלה
סופר מרוצה, ביום רביעי מדידה שנייה

איפור ושיער
השבוע יש לי ניסיון עם מישהי שאני מאד מקווה לסגור איתה, אם למישהי יש טיפים מה כדאי לבדוק/לשאול/להבהיר, אני בעיקר בלחץ מהעניין של השיער, דיי סומכת עליה עם האיפור....

נעלי כלה
קניתי שני זוגות בצבעים שונים, עדיין מתלבטת אם נעליים סגורות ולא סנדל זה באמת מה שיתאים לי בחודש מאי, מקווה שכן.

זר ואקססוריז
עדיין רחוקה מזה

בגדי חתן
הוא מחכה כרגיל לרגע האחרון

טבעות
יודעת איפה נעשה אבל יש עוד זמן...

הזמנות

רב/עורך טקס
אה כן, זה.... חייבת לטפל בנושא. אנחנו מתחתנים אזרחית הלוואי שהיה לי מושג איזה טקס אני רוצה...

רבנות/הסכמים
לשמחתי לא עוברים ברבנות...

שירים משמעותיים
יש לנו שיר כניסה, עכשיו צריך שיר יציאה....

יש עוד זמן!

AnatOfBodom

New member
יאללה רשימה ראשונה

חתן כלה

מקום
גן הפקאן
קייטרינג
של המקום, השבוע נפגשים לסגור תפריט
בר של המקום עם תוספת של קאווה ולמברוסקו בכניסה
עיצוב אירוע
נפגשים עם המעצבת שבוע הבא לסגור את הכל.
צלמ/ת
מאמא צלמים
תקליטנ/ית
קובי סקה
שמלת כלה
הוזמנה אונליין וכרגע בתיקונים אצל תופרת
איפור ושיער
רינת שור
נעלי כלה
הוזמנו אונליין מ Irregular Choice המדהימים.
זר ואקססוריז
זר הוזמן מאטסי וגם אביזרים
בגדי חתן
בדואר ויגיעו השבוע (כן, גם אותם הזמנו אונליין).
טבעות
ארגמן, בדיוק היום הגיעה גם של הבנזוג והן מהממות!
הזמנות
בדיוק גם מתחילים לחלק לאנשים השבוע..בינתיים התגובות נלהבות :)
רב/עורך טקס
אורחת טקס חילוני - גלית מורן מאתר טקסים
רבנות/הסכמים

שירים משמעותיים
היו עוד לפני ההצעה :)
עוד לא שם.

arapax

New member
שוב אני נאלצת

להזכיר את החוק בפורום - לא תאמר כלה לעתיד שבכוונתה לנעול irregular choice בחופתה, מבלי להעלות תמונה

AnatOfBodom

New member
מתנצלת..

לא הכרתי את החוק הספציפי הזה

תמונה מצורפת של היפייפיות.

למעלה