"רק אלוהים סולח" - "Que Dios Te Perdone" החל מ- 15.6 בויוה

evglev1

Well-known member
מנהל
בגרסה המקורית עם פרננדו קלונגה

היא חתכה לעצמה את הוורידים נדמה לי עם סכין מול העיניים שלו, כמובן היא ידעה שלא ייתן לה למות, רק רצתה לאיים עליו שתתאבד אם יעזוב אותה.

evglev1

Well-known member
מנהל
לא נראה שבשידור שמקביל לטלוויזיה ולאתר

היו יוצרים פער של שבוע בין האתר לטלוויזיה, וגם יש עוד בעיה המחליפה של אימפריה צריכה לעלות ב-14.6 ולא ב-15.6 אלה אם הפרק האחרון של אימפריה הוא פרק ארוך שויוה יפצלו לשתיים או שיש 171 פרקים. אבל מצד שני פעם של יום מאפשר שבזמן שישנת תעלה במקום אימפריה גם אם זה לא הגיוני. אבל האמת אני לא מאמין שבזמן שישנת תעלה גם לטלוויזיה. לולא ההודעה של הוט שפורסמו באתר וואלה שלב פראי והחיים שגנבו ממני לא צפויות לחזור בקרוב, שהוט הרבה יותר אמינים מויוה, אפשר היה לשער שיסלח לי האל תחליף את אימפריה ולב פראי את בדרך לאהבה, בקיצור ויוה עשו כאב ראש רציני אם לבדרך לאהבה יש 114 פרקים ולא 120, מזמן היו צריכים לעדכן את דף הסדרה, למרות שגם זה לא מפתיע כי הצצתי בהודות ושם עדיין כתוב שויוה פלוס משדר תכנים חדשים בלבד, אבל לא שכחו לציין שזה ערוץ בינלאומי לתכנים אחרים אבל את העובדה שכבר יש בו משבצת חוזרת וכל כמה סיבובים יש קוראינית חוזרת "שכחו" לציין.

faery18

New member
עכשיו שכל המחליפות כבר ידועות אפשר להבין שבזמן שישנת

תעלה רק באתר

Don Nirtin

New member
מצעד המוכרים.....

אז חוץ מסוריה וגה (ים של אהבה) ומארק טצ'ר (אהבה מנצחת, תהום של תשוקה) שהם המקבילים של פרננדו קולונגה וארסלי ארמבולה מ"חבקי אותי חזק".
מכבבים בסדרה גם השחקנים הבאים:
- פרדינדו ולנסיה (הכל בשביל האהבה, כוחו של גורל, ים של סודות ועוד הרבה סדרות). הוא המקביל של פבלו מונטרו בגרסה המקורית.
- סרחיו גוירי (לב פראי, חיים כפולים, אין אשמה באהבה וכ'ו) המקביל של ססר אבורה הרשע הנהדר

-רבקה ג'ונס (יחסים מסוכנים) - מקבילה לויקטוריה רופו.
-סבינה מאוסייר (אקאסיה). מקבילה לחואנה סאן חואן (ששיחקה באשת הברזל את האישה שסרחיו גוירי מכה דרך קבע. יחי האירוניה)
- מריה סורטה (נוגעת הציצי, בלב הסערה). מקבילה לתפקיד הלא מעניין של טינה רומרו.
- רנה סטיקלר (מיגל, לב פראי). מקבילו הוא ארלנדו אנדרה הנהדר.
- אלטאיר חראבו (כרגע בתור קונסואלו בתשוקה וכוח) מקבילה לנואליה נוריבנד.
- אנה ברטה אספין (החיים שגנבו ממני, רובי, ושאר תפקידים. מקבילה לאליסיה רודריגז.
- מנואל אוחדה (ארנסטו קונטררס, בלב הסערה) המקביל שלו הוא רנה מונז ז"ל שכתב את 5 הפרקים הראשונים של חבקי אותי חזק והלך לעולמו. בסדרה התפקיד שלו התרחב מעבר לחמישת הפרקים. ולא, לא תזהו אותו.
- אלחנדרו אבילה (החיים שגנבו ממני, החבר הטוב של סבסטיאן רולי) המקביל שלו הוא איזה מכוער אחד שהיה השותף לפשעים של ססר אבורה. פה הוא השותף של סרחיו גוירי.
- לאישה וויליקנס המעצבנת ( מריפז, כוחו של הגורל) - המקבילה שלה היא הלנה רוחו. גם במקרה שלה מדובר בתפקיד כפול של אחיות תאומות.
&nbsp
עוד מוכרים אחרים -
- דסיה גונזלס (שגם כיכבה בגרסה המקורית.)
- אנה פטריסיה רוחו (לב פראי). הולכת להיות דמות מאוד מצחיקה כמו המקבילה שלה.
- אלחנדרה פרוקונה (דומינגה, החיים שגנבו ממני) אחותה של אנה פטריסיה רוחו. מצחיקה מאוד. המקבילה שלה היא לילה ארגון שבדיוק נפרדנו ממנה ב"אהבות אמיתיות".
- פביאן רובלס (אקאסיה) - תפקיד כפול. מן הסתם רע, שוב. המקביל שלו הוא רנה קאסדוס שמשחק את קלאודיו בבלב הסערה.
- אלחנדרה אבלוס (קסנדרה, הימור מסוכן - תפקיד ראשון בטלוויזיה מאז הימור מסוכן. עד אז שיחקה בריאליטי ודברים שלא קשורים.)
- רפאל אמאדור - טוביאס המשרת בלב פראי.
&nbsp
תפקידי אורח
- אריק דל קסטילו - מקבילו היה חואקין קורדרו ז"ל.
- אירן קאסטילו (נו, באמת. להתאהב מחדש, רבלדה, ועוד כמה וכמה)
- ברנדון פניצ'ה (אקאסיה). חבל שהוא לא נשאר.........
- אלחנדרה גרסיה (החיים שגנבו ממני).
&nbsp

faery18

New member
זה עוד פלוס ענקי שלה, פיצוץ של מוכרים
ומהטובים ביותר

זה בכלל אדיר שגם סבינה מוסאייר וגם סרחיו גוירי הולכים לשחק פה רעים

את סוריה גם מאוד אהבתי בים של אהבה, מחכה גם לראות את רנה סטריקלר המקסים
וכמובן גם את אלטאיר וכל היתר!

תודה על הפירוט

Don Nirtin

New member
פרט טריוויה מעניין

סרחיו וסבינה כבר שיחקו יחד רעים ב"החטא שלי" עם מאיטה פרוני ואאוחניו סיז'ר (ודניאלה קסטרו בתפקיד הרעה המובילה).

חבל שלא ראינו את זה פה

וגם בעור של סתיו

הייתה המאהבת שלו שהייתה איתו בגלל כסף כמו פה רק שפה היא גם מאוהבת בו.

faery18

New member
ובנוסף גם דניאלה קסטרו? זה באמת פספוס!

חוץ מזה שמאייטה ואאוחניו נראים שילוב ממש חמוד.

evglev1

Well-known member
מנהל
את מי פרדינו וולנסיה שיחק בכוחו של גורל?

את סאול

היה בנו של חואן חיימה, היה מאוהב בראשית, לוסיה (סנדרה אצ'בריה) ובסוף אנס אותה והכניס אותה להריון

evglev1

Well-known member
מנהל
בגרסה הבינלאומית של בדרך לאהבה באמת יש רק 114 פרקים

או שויוה כבר לא יודעים מימינם לשמלאם?

faery18

New member
מי עוד הולך לצפות בטלנובלה חוץ ממני ומניר?
יבגני רנת?

איזה עומס

נשארו לי עוד 20 פרקים לסיים את מילה של כבוד.וממתינה לי תשוקה וכח,ועכשיו
גם מגיעות רק אלוהים סולח ותחת שמיים.על מה כדאי לוותר?
על תשוקה וכח או על רק אלוהים סולח?

faery18

New member
על תחת שמיים

היא פשוט נראית הכי פחות מושכת אבל זה גם עניין של טעם:]
אני יכולה להבטיח לך שתשוקה וכח טובה מאוד אני מאוד נהנית ממנה וגם מפרננדו המדהים שמשחק פה דמות לא שיגרתית

לגבי רק אלוהים סולח היא הולכת להיות ממש מושקעת עם מלא מוכרים ככה שגם אותה לא הייתי ממליצה לך לפספס

דווקא הצצתי קצת בה והיא נראית לי די סבבה(לכל הפחות הייתי מנסה אותה).
מה גם שאני חייב מנת טלמונדו אחת לפחות בכל נגלה/שנה
ואחרי מילה
של כבוד אני אשאר בלי טלמונדו אם אוותר עליה(לא רואה מי זה מי).
לגבי אלוהים רק סולח היא קצרה אז יש מצב שבה אבחר,ואם בכל זאת אצליח להוסיף עוד אחת,אז אנסה את תשוקה וכח(למרות שמהפרק הראשון לא הכי התלהבתי אם כי חברים שצופים סיפרו לי שהיא משתפרת מפרק לפרק).
אגב איזה פרקים טובים עכשיו במילה של כבוד.ראית הדר איך פטריסיה ירתה באוליסס כי הוא רצה דו קרב ועכשיו הם ביחד.ואיך סופיה ופליפה תפסו את לאונרדו עם 2 בחורות לילה לפני החתונה.ועכשיו התגלה שאירנה בהיריון.

faery18

New member
חבל שוויתרת על מי זה מי טלנובלה ממש חמודה ומשעשעת

ועוד עם שחקנים ממילה של כבוד-איזו נובלה זו הייתה אני כבר תמגעגעת
חח וכן אוליסס ופטריסיה שני גזורים
אין ספק שהיה להם קשר מאוד "מיוחד"

אני יכולה להבטיח לך שמפרקי הסיום אתה אפילו הולך להנות עוד יותר פרקים אדירים היו

אני מבינה שאת גאטה סופסוף סיימת

הצצתי בכמה פרקים והצטערתי שלא נתתי לה צ'אנס אבל עכשיו
מסתבר שטוב עשיתי בשל הנגלה שמגיעה.מקסימום אם תגיע בשידור חוזר
אצפה בה.לגבי מילה של כבוד-בהחלט טלנובלה טובה מאוד
.