"רק אלוהים סולח" - "Que Dios Te Perdone" החל מ- 15.6 בויוה

evglev1

Well-known member
מנהל
ועוד גם לטעות בתאריך שהמחליפה של אימפריה עולה יום לפני

זה באמת לא סביר.

JEEPERS CREEPERS 2

Well-known member
אל תעזבי אותי...

Don Nirtin

New member
הם העדיפו זבלון רימייק על פני סדרה מקורית

אז מותר לי להספיד אותה.

JEEPERS CREEPERS 2

Well-known member
לפי ההיסטוריה של ויוה הם בד"כ בוחרים 3 טלנובלות מאותה שנה

למשל טלנובלות משנת 2014:

*לה גאטה
*אקאסיה
*לא מאמינה לגברים
*El color de la pasión
*Mi corazón es tuyo
*Hasta el fin del mundo
*Muchacha italiana viene a casarse
*La sombra del pasado

סה"כ 8 טלנובלות משנת 2014, ורק 3 שודרו אצלנו.

טלנובלות משנת 2015:

*רק אלוהים סולח
*תשוקה וכוח
*Amores con trampa
*Lo imperdonable
*La vecina
*Amor de barrio
*A que no me dejas
*Antes muerta que Lichita
*Simplemente María

סה"כ 9 טלנובלות משנה שעברה. בינתיים 1 כבר משודרת ועוד 1 מתוכננת לבוא. ז"א שיש מקום רק לעוד טלנובלה אחת שתבוא(!)

אני חוששת שזה יהיה בלתי נסלח

כי בגלל שאל תעזבי אותי תסריט מקורי של שתי עונות שהעונה הראשונה האמא ראשית ובעונה השנייה הבת ראשית ונראה לי שלויוה אין אומץ לשדר תסריט שכזה זה כאילו שתי עונות נפרדות אחת מהשנייה. אבל אני אציק לויוה שתירכש בכל זאת ומי שמעוניין שיעשה גם.

JEEPERS CREEPERS 2

Well-known member
גם אני חושש מזה

למרות שזה יהיה ממש מטומטמם לשדר רימייק נוסף של אותה טלנובלה ששודרה בעבר. זה יהיה פעם 3 כבר.. ואם לא ישדרו את אל תעזבי אותי, אז למה ציינו את פניצ׳ה במאמר שלהם? סתם להפיח תקווה אצל אנשים?​

evglev1

Well-known member
מנהל
את המאמר לא הם כותבים

הם לא עורכים את מה ששולחים להם ומעתיקים מילה במילה גם אם יש שגיאות כתיב או הקלדה. אבל היו יכולים להיות ברורים ולהגיד שרק שניים מהם נראה בקרוב על המסך. בכל מקרה אני עד שבפורום וואלה ממש חפרו להם על שיסלח לי האל בדיוק כמו שעשו לגבי גאטה והחיים שגנבו ממני.

elall

Member
מנהל
הם כן כותבים את ההקדמה לפוסט, ואפשר להבין את זה בבירור

ובדיוק בהקדמה הזאת הם כתבו את מה שכתבו. אולי סתם זאת הייתה הכללה גסה והם לא באמת התכוונו לשלושתם.

elall

Member
מנהל
אני מקווה שלא, האמת נראה שהם דילגו עליה

הם הביאו את "לא מאמינה בגברים" משעה 6 , אחריה באותה משבצת הייתה "רק אלוהים סולח" שבסיומה התחילה "אל תעזוב אותי" אבל עשו שם החלפת משבצות והיא עברה לשעה 7 בערב (ב6 "השכנה" ולא נראה לי שויוה ירצו אותה, היא חצי קומית) . קיצר רואים את הדפוס?

אבל במשבצת של 9 הכל שונה! פעם הם היו רוכשים טלנובלות של 9 אחת אחרי השניה, אבל עכשיו הם לא הביאו את "עד סוף העולם", ואחריה הייתה "בלתי נסלח" ואחריה "תשוקה וכוח", שאותה דווקא כן הם הביאו. אז כולי תקווה שהם באמת דילגו עליה, ולא יחזרו אחורה.

חסר להם להביא את השכנה

היא לא מבוקשת בכלל ולא נראה לי שהייתה לה הצלחה. הבנתי שהיא רימייק לטלקומדיה הארגנטינאית של נטליה אוריירו, סולמנטה ווס שהיא כבר יותר עדיפה נראה לי.

elall

Member
מנהל
לא, היא רימייק לטלנובלה קולומביאנית

דווקא ראיתי פעם את הגרסא הרוסית לזה, די חיבבתי את זה

חשבתי שעשו לה רימייק

קראתי איפשהו שטלויסה תיכננו לזה רימייק ואפילו שמעתי שולנטינו לאנוס היה מועמד לראשי. מעניין אם יעשו לה בכלל.

elall

Member
מנהל
כן, זאת הייתה שמועה ראשונית, אחר כך כנראה ויתרו ועשו

גרסא לטלנובלה קולומביאנית.

faery18

New member
אז הם הביאו אותה!
וואייי
אוחח אבל הטיימינג

כמה חיכיתי לה זו הטלנובלה שהכי רציתי אני לא מאמינה שהם הביאו אותה כבר איבדתי תקווה
האמת חשבתי שיש סיכוי שמה שיגיע זה הבלתי נסלח עם אנה ברנדה ואיוון סנצ'ס אבל עכשיו שאני יודעת ש"רק אלוהים סולח"(אהבתי את העברות
)היא המחליפה, אני לא רואה מצב שאני מוותרת עלייה. הבעיה היא שזה יהיה ממש עמוס אבל אני אראה בקצב שלי כמו שעכשיו אני עושה עם אימפריה תשוקה וכח ומי זה מי - אני אאלץ להמשיך לדשדש מאחור עם שלושתן אבל עדיין זה עדיף מאשר שאני אצטרך לוותר על אחת מהן. על פרננדו אני בחיים לא אוותר, על מי זה מי המקסימה גם ממש לא בא לי לוותר אני ממש נהנית ממנה, ועל הטלנובלה המצופה ביותר שלי שממש לא חשבתי שעוד תגיע בטח ובטח שקשה לי לוותר.

אז כן היה הרבה יותר טוב אם זה היה מגיע בעוד כמה חודשים אבל מצד שני שאני נזכרת עכשיו בתקופת היובש המקסיקנית ובהודעה הרשמית שמגיעות אלינו שתי מקסיקניות אחרי אותה תקופה אז כן אני מרגישה קצת חזירה כאילו מה יש לי להתלונן
לא יודעת עכשיו שהטלנובלה כבר פה זו הרגשה אחרת באמת שלא האמנתי שיש לה סיכוי

אבל יש פה בעיה, משהו לא מסתדר. איך הטלנובלה תעלה במקום דרך לאהבה ב-15.6 אם דרך לאהבה מסתיימת רק בשבוע שאחרי
מה גם שאימפריה מסתיימת לפנייה אז הגיוני שהמחליפה של אימפריה תתפרסם לפני המחליפה של דרך לאהבה. ואימפריה באמת מסתיימת באותו שבוע. ככה שלדעתי יש להם טעות ו"רק אלוהים סולח" תחליף את אימפריה כמו שרנת אמרה בהתחלה. ובמקום דרך לאהבה תבוא לדעתי בזמן שישנת שידוע שעולה לאתר בין אותם תאריכים מה גם שלא זכור לי שויוה אי פעם היו כה נדיבים איתנו ונתנו לנו רק שידור חוזר אחד בעוד השאר חדשות ככה שלא חושבת שגם במקום אימפריה יגיע משהו חדש.

אבל אילה רק השערות שלי, נחכה ונראה מה יהיה

Don Nirtin

New member
ועוד צחקנו לא מזמן

שנראה את אלטאיר חארבו בתפקיד רעה וטובה באותו ערוץ.
&nbsp

faery18

New member
יאוו כן איזה קטע זה הולך לבלבל

שם היא הדמות הכי טובה ומסכנה ופה הבנתי שהיא הולכת להיות ממש שטן

Don Nirtin

New member
ראיתי איזו סצינה מקרית ביוטיוב

היא ומארק טצ'ר מדברים ופתאום היא שולפת יש מאין מספריים ומתחילה לאיים על עצמה

למעלה