רציתי לברך את המנהלת על ישום הלכה למעשה של הערך

poseidon111

Active member
אני מתחיל להתייאש ממך עם בדיחות ההסתדרות הללו. אין אתגר,

זה כמו לבעוט בגווייה.
תנסה להיות יותר יצירתי, יותר נושך, לא לחזור על עצמך.
הנה דוגמא בשבילך: "תגיד פוסי, מה ההבדל בינינו? אתה עושה לי מה שאני עשיתי לדורי, אז מה העניין"?
אתה מבין, זה יגרום לי לחשוב במקום לפהק כמו עם שאר התגובות שלך כאן.

דיברגנט חדש

Well-known member
את הצל שלך תפסת כבר?

הרי אין לך תבונה להבין שזה צל

פוסיידון, אתה נקרא כאדם אינטליגנטי. למה אתה מבזבז פוסטים

בהתכתשות עם אחד כזה? או שמא אתה פשוט נהנה לבעוט לקופיקו בביצים השעירות?

דיברגנט חדש

Well-known member
אם הוא חכם, הוא בטח יהנה מפנינייך הרבים, שאתן דוגמית מהן:

"כולירות ערביים מסריחים. התגודדות זיכרית מטונפת, והאשה - איפה? מאחורי הקלעים חחחחח."
ועוד פנינה: "היא "אשכנזיה" די מסמורטטת שלא יכלה להשיג אשכנזי והתפשרה על מסרחי משתכנז. התוצאה: ילדים (עדר של זכרים חחחחחחחחח. מסכנה אמם) עבים, שכשיגדלו יהיו שמנים משוערים עם ראש קרח רגלי תרנגול ותחת שטוח ושדוף....."

dory38

New member
צודק, אריק

אין לי בעיה להתעמת עם אדם שדעותיו שונות ממני, בפוליטיקה או בכל דבר. עם זאת, צרור נאצות ארסיות שמשוחרר לעברי ועלבונות ביום שמחה של המשפחה, זה לא ויכוח ולא כלום. והכל למה? כי לא הצדעתי לשליט. זו עליבות ועם אנשים מהסוג הזה (כולל כאלה שכבר לא משמיעים את קולם כאן) אין לי שיג ושיח. בעניין אחר, אמא שלי מתחילה להתאושש לאט לאט מהניתוח בגב. היום זה כבר שני של פיסיותרפיה. תרגלו אותה בהליכה למרחקים קצרים והיא עושה עבודה לא רעה. גם את התרגילים בשכיבה ובישיבה. אני כל הזמן משבח אותה מצד אחד, ומזכיר לה לתרגל בכל הזדמנות שהיא יכולה, מצד שני. יש לה הרבה ש"ב, כי רק ביום ראשון הסשן הבא.

דיברגנט חדש

Well-known member
מסמנים כ"חלש"? יש לך עוד דברים להמציא?

אני משיב לתגובות ללא קשר לכותב התגובה וכלל לא משנה לי, אם זה אתה או דורי או רוזי ואפילו, משיב לשחקן החיזוק שלכם העונה לכינוי פוסי

poseidon111

Active member
תגיד דיבר, זה נכון שאתה לא חוגג את חג האלווין רק בגלל שאמרו

לך שאם אתה שם מסכה אתה כבר לא מפחיד ילדים?

poseidon111

Active member
לא מגיע לילדי ישראל יום אחד שלא יפחדו כשאתה יוצא לרחוב?

קצת התחשבות.

poseidon111

Active member
לא. התיאוריה שלי היא שאתה לא רק מהשמאל אלא מהמחלקה

הסודית לבלבול הימין שם.
הם שלחו אותך בכדי ליצור שם רע לתומכי הימין.
אין סיכוי שמישהו בליכוד היה מרשה לך להתבטא בצורה שרק תדגיש את חוסר האינטליגנציה של מצביע ימין.
אתה מציג פה, בהוראת השמאל, קריקטורה של מצביע ימין.
עלינו עליך.

למעלה