רעמים וברקים - השמים כועסים

אני יכול לארגן לך גם מחקרים

על מה שאתה רוצה עם איזו תוצאה שאתה רוצה.. אין בעיה, אמור לי מי מימן את המחקר ואומר לך מראש מה תהייה התוצאה.. גם זו מסקנה שך חוקרים..
אם אתם כל כך חכמים איך זה שאתם פעם אחר פעם מתרסקים בבחירות ואילו הימין שולט? ולכם יש עוד עזרה מהערבים כמובן.. אז תקראו לנו בבונים ולאחר כל סיבוב בחירות תערפו את ראש המפלגה שלכם, כרגיל...
אין ספק, אני רואה דוגמאות למכביר, רק שהן מוכיחות ההפך "מעשרות המחקרים המדעים" שלך, שאפילו אחד לא הבאת..

supermaח1234

New member
אני אתיחס רק לחלק התבוני של הפוסט שלך.

כן, יש חלק תבוני קטן אומנם, אבל יש.
אין ספק שכיום, בדיוק כפי שציינת, "הבבונים" , מספרם הולך וגדל במקביל למחנה השחור שהולך וגדל. אתם תמשיכו לנהל את המדינה גם בעתיד. ולכן,
האנשים היותר אינטלגנטיים, שהם גם בד"כ בעלי יותר אמצעים מתכוננים ל"יום המחר".
ליום שבו מה שקורה באיראן כדוגמא, יחשב כאן לגן עדן.
צא ובדוק [בעצמך,אל תסמוך על מחקרים] כמה בעלי אמצעים רוכשים דירות ומשיגים אזרחות במדינות שהאזרחים שם ברובם אינם "בבונים", אלא סתם אנשים רגילים.
כשיגיעו הימים הללו, תבוא בטענות רק לעצמך ולשאר "הבבונים".

אתה ותבונה? נו באמת...

רק לידיעתך, הרבה "בוזגלו" השיגו אזרחויות שונות, יותר מאשר "גולדשטיין"...
כנראה שיש הרבה יותר "צרפוקאים" מאשר "פולסקי" עם יותר ממון..
אגב, אם קניתם נכסים בחו"ל, למה לא תצאו לשם לתמיד? הרי אתם ממש סובלים פה..

supermaח1234

New member
תרגע חמודי, אתה לא צריך לכעוס....

אם הרבה "בוזגלו" השיגו אזרחות זרה ועוד יותר מ "גולדשטיין", והם מתכוונים לחזור לארץ מוצאם, אזי אולי יש עוד איזו שהיא תיקווה למדינה.[הבעיה תיהיה של מלך מרוקו....
].

אם אתה מאמין שיש יותר "צרפוקאים" בעלי ממון מ "פולסקי", אזי , אשרי המאמין. הרי האמת לא תשתנה בגלל מה שאתה חושב או מאמין בו, נכון ?

נ.ב שים בבקשה לב, שאני דיברתי על ההבדלים באינטלגנציה בין אנשים. אותך זה ישר הוביל להבדלי עדות..... תחשוב מדוע זה קורה לך. זה ייתן לך הרבה תשובות לבעיות שאתה סובל מהן.

אתה הרי בכל מקום רומז

בדיוק לאותם דברים, ממש כך..
תראה לאן האינטליגנציה הזו הובילה אותכם, מכס השלטון לעומק האופוזיציה, ממה אינטיליגנציה..
עדין לסבול מבעיות קטנות שיש לי מאשר מאותה בעיה גדולה שאתה סובל ממנה.
ולא, אני ממש לא כועס, סתם משועשע ממך..

supermaח1234

New member
ידידי, אני לא מטפל באלו שסובלים מרגשי נחיתות.

אני מאושר עם הדיון הזה משעשע אותך.
יאללה, אני חושב שהנושא מוצה.

שקרן . השינאה הייתה מרכיב חשוב אצל מפאי , מפם , אחדות העבודה

השינאה אצל גולדה , אצל רבין , אצלך . שינאה שאוכלת אותך בכל יום שחבריך אינם בשלטון .

אתה לא בנית . אתה לא עשית . אצלך נדלק הפיוז מול הימין .

ברק נכשל כראש ממשלה ואת העיטורים קיבל עבור שירות צבאי ולא אזרחי .
יצחק רבין הכין מעולה את צהל בשנות השישים . אבל רבין גם היה מומחה לשינאה . ממש ספציאליסט . שמעון פרס עשה דברים גדולים אבל לעת בלותו איבד את יכולת
החשיבה הרציונאלית .

supermaח1234

New member
חחחחח אתה יודע מה עשיתי, ומה בניתי ?

אני נידלק רק מבחורות מדליקות.
...לא מדחלילים בוגרי הפנתרים השחורים.
מי שבאמת היה מומחה בליבוי שנאה היה ללא ספק בגין.
כדמגוג מוכשר הוא ידע לעשות מכך הון פוליטי. אתה וחברך הינכם יצירי כפיו.
שאיפתו להירשם בהיסטוריה כמנהיג [כמו בן גוריון] היה מגוחך עד פתאטי.

נכון, בגין כמעט גרם למלחמת אחים

כאשר ירה על אנשים של בן גוריון שהיו במים ובן גוריון אמר לא להשיב אש..
ואולי זה היה הפוך??

supermaח1234

New member
ואללה אני מוכן ללכת איתך אחורה עד לאן שתרצה.

אם תלמד כראוי את כל נושא אלטלנה והסזון, אולי סוף סוף תבין שאלמלא בן גוריון וההחלטות הקשות שהוא לקח, היינו מתנהלים בדיוק כמו שמתנהלים הפלסטינאים. קרי חמאס, פתאח, ג'יאד וכדומה.
מדינה לא היתה לנו.
אבל מה, אתה גדלת על דמגוגיה בגרוש של בגין. זה האסון שלך.

בדיוק להיפך

בן גוריון התנהג בדיוק כפי שהחמאס שרדף והוציא להורג את אנשי פתח
הבעיה שלי שגדלתי על הדמגוגיה של בגין, נו שויין, אבל זומ הבעיה שלי, אך ורק שלי
הבעייה של המדינה שאתם גדלתם על הדמגוגיה בהרבה כסף של פרס, של רבין, של ביילין.. זו הבעייה העיקרית של המדינה..

supermaח1234

New member
חחח נו, כמו שחשבתי, אתה מאלו שמנסים לשכתב את ההיסטוריה.

מבחינתך, בגין הקים את המדינה, האצל והלחי ניצחט את מדינות ערב במלחמת העצמאות. ויגאל עמיר זכאי לאות הגבורה.
בסדר, הבנו.. תמשיך ונראה לאן תגיע בסופו של דבר.

אני לא משכתב היסטוריה..

אתה עושה את זה טוב ממני..
בגין, האצ"ל ולח"י פעלו לא פחות ךהקמת המדינה וגם להם יש זכויות, זה שאנשים הצינעו אתזה לא אומר שלא היה.
למיטב זכרוני אודי אדיה ועזצי בשארה קיבלו את האות "יקיר ישראל", שמעתי שאודי הולך להדליק משואה אחרי שניסה להדליק את המדינה בעזרת הערבים..

shayCn

New member
'ברק ברח' מתייחס לאסון הראשון צאלים א

היה תחקיר צבאי ובעקבותיו תחקיר של מבקר המדינה. בכל התחקירים שבוצעו, לא נמצאו הוכחות להתנהלות לא תקינה מצד ברק אבל כמו היום, גם אז הליכוד תקף את ברק ותפס סיבוב על חשבונו. בהמשך ניסים משעל עשה מזה מטעמים.
זה לא הספיק לליכוד שהמשיך לאורך כל השנים להזכיר לברק את היציאה מלבנון כבריחה ולהדביק לברק דפוס של אחד שבורח מהקרב בזמן אמת.
הציבור, דרך אגב בלע את הפיתיון.
&nbsp
&nbsp

הייתה ועדת חקירה- לגבי אסון צאלים 2

בועדת החקירה העידו כל החיילים והמפקדים שהיו במקום.
הדיון הציבורי היה על "מה אחריות מפקד היחידה מול אחריות הפרויקטור"
אבל ברמת העובדות ולא הספינים התקשורתיים (אגב,נוני מוזס...היה מעורב)
היו כי ברק כרמטכ"ל היה 45 דקות אחרי הטרגדיה במקום, ורק אחרי שנחתו צוותי הפינוי המוסק- הוא התרומם משם.
היות וועדת החקירה ניקתה אותו מכל חשד להתחמקות מהאירוע, ראיון עיתונאי כזה ואחר, חסר משמעות, אז ניסים משעל אמר.... אז מה?
אז ברק ברח
ופרס יחלק את ירושלים (בימים שאין לו אימא זונה)
ו....
ביבי טוב לבטחון .

לי- אין אבל לדוד גוגל יש

בבקשה הקישור לכל דו"ח ועדת החקירה על עשרות עמודיו.
היו הרבה פרשיות של השתקה/מידע חלקי (מסיבות בטחוניות או שלא) כולל לאורך חודשים "האלוף האחר" כי לא רצו לחשוף את התרגיל ומטרתו, רק לאחר תקופה ארוכה הפרטים התבררו.
ההקשר העיתונאי והפרסום- מנקודת מבט אחת
או מנקודת מבט אחרת
או עובדה- לפני כמה שנים בדיעבד

אם בא לך לפשפש בהיסטוריה העצובה הזו.

למעלה