רוצה לעשות שינוי קריירה ואשתי מתנגדת

עוד לא ...

הכוונה הייתה להבין האם היא רכשה השכלה על תיכונית/ אוניברסיטאית לצורך עבודתה כמנהלת שיווק.
למשל אם זבנית בחנות מתערבת לו בלימודים אז זה אפילו מקומם שבעתיים כי אולי לא התמודדה עם עומסי לימודים גבוהים ולא יודעת להעריך את האתגר שבו בחר...

בכל זאת פותח השרשור חרוץ מאד ואמיץ מאד וגם אינו שוקד על שמריו...
אלה נקודות אופי שרעייה טובה הייתה גם אמורה להעריך הגם שזה לא מונע ממנה לראות גם סוגיות אחרות שחשובות לה...
הסתקרנתי עד כמה גדול עומק העיוורון של "מנהלת השיווק" (למעלותיו) בהקשר לקריירה האקדמית והמיקצועית בה בחרה. כל זה מוחבא בתוך הטייטל "מנהלת שיווק"...

לא חשבתי על זה

האמת, הנחתי שהיא אקדמאית גם. לא יודע אם זה משנה במבחן התוצאה אבל בהחלט נותן פרספקטיבה אחרת לדברים.

dayoogla

New member
אקדמאית

תואר ראשון במנה"ע ממוסד מוכר. מנהלת שיווק בחברות גדולות, בעיקר low tech. לא רוצה לפרט חברות מסיבות מובנות.

אגב, איך הצלחת גם לעבוד במשרה מלאה,

גם ללמוד לתואר ראשון מלא בהצטיינות, וגם לגדל שני ילדים? או שהתואר נפרש על פני מספר שנים?

או שאשתו כבר שנים מחזיקה את הבית כמעט לבד

בזמן שהוא דווקא כן מגשים את החלומות שלו אבל לא מפסיק להרגיש מסכן תוך כדי

כן, כך אפשר גם לגדל ילדים ולעסוק בשלל תחביבים.

אולי פעם בשבוע הוא לקח את אחד הילדים לשיעור שהוא עצמו הכי אוהב, ואז טפח לעצמו על השכם על איזה אבא טוב הוא ואיך הוא משקיע בילדים.

אני עשיתי את ה MBA באת"א תוך כדי עבודה במשרה מלאה בהיי טק

משרה מאד תובענית. וגם מצאתי זמן לילדים. אם מישהו רוצה משהו מספיק, הוא עושה את זה. לעומת אחרים שלא עושים כלום עם החיים שלהם, סתם יושבים וכותבים השערות מרושעות.

מה בין MBA לתואר ראשון בגנטיקה מולקולרית?

תואר שני מקובל מאוד לעשות תוך כדי עבודה (למעשה לא מכירה רבים שעשו אותו אחרת). זה לא דומה בשום צורה לתואר ראשון.

האמת כואבת?

לא ברור לי למה אתה מתגונן. זה common knowledge, בוודאי כשמדובר ב-MBA. היית ייחודי בקרב חבריך למחזור?

אז אני מבינה שהתשובה היא

של-א היית ייחודי בקרב חבריך למחזור... מדהים. מכה לאגו. אבל אל תדאג, הם בטח לא גולשים בים, הלוזרים וההורים המזניחים, מול השאקל והאב למופת שאתה.

אין לך ממש מושג על מה את מדברת

כמעט כל תלמידי מדעי המחשב עובדים במקצוע תוך כדי התואר. אני עבדתי משנה ב' ומעלה.

למעלה