ראיתם את החדשות בעניין ההבנות עם רוסיה לגבי סוריה

דינהמית

New member
טוב, אז בחדשות אמרו שאורי אריאל הוריד גשמים בתפילות שארגן

ואם זה נכון צריך להודות לו.
ואם אתה מעז להעלות ספקות שאולי אורי אריאל לא ממש אחראי לגשמים אז זה בגלל שאורי אריאל בשבילך סדין אדום, לא בגלל שיש לך ביקורת עניינית.
אלא אם תביא הוכחות שלא התפילות שהשר אריאל אירגן הורידו גשמים.
ואם תראה שבסך הכל מדובר בתופעה מטרולוגית אז אני אסביר לכך שכאילו דא, מה ה"גילוי" הזה.
&nbsp
סבבה

poseidon111

Active member
כן, השוואה מעולה. ממש אחד לאחד. אבל מה, שוב, יחסת דברים

לכותב שלא אמר, לא ענית לשאלות שנובעות מכך וברחת למחוזות האבסורד.
לא בפעם הראשונה אגב.
מיציתי.

מדריך הטרמפיסט לגלקסיה

אני הפסקתי להאמין למסרים שיוצאים מלשכת ראש הממשלה
ממקורביו
מחבריו
מדובריו

לא רק ממשרד ראש הממשלה.
גם מרשויות שלטוניות, פוליטיות, כלכליות ואחרים.

מאכילים אותנו במסרים, ספינים, מידע (איך הההוא עם החתול על הראש אמר? "פייק ניוז" )-
אין לנו כציבור שיושב בביתו שום יכולת להפריד המוץ מהתבן.

יכול להיות שזה סיכום שכול הקרדיט מגיע לנתניהו
ויכול להיות שאין שום קשר אליו.
יכול להיות שזה סיכום שטוב לישראל
ויכול להיות שממש לא.
אגב נתניהו אמר ברגע זה בכנס במעלות" איננו שותפים להבנות כאילו הסכמנו לפחות מזה "
(יציאת כוחות איראן מכלל סוריה והתבססות צבא אסד בדרום סוריה )

בקיצור קש וגבבה
מי שרוצה לאכול את זה?
בתיאבון.

ובינתיים פצמ"רים עפים אל עבר עוטף עזה

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5273486,00.html#autoplay

ולגבי ההבנות עם רוסיה,
כנראה שעם החדשות של אתמול אפשר לעטוף את הדגים של היום... ככה היו אומרים כשהייתי ילדה.
אבל בלי שום קשר,
כשצריך להגיד לביבי 'כל הכבוד' אני תמיד אומרת. כרגע, אני לא רואה על מה, אלא אם יש דברים נסתרים ונעלמים מעיניי. אבל ברגע שיביא לידיעת הציבור הישגים באמת משמעותיים, אני הראשונה שאפרגן לו.

dory141

New member
מקווה שצה"ל ילמד את הג'יהאד האיסלמי לקח בקרוב

ולאיחוד האירופי, שמזהיר מתגובה לא פרופורציונלית, שיהיו בשקט. נראה אותם איך יתנהגו כשבמדינות שלהם ייפלו טילים, או יתחדשו הפיגועים.

dory141

New member
צה"ל תוקף ברצועה

אין לי שום סימפטיה לנתניהו או למצביאה איילת שקד, שרוצה לכבוש את עזה. האמת, הייתי מוכן להשאיר אותה שם. מערכת המשפט תינצל.

E טי

New member
ברוסיה היו שולחים מתנגדי משטר לסיביר

אתה עדיין מתכחש לקשר למחנה האדום?

אולי חאלאס כבר עם המחנה האדום הזה?

אתה עושה צחוק מעצמך. אתה נשמע כמו תקליט שבור שאף אחד כבר לא רוצה לקנות. אתה יכול להניח אותו חזרה אל המדף. תעבור הלאה לנושא הבא. המחנה האדום הזה יצא לנו כבר מכל החורים. סעממק אתה מנסה לעשות לנו שטיפת מוח

שטוף מוח שמנסה לעשות לאחרים שטיפת מוח.

E טי

New member
אנשים פה שולחים נבחרי ציבור לכלא לפני משפט, לעזה, ...

והבעיה שלך היא ההערה שלי ?
ברצינות?

מספיק כבר עם ההיתממות הזאת!

איש ציבור חשוף לביקורת מתוקף תפקידו ומן הסתם יהיו המון אנשים שיכתבו נגדו או בעדו. אתה תוקף קבוצת אנשים שאתה קורא לה מחנה אדום, עושה לה דה לגיטמציה, שוטף כאן לאנשים את המוח בתעמולה אובססיבית פאשיסטית וזאת על מחנה לא ברור ולא מוגדר של אנשים. זה פשוט חולני.

poseidon111

Active member
אני באמת לא מבין למה הביטוי "המחנה האדום" כל כך מפריע.

זה בדיוק כמו שמישהו יקרא לך שמאלנית ואת תיפגעי.
מכיון שהכינוי אינו קללה אלא בא לשייך פוליטית (גם אם בבורות) קבוצה פוליטית להבנתו הרי ההיפגעות מכך מלמדת שיש להתבייש איכשהו מהשתייכות למחנה הזה.
נהפוך הוא, כך אני רואה את זה, לנוכח האלטרנטיבות שמסביב.

אבל אני לא נפגעת!

מעניין לי את הישבן המחנה האדום שלו. פשוט נמאס לי משטיפת המוח הזאת עם כל המניפולציות שלו והתפלפלויות הסרק. כמה אפשר לקרוא את הבולשיט הזה? אולי לך יש פתיל ארוך ואתה יכול לסבול הכל, אבל לי יש פתיל קצר והסבלנות שלי נגמרת מהר מאוד במיוחד עם אנשים שאין לי מה ללמוד מהם מאום. זה נמאס ולכן אני אומרת לו חאלאס! הוא מזכיר לי את האידיוט שהיה מפליץ כל מילה שניה חונטה חונטה כמו איזה מאותגר שכלי. די. כמה אפשר לחזור על אותה מילה? לא נעלבת ולא נעליים. פשוט נקעה נפשי. עוד פעם אני קוראת את המילה הזאת וכל ההודעה שלו נמחקת.

E טי

New member
כותב בפורום חשוף לביקורת על דבריו באותה המידה

אני משתדל לכתוב בנועם ובנחת. בלי התלהמות ובצורה עניינית.
לא אוהבת לקרוא את הדברים שלי - אל תקראי.
אף אחד לא מכריח אותך.

למעלה