קפה משאלת המוות לא עושה לי את זה יותר.

Guy844

Member
אני אוהב קפה ברמות בלתי נתפסות כמעט, קפה חזק מאד, כל כך חזק עד שהוא מר
תקשיב, מה זה "אוהב"? יש את מה שאוהבים ויש את מה שצריכים. גם אני אוהב קפה טעים, ולעיתים לא מאוד קרובות, שותה גם כזה. אבל מבחינת מה שאני צריך, אני צריך קפה חזק, ואז אני הולך על מה שחזק ולא מה שטעים לי, וזה מה שקורה 99% מהזמן, ואז אני הולך על קפה משאלת המוות, שכעת אחליף לראשונה מזה שנים, בקפה אחר. חזק יותר ב-27.5%. כל-כך חזק שאילו קפה משאלת המוות קיבל את שמו מזה שמי ששותה אותו זה כאילו יש לו משאלת מוות, אז לקפה החדש קוראים "קפה הסיכון הביולוגי". כלומר קפה של מפגע ביולוגי. אפילו כל מי שרק מתקרב יכול לקרות לו משהו |חיוךרחב|

מת לנסות אותו 😋

אני אחרי שניסיתי אותו:

1710208603510.png
אבל מדי פעם עושה הפסקות של כמה ימים כדי להתרענן וגם להיגמל קצת מסם הקפאין הזה.
אני לעולם לא מפסיק 🤷‍♂️

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
תקשיב, מה זה "אוהב"? יש את מה שאוהבים ויש את מה שצריכים. גם אני אוהב קפה טעים, ולעיתים לא מאוד קרובות, שותה גם כזה. אבל מבחינת מה שאני צריך, אני צריך קפה חזק, ואז אני הולך על מה שחזק ולא מה שטעים לי, וזה מה שקורה 99% מהזמן, ואז אני הולך על קפה משאלת המוות, שכעת אחליף לראשונה מזה שנים, בקפה אחר. חזק יותר ב-27.5%. כל-כך חזק שאילו קפה משאלת המוות קיבל את שמו מזה שמי ששותה אותו זה כאילו יש לו משאלת מוות, אז לקפה החדש קוראים "קפה הסיכון הביולוגי". כלומר קפה של מפגע ביולוגי. אפילו כל מי שרק מתקרב יכול לקרות לו משהו |חיוךרחב|

מת לנסות אותו 😋

אני אחרי שניסיתי אותו:

צפה בקובץ המצורף 100108

אני לעולם לא מפסיק 🤷‍♂️
אז ראשית השם שלך מאד מבלבל אותי.
זה גיא? או גיי?
זה אך פעם לא ברור לי הדבר הזה.
לגבי הקפה..|קפה|
קפה הוא כמו אישה...
כמה שהיא יותר שחורה, ככה היא יותר סוערת ויותר חמה. ;-)

Guy844

Member
Detox עושים אחרי תקופת המבחנים
כדי להרגע ולהכין את הגוף לסבב חדש
לא, אני לא עושה דברים כאלו. אני לעולם לא מפסיק לשתות קפה. אולי מפחית בכמויות אחרי תקופות המבחנים, אבל זה משהו אחר.
לא הבנתי.
הם רוצים שתמות מהרעלת קפאין?
שמעתי את המושג הזה, אבל קשה מאוד להגיע לשם. גם כשמגיעים לשם, לא מתים. כמעט אף-אחד אף-פעם לא מת מקפה. סופרמן הפנה את תשומת לבי לכך ומיד חשבתי על זה והבנתי שהוא צודק.

גמד הונגרי

Active member
מה יש לי לעשות חוקן? זה בשביל הומואים פסיביים בשביל להתנקות לפני החדירה ובשביל אנשים שסובלים מעצירות בשביל לעשות מספר 2. אני לא עונה לאף-אחד מהקריטריונים האלו.
רק במאה ה20 הומואים התחילו לנקות את עצמם.
אז במשך מאות שנים זו הייתה טכניקה רפואית מומלצת לכולם. ועדיין הדוקטורים ממליצים

ובגלל שאתה כזה חובב קפה, אני ממש ממליץ לך

למעלה