קליבלנד-גולדן סטייט, משחק מס' 4. 4:00

rapgamer4ever

New member
מסכים

לא הייתי אומר שהבחירה בדוראנט היא לא נכונה אבל בעיני פחות מוצלחת.

במשחק השלישי הוא לא היה קיים, KD הרכיב אותם על הגב שלו

בזמן שKD גם במשחק חלש שלו יתן לך את ה25 נק'.. זה מגוחך

DRORIKO8

New member
יש שם אגו

אבל יש מאמן דגול שיודע איך לנהל את האגו הזה(הרבה גם בזכות זה שהוא בעצמו שיחק בקבוצה של אגואים)
יש קטע שרץ ביוטיוב שבו קר מנסה לשכנע את דוראנט ללכת על התרגיל שלו, אז הוא מתחיל לחרטט אותו עם השוואות לג'ורדן ובכך "קונה" אותו. היום מאמן צריך להיות לא רק טקטיקן אלא גם מנהל, ולסטיב קר היה בתור שחקן את המורה הכי טוב בעולם.

somone1411

New member
yes sir

תכלס לסטף היה מגיע FMVP, הייתי מופתע. אבל אולי כי הוא היה כל כך גרוע במשחק השלישי ודוראנט יחסית שמר על יציבות כל הסידרה, הכריע.
&nbsp
הם בדרך לשושלת, לא רואה מצב שנבנית קבוצה שתנצח אותם, יוסטון תישאר הכי קרובה גם בשנים הבאות, בטח עם תוספת כזו או אחרת, אבל גולדן עדיין יהיו פייבוריטים.
&nbsp
לברון עם הפסד שישי בגמרים, רחוק מאוד מהשוואות לגדולים ביותר אבל זה לא יפריע לכתבי החצר שלו לדחוף אותו לשם בכל מקרה. תכלס, נתן משחק אחד גדול באמת בגמר הזה עם כל הדיבורים על 'גדולה'. שיחפש עוד סופר טים להתעלק עליה.
&nbsp
&nbsp

DRORIKO8

New member
זאת דמגוגיה

הפסיד 6 גמרים שבמרביתם הוא הגיע כאנדרדוג, בטח ובטח בגמר הנוכחי. אם אתה חושב שקובי במקום לברון היה לוקח את שני הגמרים האחרונים אתה חי בסרט. אני בספק ענק אם ג'ורדן היה לוקח אחד מהם, יותר מזה אני גם בספק ענק אם ג'ורדן היה מעיף לבדו את הסלטיקס. אני די בטוח שלא.

somone1411

New member
אחי זו דעה סובייקטיבית שלך

קובי הוביל 1-3 על פיניקס שהייתה הכי טובה במערב בפער עם וולטון, מדבדנקו וכריס מיהם.
&nbsp
אנחנו לא יכולים לדעת מה היה קורה אם מייקל או קובי היו במקום לברון, אתה סתם זורק סיסמאות לאוויר כי אתה בצד של לברון.
&nbsp
מעניין איך לא הזכרת את עונת האליפות.. הרי היה ללברון את קיירי גם בעונה שעברה לא?

fatnoam

Active member
הוביל 3-1 על פיניקס... והפסיד.

ממש תוהה אם אתה הזיה גם בנושאים אחרים או רק במה שקשור לקובי בראיינט

OrEl74

Well-known member
מנהל
ציפי פרימו אולי (אתה מספיק מבוגר בשביל להבין את זה)

fatnoam

Active member
על הגבול

אבל זו ציפי פרימו מחולון והייתי שם בתיכון אז איכשהו התוודעתי

DRORIKO8

New member
אדרבא

אותה האליפות רק מחזקת את הטיעון שלי. ברגע שאתה שם ללברון צוות מסייע איכותי,אם זה קיירי ולאב או אם זה וויד ובוש, אז פתאום ה"לוזריות" שלו נעלמת. וזה לא שלברון לפני שנתיים לקח אליפות נגד סמרטוטים, הוא לקח נגד סטף,תומפסון,דרימונד ואיגי, עם אותו סטיב קר על הקוים. נכון שלא היה אז דוראנט, אבל זאת עדיין היתה קבוצה סופר עצמתית.

TheReturn23

New member
סטיב קאר מפרגן בגודל ללברון במסיבת עיתונאים

מספר שתמיד שואלים אותו מי טוב יותר ג'ורדן או לברון, אומר שקשה להגיד ושתיהם מאוד שונים אבל בטח שתי השחקנים הגדולים ביותר בכל הזמנים.

rapgamer4ever

New member
תצוגת ההגנה הכי טובה של הווריורס בסדרה

עם כל כך הרבה אורך בצבע, הלפ דיפנס ומשחק ממש מוצלח של קרי בצד הזה של המגרש, קליבלנד ובפרט לברון לא הצליחו לסיים בצבע כמו במשחקים קודמים. 38 נקודות בצבע הלילה, בהשוואה ל50-58 בשלושת הקודמים.

OrEl74

Well-known member
מנהל

למעלה