קורונה - - - אִיפְּכָא מִסְתַּבְּרָא

choo

Active member
הפוך - מוצר רשת עסקי של מיקרוסופט - אפשר לצפות שחסר פיצ'ר

מוצרי הרשת שלהם הם פיתוחים מחדש של מוצרים קודמים - וחסרה בהם הרבה פונקציונליות בסיסית, שלא לדבר על גימור רציני של הממשקים.

hadooper

New member
באותו הקשר, אני יודע שזאת שאלה פרנואידית אבל אשאל בכל זאת

האם אינכם חוששים בהייטק שקולגות שמתחרים אחד בשני ינסו להשתמש בוירוס הקורונה כנשק ביולוגי?

הרי מה שמייחד את הקורונה הוא העובדה שהוא בהישג יד של כל אדם ואדם. שכן כל אחד יכול להשתעל לתוך איזו מבחנה ולשמור אצלו בבית איזה סטוק מבחנות במקפיא כדי למרוח אחר כך על כפתורי המקלדת של הקולגה, לא?

אני חושש שעשו לי את זה מספר פעמים, אחרת אין דרך להסביר מדוע נדבקתי השנה בהצטננות פעמיים (שלמזלי לא הצריכו לקיחת אנטיביוטיקה - מה שפוגם מאד במערכת החיסונית לטווח הארוך).

vinney

Well-known member
יעזור אם לא תקח אנטיביוטיקה מהצטננות

וגם שתנקה את המקלדת שלך מדי פעם
&nbsp
&nbsp

hadooper

New member
אני תמיד מחטא את המקלדת - פעמיים ביום

אבל תמיד יש איזה רגע במהלך היום שאני יוצא לשירותים ואז מישהו יכול לנצל אותו כדי לבצע את זממו...

לדעתי הדרך האפקטיבית ביותר היא לבקש מההנהלה להתקין מצלמות אבטחה ולעקוב מדי פעם אחר העובדים. אבל אז יחשבו שאני איזה פרנואיד גמור ויסתכלו עליי עקום.

vinney

Well-known member

hadooper

New member
?

לפעמים יש גם דיונים פוליטיים ויש הרבה סוציאליסטים שלא מסכימים עם תפיסותיי הליברטריאניות.

מה גם שרוב האלימות בתולדות האנושות הגיעה ממשטרים סוציאליסטיים / פשיסטיים, בהם ניסו להגביל את חירות הפרט.

bismark1

New member
גם קוליפורמים צואתיים נמצאים בהישג יד של כל אדם. רק אומר.

d70

Well-known member
לא הייתי בונה על נשק ביולוגי שלא עושה כלום למרבית האנשים

vinney

Well-known member
זה נכון לוירוס טבעי, לא לנשק ביולוגי

נשק ביולוגי צריך להרוג כמה שיותר אנשים בכמה שפחות זמן (וכנראה יכלול בקטריות ולא וירוסים שהרבה יותר קשה לייצר).

מה שאתה אומר רק מעיד שהקוביד זה וירוס טבעי - יחסית לסארס ומארס, שהיו קטלניים הרבה יותר ובגלל זה לא הצליחו להתפשט, הוירוס הזה מספיק ״רחמן״ בשביל שמצד אחד יוכל להתפשט בקלות בלי הרבה מעצורים, אבל מצד שני להתרבות מספיק כדי ״לממן״ את ההתפשטות הזאת ועל הדרך להרוג את הגוף המארח.

hadooper

New member
לי נשמע הגיוני שמדינה תרצה שנשק ביולוגי יראה "טבעי"

בייחוד מדינה כמו ארה"ב...

שתמיד ניצלה את כוחה כדי להתערב במשטרים זרים באמצעות ארגוני הביון שלה על-פני יציאה למלחמה. הכל נטו מתוך צרות עין ורצון עז להשתלט על משאבים כלכליים.

אני מציע לך אישית לצפות בסרט הדוקומנטרי של אוליבר סטון על ה"סיפור שלא סופר" על ההסיטוריה של ארה"ב, כדי ללמוד קצת יותר על נבזיותה של המדינה בה אתה חי כיום. אם גרמניה הנאצית היא הלילית, ארה"ב של אמריקה היא השטן...

כן, זו שאחראית לא רק לתעשיית פצלי השמן שחירבה את האקלים הגלובלי בשנים האחרונות, לא רק למלחמת הסחר מול סין, לא רק לזוועות הירושימה, לא רק למלחמת ויאטנם והמלחמה בעיראק, אלא גם המחוללת הבלעדית של מלחמה העולם השניה בכבודה ובעצמה.

vinney

Well-known member
אני לא חושב שאוליבר סטון יספר לי משהו שאני עוד לא יודע

אבל זה לא ממש קשור לטענה הקודמת שלך, וזה נראה שאתה בעיקר מונע מתוך שנאה ולא מתוך עובדות, אז אני אעזוב אותך לנפשך.

למעלה