קבלת שבת

TheLost

New member
קבלת שבת../images/Emo88.gif

משהו טוב של השבוע: משהו רע של השבוע: משהו חדש שקיבלתי, קניתי, אמרתי, שמעתי, ציירתי, חשבתי או לא עשיתי אף פעם: משהו מצחיק, בדיחה, ציטוט של השבוע: משהו שמצפה לי שבוע הבא: פרק בסקראבס: סדרות השבוע: סרטים שראיתי השבוע: ספר(ים) שקראתי השבוע: שירים ששמעתי השבוע: תמונת השבוע:

jess r

New member
אוקי, שוב ../images/Emo13.gif

מעתיקה מלמטה+ תוספת קטנה (העייפות... ) סיכום שבועיים: עברו מהר מידי! ממש לא בא לי שייגמר הקורס. שבת היתה מזה כייפית. שישי בלילה לא שמרתי בכלל וכששמרתי אז שמו אותי בתחנות אוטובוס מחוץ לבסיס ודיברתי עם אנשים, חלקם עשו פעם ת'קורס שלנו והיה סבבה לגמרי ועבר יחסית מהר. אז שבת סתם שכבנו כל היום על הדשא. היום היינו בסיור בירושלים והיינו בכותל והיה מרגש ואז נסענו למקום במרכז ועזרנו לילדים שיש להם בעיות בבית לעשות שיעורי בית. היה ממש ממש כיף, אפילו שאני לא אוהבת ילדים. חלקם היו ממש ממש מתוקים. ואז באנו לבסיס. סמלת: "יש לכם שיחה עם הרע"ן, אז תישארו על א'" ~נשארות על א' ובאות לשיעור~ "אנחנו הולכים להעביר לכם שוב את השיעור על סמלים, כי חלקכן עדיין לא יודעות למי מצדיעים בלה בלה קישקוש" ~מעבירים חצי שיעור~ "מי רוצה לקרוא את המצגת האחרונה?" ואז... "מצו"ב יקרים! השיעור הזה חשוב, בשביל שכשתצאו הביתה תזהו בדיוק מי זה מי. שבת נעימה!" ושיחררו אותנו הביתה לחמשוש! לא משנה לי כל כך ההבדל הזה שח הכמה שעות בבית, אבל ההתרגשות של הבנות עשתה אווירה טובה. חוץ מאלו שקיבלו יום ריתוק כי הסמלת והמ"מ גנבו להן את הנשקים בלילה... אה ואנחנו סוגרות עוד שבת שבוע הבא ויום שני טקס סיום :) ואז בתקווה בשיבוצים אני אקבל את מה שאני רוצה, שזה להישאר בבה"ד. אתמול יצאתי עם חברה מהקורס לעיר והיה ממש סבבה, והיום בבוקר נסעתי עם אמא וחבר שלה להסתובב בעיר וישבנו בבית קפה והיה בוקר מקסים. זה מסתמן כסופ"ש מהטובים שהיו לי לאחרונה. משהו מצחיק, בדיחה, ציטוט של השבוע: הסגל שלנו הביא לנו בובה מכוערת כזאת שאנחנו צריכים להסתובב איתה ולרשום אותה במצ"ל וזה, כאילו חברה חדשה במחלקה. אפילו הכנו לה כומתה והכל. קוראים לו חפי וזהותו המיניץ מעורערת. קיצר, כל מיני אנשים בבה"ד שואלים אותנו מה זה לעזאזל ולמה אנחנו מסתובבות עם זה. אז חברות שלי אמרו להם, על זאת שסחבה אותו באותו רגע, שהיא נורא קשורה לבובה שלה ויש לה אישור מהקב"ן
וכשעזרנו לילדים לעשות שיעורי בית ניסיתי להסביר לילדה אחת למה משהו אחד כבד מהשני בציור עם מאזניים. אני: "זה כמו כשאת על נדנדה ואם מישהו כבד ממך יישב בקצה השני את תהיי למעלה. הבנת?" ילדה: "אה, הבנתי. תכלס הכי טוב למעלה, הכי כיף ככה" אני לחברה שלי: "והיא למדה את זה בגיל כל כך צעיר... " משהו חדש שקיבלתי, קניתי, אמרתי, שמעתי, ציירתי, חשבתי או לא עשיתי אף פעם: קניתי מתנה לחברה מהקורס. קניתי לה תיק לבננה. פשוט ראיתי את זה היום, וישר ידעתי שזה בשבילה. זה הכי מצחיק בעולם. זאת המתנה הכי טובה שאי פעם קניתי למישהו. משהו שמצפה לי שבוע הבא: שבוע אחרון בקורס, ימיי הולדת לבנות מהקורס, טקס סיום, שבירת דיסטנס, פיזורים. וכל השאר לא רלוונטי, והשירים אותם שירים כי אין לי זמן להוריד דברים חדשים. אה בעצם חרשתי על "פפרצי" של ליידי גאגה. ממליצה בחום. שבוע טוב

TheLost

New member
שבת שלום פורום רדום ../images/Emo13.gif

משהו רע של השבוע: שנת הלימודים (האחרונה, אבל נתעלם מזה לדקה) התחילה. וואו, אין לי כוח בכלל. משהו טוב של השבוע: הייתה מסיבת בריכה בית ספרית והיה ממש כיף.
משהו חדש שקיבלתי, קניתי, אמרתי, שמעתי, ציירתי, חשבתי או לא עשיתי אף פעם: קניתי דיוידי של דורה, לאחיין שלי! וגם, שיחקנו never [כן, כן, כאפות] ולשם שינוי עשיתי את המשימה שלי... משהו שמצפה לי שבוע הבא: רק עוד שבוע. והפעם: ארוך יותר ומתיש יותר.
יש! וגם תיאוריה. סדרות השבוע: "הישרדות 18" - הקואוץ' הזה הוא פשוט מלך. הלוואי שהוא יהיה בכל עונה מעכשיו. הוא באמת היצור הכי עלוב שראיתי בחיים שלי
חוץ מזה הוא גם שקרן בצורה מדהימה (והוא כנראה אף פעם לא שם לב שיש מצלמות מסביבו) ובלי שום ספק הוא רואה "באפי" ("I am the dragon slayer" "we will find out who is the chosen one"). זהירות, אל תספיילרו כי אני רק באמצע העונה... ספר(ים) שקראתי השבוע: סיימתי את "חייו הקצרים והמופלאים של אוסקר וואו"! זה ספר טוב, חבל רק שלוקח לו חצי ספר כדי להיות כזה...

למעלה