צריכה רעיון מקורי :p

sivi18

New member
צריכה רעיון מקורי :p

אני ממש צריכה רעיון למתנה הבעיה שאני לא יודעת מה סיבת המתנה :p כלומר אין ממש סיבה סתם אני רוצה לתת מתנה למישהי מהעבודה שלי שבחודש האחרון נורא נורא נורא התקרבנו... והיא ממש עזרה לי להחליט מה אני רוצה ללמוד אז אני סוג של רוצה להגיד תודה על שהיא קיימת... לאחרונה יצא לי לעצב ולצייר לה הרבה ציורים ולעצב לה כמה עיצובים בפוטושופ...והיא ממש אהבה בקיצור תעזרו לי לחשוב על מין תודה כזה :p אני אתן קצת פרטים עליה: היא בת 24-25 ככה,מתחתנת עוד שבועיים,אוהבת מאוד חיות,מצחיקה,יצירתית ואוהבת יצירתיות ובעצם היא פשוט בן אדם מדהים

סיבת המתנה לדעתי היא מאד מאד

ברורה במקרה שלך.פשוט להגיד לה תודה. תודה על עצם נוכחותה בשבילך. הנה שתי מתנות תודה נחמדות שהכנתי בעבר ואולי ישמשו לך להשראה: * ערכת שוקולדים אישית- לוקחים את המארז של שוקולד ספלנדיד של עלית הזה של הקופסת פח. את הקופסה מבחוץ מקשטים. את השוקולדים בפנים מוציאים ועל העטיפה הקיימת מכינים עטיפה אישית אפשר עם המילה "תודה". יוצא מקסים..ומתוק :) * מתלה לאחסון מכתבים (כתבת שהיא מתחתנת בקרוב אז זה יכול לשמש אותה גם לבית החדש) שאת מעצבת (יש מלא מבסיס של עץ ואז אותו את מעצבת לבד) ובפנים מכתב תודה אישי ממך. מכל הלב.

hugman

New member
לי יש רעיון

אם ככה אז מה יותר טוב מלתת לה את המתנה האולטימטיבית עבורה? רכיבה על סוסים! היא תמות על זה לפי איך שאת מתארת אותה

annahug

New member
האם שחייה זה בריא?

שלום חברים , אני רוצה להתייעץ איתכם? אני בת 50 , והמליצו לי להתחיל לשחות, הבעיה שאני לא יודעת איך, וגם די מפחדת מהמים, האם אתר מכירים מישהו טוב שמלמד שחייה? תודה רבה מראש

למעלה