צריך עזרה.

Sandler 99

New member
צריך עזרה.

לפני שנתיים נודע לי שאחותי מעשנת. אחלה לא אמרתי כלום, נתתי לה להנות שתעשה מה שבראש שלה, אבל לפני שנה היא הפסיקה. עכשיו היא בת 17 ויש לה צו ראשון בשבוע הבא. הבעיה היא שהיא לא עישנה שנה אבל עישנה ירושלמית אחת בבומבמלה שלפי התאריך עוד לא עבר חודש מבומבמלה לצו הראשון בשבוע הקרוב. עכשיו שמעתי מאנשים שבבדיקות דם לא מחפשים את זה ושלבדיקות השתן אפשר לקחת כדור מסוים אני לא מבין בזה כלום אז החלטתי לשאול כאן כי שמעתי שיש מומחים. אני חייב לקבל תשובה רצינית כי אחותי לחוצה כמו לא יודע מה. מה אפשר לעשות? לדחות את הצו? לקחת את הכדור? תודה רבה

Sandler 99

New member
אני לא יודע אתה בטוח?

אני לא רוצה שהיא תיקח סיכונים ובסוף תידפק חלק אמרו לי שזה ירושלמית וזה כלום אז זה עף חלק אמרו לי שבכלל לא בודקים את זה חלק אמרו לי בדיוק ההיפך ככה שאנ'לא יודע אז אולי קצת פירוט ? מצטער שאני מטשטש

BiAAAtch

New member
שמע חבר..

יש לי ידיד שהתפקיד שלו בצבא זה לבדוק שתן בצו הראשון, ככה שאני יודעת על מה אני מדברת.. לא בודקים THC שם ולא כלום..|סגדש| זה לא מעניין אותם.. מלא אנשים שאני מכירה הלכו מסטולים לצו ה1 (שזה דבר מטומטם מאוד), ולא בדקו להם כלום.. היחידיים שכן בודקים להם זה אלו שיש להם תיקים במשטרה על שימוש, וגם אותם בודקים רק במקרים נדירים מאוד מאוד, כשיש הוראות מלמעלה.. תגיד לה שלא תאכל סרטים ושזה בסדר :)

למעלה