צודקת וצריכה להגיד בקול רם- נתניהו צורר, מושחת, נאלח, גנב, אנס, רוצח ומאפיונר.

היה רלוונטי אולי אם היה קשר בין ניהול הפורום למושא הדיונים של אותם משועממים :).
אני לא יודע איזה הודעות מינהלתיות יש בפורום של "חורזים כותבים",אם הוא אמר

כנראה הוא ניתקל במשהו.

אולי בסגנון לא לקלל אישי ציבור וכד'.

Harrington

Well-known member
מנהל
אני לא יודע איזה הודעות מינהלתיות יש בפורום של "חורזים כותבים",אם הוא אמר

כנראה הוא ניתקל במשהו.

אולי בסגנון לא לקלל אישי ציבור וכד'.
יקירי, מה אתה רוצה בדיוק? זה שיש אנשים שחייהם כל כך משעממים ואופיים כזה שהם נזקקים לדיונים על חייהם של אנשים אחרים, התייחסתי לבעיה זו. אישית זאת ברוך ה' לא בעיה עבורי כלל ועיקר, אבל נהיר שמדובר בבעיה מבחינתם. הם מגלים בדבריהם ובעצם הדיונים האלו (ולא משנה על מי הם מתדיינים) את פרצופם האמיתי. אבל וזה חשוב שייאמר שוב ושוב, זאת זכותם המלאה כמובן :). כל אחד ואיך שהחיים שלו נראים ומה שנובע מכך. גם ענייני חינוך מבית מן הסתם יש כאן, ועוד כמה וכמה דברים שאפשר לנתח אם נורא רוצים :).

אבל... אם אתה חושב לרגע שבכוונתי להצטרף מולך לדיון כזה, אתה שוגה פעמיים :). ראשית כי אינני נוהג לדון מעל גלי האתר (ואגב גם לא מאחורי הקלעים) עם גולש א' על גולש ב' או ג'. זאת שיטה ששמורה מבחינתי לקבוצת אנשים מסוג מאוד מסוים שאין לי כל כוונה להיות מיוחס אליה. שנית, אני לא עד כדי כך משועמם בחיים :). די לי בהתייחסותי הקצרה למעלה לדברים. אם תרצה להצטרף לדיון הנ"ל, זה יצטרך להיות מול אותם משועממים, לא מולי. עמך הסליחה :).

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
לדעתי גידוף אנשי ציבור , "והאיחולים" שמאחלים להם גרוע כפליים מגידוף חברי פורום.
זאת מהסיבה הפשוטה שאנשי ציבור הם ידוענים.
אתה ואני מכירים אותם.
מותר לא להסכים איתם אבל אין סיבה לאחל להם מוות או כל מיני מריעין בישין.
מאידך, חברי הפורום הזה הם פיגורות וירטואליות ב 100%.
לכן, תמיד הייתי בדיעה שבפורומים מהסוג הזה, להבדיל מפורומים שחבריו נפגשו פנים אל פנים, מותר להגיב ל"גופו" של כותב במיטב הברכות והאיחולים כי זו "גופה וירטואלית.
מי שקשה לו אם כך, שלא ישתתף בפורום.
ד"א , אני בעד שמר הרינגטון יתווסף כמנהל לפורום הזה ואז מידי פעם הוא יפציע עם "הודעות מנהלתיות"
כאילו שהפורום הזה הוא עסק שמעסיק אלפי עובדים.
אין טעם שנפתח דיון בנושא.
כל עמדה לדעתי הינה לגיטימית, אבל טרחתי להביע את דעתי.
אני מזמן התנגדתי לקטע שאנשים פגעו בפיגורות פוליטיות, בעיקר מן העבר אבל גם מההווה. לכן, לא מעטים היו אלה שנחסמו על ידי בשל כך, ולתקופות די ארוכות.
הגיע עמיתי לניהול, שקבע, כי דמויות פוליטיות מותר לארר ואילו את חברי הפורום לא.
מאז, חדלתי לחסום את אלה שאיררו את בן גוריון, רבין וחבר מרעיהם.

בון דוק

Active member
אני מזמן התנגדתי לקטע שאנשים פגעו בפיגורות פוליטיות, בעיקר מן העבר אבל גם מההווה. לכן, לא מעטים היו אלה שנחסמו על ידי בשל כך, ולתקופות די ארוכות.
הגיע עמיתי לניהול, שקבע, כי דמויות פוליטיות מותר לארר ואילו את חברי הפורום לא.
מאז, חדלתי לחסום את אלה שאיררו את בן גוריון, רבין וחבר מרעיהם.
למה לא נתת ליוזר השני שלך לייק?
אתם רבים לפעמים?

evglev1

Well-known member
מנהל
מדינת ישראל או הנוכל.
צלבתם את סמוטריץ' על שהוא אמר מדינת ישראל או החטופים ונכון הוא לא היה צריך להגיד את זה בפנים למשפחות, אבל כשהוא אומר את זה צולבים אותו ולך מותר להגיד דברים דומים.
מה לעשות שפרובוקציה גוררת תגובה זהה ? !
ובכל זאת יש הבדל תהומי בין הפוסטים של דורי שמגדף רק אנשי ציבור ופוליטיקאים ולא את הגולשים שמגדפים אותו כמו היצור שאתה מת עליו ,
או אותה הגברת שהערת לה, המנהל של פורום הליכוד ועוד טיפוסים שהשתיקה יפה להם.
גם הגולש שרואה בלפיד ארכי דיקטטור לא איחל למותו של יאיר לפיד. רק בעבר קצה איחל לשריפת הקיבוצים ועכשיו רק דורי מאחל למותו של ביבי.

xyxy210

Active member
צלבתם את סמוטריץ' על שהוא אמר מדינת ישראל או החטופים ונכון הוא לא היה צריך להגיד את זה בפנים למשפחות, אבל כשהוא אומר את זה צולבים אותו ולך מותר להגיד דברים דומים.

גם הגולש שרואה בלפיד ארכי דיקטטור לא איחל למותו של יאיר לפיד. רק בעבר קצה איחל לשריפת הקיבוצים ועכשיו רק דורי מאחל למותו של ביבי.
יש לך פנקס ניהול חשבונות ?

איציק5111

Well-known member
יש לדבר אליהם בשפתם. מחוץ למסך אני לא מדבר ככה לאיש.
אז מאחורי המסך אתה מוציא את הזעם? ומחוץ למסך עושה את עצמך נחמד אבל עם זעם פנימי מוסתר? ובסופו של דבר זה יתפרץ החוצה? אולי תתחיל טיפול או תתרחק מפוליטיקה שמזיקה לך, לך תגלוש בים תעשה ספורט

evglev1

Well-known member
מנהל
בדיוק כשביבי על סף להסכים לעיסקה היא ממשיכה לפתוח את הג'ורה ולא נותנת לביבי אפילו להנות מהספק שאולי הוא כן יסכים לעיסקה.
איזה נזק הוא גורם יותר מאשר הימנים המתלהמים שכותבים כאן?
הפוסטים שלו פרובוקטיבים לא יותר משלהם .
שהוא גורם לאנשים שיושבים על הגדר לראות ברל"ביסטים אנשים חולי נפש. הרי אלדד יניב שהתחיל עם קמפיין הקריים מיניסטר וההפגנות נגד מנדלבליט עזב אתכם כשביקשתם לא לחקור את המימד החמישי כדי לא לפגוע בסיכוייו של גנץ לנצח את ביבי.

Cranio

Active member
שהוא גורם לאנשים שיושבים על הגדר לראות ברל"ביסטים אנשים חולי נפש. הרי אלדד יניב שהתחיל עם קמפיין הקריים מיניסטר וההפגנות נגד מנדלבליט עזב אתכם כשביקשתם לא לחקור את המימד החמישי כדי לא לפגוע בסיכוייו של גנץ לנצח את ביבי.
לא הגזמת בכלל

איציק5111

Well-known member
הנקודה היא לא בחירת המילים, אלא המעשים. אם אני מאשים את המוחים במשהו, זה הצמחונות שלהם. במדינות אחרות היו נוקטים במעשים קיצוניים על מחדלי הממשלה, כולל חיסול פיזי. נראה לכם שלמישהו מהשרים אכפת שחוסמים את איילון? מעניין להם את קצה הזרת.
מה שכתוב פה לא מטריד אף אחד בפורום?

אתם לא מזהים פה סכנה?
בדיוק כשביבי על סף להסכים לעיסקה היא ממשיכה לפתוח את הג'ורה ולא נותנת לביבי אפילו להנות מהספק שאולי הוא כן יסכים לעיסקה.

תשים לב לביג ג'ו שתמעד מתקומם שמזכירים את השואה בהקשר לאוייב הערבי ,

פה הוא מתעלם שמקשרים אותה ליהודי ומכנים אותו הצורר.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אחח דורי דורי.

אתה פשוט נכס שלא יסולא בפז עבור הימין והכי מצחיק שאתה עדיין לא מבין זאת.

xyxy210

Active member
אכן, בדיוק כפי שאומר כל צורר ועוכר ישראל, או לחלופין, חולה נפש מדופלם.
אתה לא יותר טוב ממנו.
ההתכסות שלך באיצטלת ליברל יכולה לעבוד רק על כרותי אונה ימנמנים.
אנשים מן היישוב יזהו מייד מי אתה....

Harrington

Well-known member
מנהל
אתה לא יותר טוב ממנו.
ההתכסות שלך באיצטלת ליברל יכולה לעבוד רק על כרותי אונה ימנמנים.
אנשים מן היישוב יזהו מייד מי אתה....
אני לא סבור שאני עוכר ישראל, אבל בעיניך אני לגמרי מבין מדוע זה יכול להצטייר כך, שהרי זו דעתם של כל עוכרי ישראל על אוהביה.
איצטלות יש רק בדמיונותיך יקירי. לא קשור אלי.
אכן יש אנשים מהישוב שיזהו אותי. יש גם כאלה שלא. נדמה לי שזה כך אצל כל בני האנוש, אבל לך תדע :) (אגב היה די מצחיק לקרוא את זה מפי מי שפתח במתקפת השמצות והתקפות נגדי מיומו הראשון שנתקל בי, רק בגלל שהיה משוכנע שאני בכלל מישהו אחר לגמרי שפעם היה לו משהו איתו, ומאז לא הצליח להירגע גם כשנוכח בטעותו בעניין :)).

evglev1

Well-known member
מנהל

למעלה