פ

ההודעה נמחקה,החלטתי
לא לפרסם תוכן זה.
פה הייתה כתובה הוכחה שהמציאות מדומה.

אבל כפי שציינתי כאן,כשם שההוכחה
שנכתבה פה מוכיחה שבמציאות אמיתית חייב להיות שרוב החומר מוחות ולכן זוהי מציאות לא אמיתית אלה מדומה,היא מוכיחה גם את האפשרות שיש מציאות מלאת רוחות,שממנה יורדות רוחות ומתגלגלות בגוף בעולם פיסי,
כפי טענת היהדות.
אך אפשרות זו מצריכה קיום בורא,שיקיים כזה דבר.
כלומר ישות שיכולה לברוא,שזה משהו מעל הטבע.
העניין שזה מוכיח גם טענה זו של היהדות הוא דבר שהתחוור לי בשנים האחרונות.

נערך לאחרונה ב:

BravoMan

Active member
אז ההפרכה שלך היא שאתה לא מאמין?
מעולה!

הנה הפרכה שלי לתאוריה שלך על מציאות מדומה:
אני לא מאמין שיכולה להיות מציאות מורכבת ממוחות בלבד, כי אני לא מאמין שמוח יכול להתקיים בלי גוף.

לפי כך, המציאות המדומה הופרכה אחת ולתמיד!

BravoMan

Active member
בוא אני אשאל אותך שאלה פשוטה:
יש לך מושג איך האנרגיה שהגוף שלנו צורך מתחלקת?

אני אחדד, כדי שלא תחשוב שאני מבקש יותר מידי:
האם אתה יודע איזה חלק בגוף האנושי צורך הכי הרבה אנרגיה?

BravoMan

Active member
אתה בטח מתכוון שהפחמימות המוזנות למוח במציאות האמיתית אמורות להיות במסות שלוקחות חלק גדול מהחומר שם.

אז קודם כל,אי אפשר לדעת מה קורה במציאות האמיתית,והמציאות הזו היא פיקציה שהגתה בינה מלאכותית.

ובלי קשר,גם במציאות כשלנו אפשר להסביר את הדבר בכך שהחומר שנפלט מהמוחות כתוצאה מתהליכי האנרגיה,מסונתז ישר לפחמימות,כך שלא נדרשים
מאגרים של פחמימות שם.

מדובר בבינה מלאכותית שמצאה פתרונות,לא בבינת אנוש.

ובלי קשר לזה,אתה חושב שהסתברות זה משהו שאפשר לעקוף אותו,ולהכחיש אותו על ידי טיעונים נסיבתיים.

הסתברות לא עושה עליך רושם.

מדובר בשליפה של הכדור הצהוב מבין מאה אלף מיליארד לבנים,*בשליפה אחת*.
אתה מתבלבל בין דגימה אחת לריבוי דגימות.
דבר שלא הבנת עדיין.
אבל אתה מתיימר לדעת מה קורה במציאות האמתית, ועל הידע הזה אתה בונה את כל הטיעונים שלך!
אתה טוען שיש שם מוחות בלבד, בלי גופים, שתופסים את רוב החומר.
אתה טוען שיש שם מכונות של בינה מלאכותית שמחזיקות את המוחות האלה במציאות מדומה.

זה הכל טענות שלך - זה ידע שאתה מתיימר להחזיק בו!

הטענה הכללית שלך היא שהמציאות שלנו לא אפשרית, ולכן בנית לעצמך "מודל" בראש של מציאות שכן אפשרית, אז אתה חייב להסביר איך המציאות ה-"אפשרית" עובדת, אחרת, אתה לא יכול לטעון שהיא יותר אפשרית מהמציאות שלנו.

בדבר אחד צדקת - מה שאתה קורא לו "סטטיסטיקה" לא עושה עלי רושם, כי אין שום קשר בין מה שאתה קורא לו "סטטיסטיקה", למה שבאמת נקרא "סטטיסטיקה".

אני יודע שאני מבזבז את הזמן להסביר לך את זה, אבל הסיכוי הסטטיסטי שאדם שמחזיק את הצ'ק הענק על עשרות מליוני ש"ח ממפעל הפיס מול המצלמות יזכה בלוטו הוא 100%!
לא איד למיון, לא אחד למיליארד, אלא אחד לאחד.

זה שנולדת ואתה חי - אתה לא שלפת שום כדור.
סטטיסטיקה שאתה תהיה אתה, בדיוק ערמת חומר משוגעת שמשוכנעת שאנחנו חיים במציאות מדומה, היא 100%, והיא לא יכולה להיות אחרת, לפחות לא ביקום הזה.

אולי יום אחד מישהו ייתן לך תרופה שתטפל בבעיות הנפשיות שלך, ואז תוכל לקחת קורס אמתי בסטטיסטיקה ולהבין אפה הכשל הלוגי שלך.

עד אז, בוא נשחק משחק שונה:

נניח שאני מאמין לך שהמציאות שלנו לא סבירה בעליל מבחינה סטטיסטית.
עד כאן סבבה.
אבל איך אתה יודע שהיא דווקא מציאות מדומה, ולא חלום למשל, או דבר כלשהו שאנחנו בכלל לא יודעים מה הוא?
איך אתה יודע ששמו אותנו פה בכוח?
איך אתה יודע שמי ששם אותנו פה בכוח אלה דווקא מכונות בינה מלאכותית, ולא חייזרים, פיות, או אלים?
אולי בכלל היית מלחמה בין בני אדם במציאות האמתית, והצד המנצח שם את הצד המפסיד במציאות מדומה במקום להשמיד אותם סופית?

מאפה אתה יודע את מה שאתה מתיימר לדעת? בוא ספר?

BravoMan

Active member
אתה אמור לתמוה איך זה יכול להיות שדווקא ערימת החומר של המוח שלך עלתה להיות במבנה מוח.
כל אחד לעצמו.
אה, אז ככה אתה חושב - יש 8 מיליארד בני אדם על הכוכב, ועוד כמה מיליארדים שחיו פה בעבר והיום נותרו מהם רק עצמות, אבל בגלל שכל אחד צריך לדאוג רק לעצמו, ולהעמיד פנים שאחרים לא קיימים, אז זה לא "ריבוי דגימות" זו דגימה בודדת!

בכל אופן חביבי, גם אם היית דגימה אחת, מה שיצא בדגימה, אחרי שדגמנו, זה 100% לפי סטטיסטיקה.
תעשה זריקת מטבע אחת - לפני שזרקת זה 50% עץ או פלי.
אחרי זרקת יוצא פלי - זה 100% שיצא פלי. נגמרה הסטטיסטיקה, דגמנו, יש תוצאת אמת.

אני לא חושב ששמו אותנו פה בכוח,אנחנו בכלל לא היינו קיימים כאשר נוצרה הבינה המלאכותית לראשונה,היה כפי הנראה טבע שלם של חומר שאינו מוחות.
אם היה טבע שאינו מוחות - אז מאפה באו המוחות? ומי יצר את הבינה המלאכותית???
איך יכול להיות שמטבע ענק שאינו מוחות, פתאום בדגימה אחת נוצר מוח שיצר בינה מלאכותית?

אגב ריבוי דגימות - האם אתה חושב שכל המוחות במציאות האמתית הם בעצם אתה?

הרי כתבת לי בעבר, שאם ייקחו ערמת חומר, ויעשו אותה בדיוק במבנה של המוח שלי, זה עדיין לא אהיה אני, אלא מוח נפרד ושונה.
אז אם יש מציאות שכולה מוחות, כולם ערמות חומר נפרדות, איך ייתכן שאתה ספציפית קיים, ואני ספציפית קיים, ואנחנו שונים?

זה כאילו שלפת כדור צהוב בין מיליארד לבנים להיות דווקא "עצמה סגולה" ולא Bravoman?
איך שלפת אותו???

"כל אחד לעצמו",כלומר-
*כל אחד שואל על עצמו*
כל אחד אמור לתמוה על עצמו.
אני אמור לשאול איך זה קרה דווקא לי,ואתה אמור לשאול איך זה קרה דווקא לך.

נערך לאחרונה ב:

BravoMan

Active member
אני לא מבין - מההבדל בינך, לבין כל שאר בני אדם שחיים במציאות הזו, בין אם היא אמתית או מדומה?

מדוע אני, BravoMan, ושאר 7,999,999,998 בני אדם על כדור הארץ זה "ריבוי דגימות" אבל עצמה סגולה הוא יחיד ומיוחד והוא דגימה בודדת ונפרד מהם, ולא חלק מהריבוי?

ואגב, מעולם לא ראיתי "הוכחה" לשום דבר שבה מופיעה המילה "מאמין" בכמות שהיא מופיע אצלך לאחרונה...
אם אתה יכול להוכיח, אתה לא צריך להאמין.

אני בהחלט מקווה שלא תיפול עליך איזו מחלה נדירה, גם ככה נפלה עליך מחלה די קשה, אבל אל תסמוך על הסטטיסטיקה להציל אותך מזה, למחלות לא אכפת כמה הן נדירות...

BravoMan

Active member
אם המציאות אכן מדומה - אין לך מה לחשוש!

הרי אין לך באמת גוף, אתה רק מוח, אז אין מה להשתיל "שבב מוטורי" כי גם אין אפה להשתיל אותו, ואין לו במה שלשלוט.
שבב מוטורי צריך גוף פיזי, וגוף פיזי צריך שהמציאות הזו תהיה מציאות אמתית ולא מדומה.

הקולות שאתה שומע הם כנראה באג בסימולציה.
אם תחזור לקחת את כדורי הדיבאגר שלקחת עד היום, הם יעלמו. תעשה פאטצ' לקוד, הכל יהיה בסדר!

המוח הנראה במציאות המדומה מייצג את המוח האמיתי,ואפשר לעשות בו מניפולציות,דרך במוח הנראה כאן.
שבב מוטורי שולט בגוף המדומה שמוצג כאן.
כמו שהחלק המוטורי במוח,שולט בו.
גם לשליטה בגוף מדומה,על ידי הנפש
צריך מוטוריקה שתתרגם את הפלט של הנפש,
ממחשבות לתזמור הוראות עצביות לגוף המדומה.

יש תיאום בין הפלט היוצא מהמוטוריקה המוחית לבין הגוף המדומה,על ידי ה a i המקרינה את המציאות המדומה.

נערך לאחרונה ב:
למעלה