פתאום אני מבינה הכל

spoop

New member
פתאום אני מבינה הכל../images/Emo4.gif

תמיד שואלים איך הורים מסוגלים לגדל ילדים בשטחים כאלה מסוכנים,ולהסתכן בעצמם. אתמול יצא לי להכיר אישה ממפוני כפר דרום. היא נפגעה לפני 4 שנים בפיגוע וכעת היא משותקת בפלג גוף תחתון. ביום שהוכרזה תוכנית ההתנתקות,מעט זמן אחרי הפיגוע,היא ילדה בן והכותרת בעיתון הייתה:"התשובה לטרור". היא מספרת:"המחבל שניסה להרוג אותי,רצה לגרש אותי מפה,אבל אני לא נתתי לו את מה שהוא רצה". אתם קולטים שכל הטרור היה כדי שניצא מעזה!? ומה עשינו? כמו שפנים ברחנו משם. מה שהטרור לא הצליח לעשות,שרון עשה. ועכשיו אני מבינה את זה טוב מתמיד.

ואם כן?

כן, כן אני יודעת.. החיים שלנו רצופים סיפורים על גיבורים מתים אם כל סיפור היה שקל, אם כל הבעת כבוד הייתה חצי שקל אם כל מי שמאמין במיתה למען מדינה היה שווה 10 אג'... בטח לא היה צורך לקצץ 70% מהחינוך הדתי, והיינו חיים פה בעושר ואושר. אבל בינתיים אנחנו רק מתים פה עניים, מותשים ומלאי גאווה. גיבור לא חייב להיות מת ולא רק מי שיודע לתפעל נשק בגבורה זכאי לכבוד רב. ה"פחדנים" החיים בסופו של דבר יעשו הרבה יותר למען המדינה. ופחדן שהפך לפולטיקאי שהביא שינוי בגיל 60 הגשים את הציונות עשרות מונים מעל ילד שהביא כבוד וקיבל כבוד אחרון בגיל 19. את יכולה להסתכל על זה כאילו הטרור ניצח, אבל הטרור לא ניצח הטרור מטרתו להשמיד אותנו ומפעל ההתנחליות בהחלט היה קרוב להשמדתנו אם בטווח הקצר אנחנו מצטיירים כפחדנים, והחמאס השיג את מה שרצה אזי הטרור ניצח בקרב. כולם יודעים שזה לא נכון ולא זו הסיבה שהלכנו משם אבל נעזוב את זה, כי כשננצח במלחמה כולה, כבר לא יהיה טרור שיחזור אחורה עם הזנב מקופל בין הרגליים. ואז, האמא שאולי הפסידה למחבל בקרב אחד תהפוך לאלפי אמהות שמסוגלות ולא מפחדות להביא ילדים לעולם בטוח. נשמע לי סביר הרבה יותר... ואגב, המתים אף פעם לא משתתפים בחגיגות הנצחון ואף פעם לא קוצרים את הפירות, בד"כ גם שוכחים אותם גם אחרי כמה שנים אז שלא יספרו לך סיפורים. "קצין עדיף להיות פחדן שחי מלהיות גיבור שמת אתה נלחם עם טנקים ורובים אני נלחם עם דף ועט תקרא לי משתמט ממנטו מורי" (תזכור את המוות) (אביב גפן)

למעלה