פרק 512

Winged Serpent

New member
פרק 512 ../images/Emo58.gif

יחסית לאוהבי וואן פיס אנשים מדברים פה די מעט... בכל מקרה! הפרק הזה היה קצרצר או שנדמה לי? נראה שריילי הזה יודע די הרבה על איך לעצור את קיזארו, הוא בטח מכיר אותו משנים עברו אבל זה די יפה לראות שהוא מתמודד איתו ללא קשיים. נחד לדעת שגם ל"רעים" יש כאלה חבר'ה. סנטומארו נראה כמו אחד מהטיפוסים האלה שחזקים מאוד עד שאתה מגלה מה החולשה שלהם ואז מכסח אותם בקלות (ואז הם נהיים חברים שלך, אבל זה יותר באנימות טורנירים). אני תוהה לאן קומה שיגר את זורו...

דווקא פרק נחמד ../images/Emo58.gif

מאז שקומה שיגר את ההיא עם הרוחות (לא זוכרת איך קוראים לה) הייתי סקרנית לדעת מה בדיוק הכח הזה ולאן הוא משגר אותם. אז עכשיו שקומה שיגר את זורו אולי סוף סוף נגלה על זה קצת יותר. הבאסה היחידה זה שזה אומר שזורו יעלם להמון זמן... זה יהיה מוזר ם.ם אהבתי גם שסנטומארו וקאיזארו וכולם היו אחרי זורו כי הוא במצב לא טוב- יש הרגשה סוף סוף של אנשים שבאמת לתפוס פיראטים בשבילם זה עדיפות עליונה. הפרק הזה דיי הראה שריילי עצר את קיזארו לא עם אבן ים בסנדלים- הוא אפילו הצליח למנוע ממנו להשתגר אחריהם (היה מגניב לראות שהוא ניסה לעשות את זה עם השתקפות מאחת הבועות באוויר). ויש לו חרב! אני אוהבת את הדמות שלו יותר ויותר. וצ'ופר! תהיתי מתיי הוא יכנס למצב המפלצת שלו עוד פעם... כל מי שפספס מהצוות בפעם הקודמת קולט שזה צ'ופר. אולי יעדכנו לו את הבאונטי? בכל מקרה, המצב של כולם ממש ממש גרוע. מעניין איך הם יסתדרו.

De-Panther

New member
../images/Emo58.gif לא אהבתי את הפרק הזה|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

הוא פרק טוב - אבל פשוט לא אהבתי אותו מעניין איך ריילייט עוצר את קיזארו - יכוליות שגם החרב שלו היא עם אבןים? אני אוהב לראות אנשים שמכירים מהעבר מדברים בינהם. ונראה שקיזארו מודע מאוד לכוחות של ריילייט היה נחמד שצ'ופר החליט ללכת עד הסוף בשביל החברים שלו וגם ברוק שניסה להגן על זורו למרות שהוא יודע שזה חסר סיכוי וכמו כולם, גם אותי מעניין לאיפה זורו יגיע... הקרב מתדרדר מרגע לרגע, זה שריילייט שם זה לא נראה לי מספיק. הם במצב פיזי דיי גרוע. יש לי הרגשה שבקרוב נראה שוב את דרגון

Noam Raby

New member
פרק מצויין ../images/Emo58.gif

מעניין אם הטכניקה שריילי משתמש בה תעבוד נגד משתמשי לוגיה אחרים. אאוקיג'י, אייס, סמוקר והכי חשוב - בלאקבירד, כולם היו בלתי ניתנים לעצירה עד עכשיו (ללא אבן ים). זורו.. מי יודע. בתקווה שלא יעלם להרבה זמן.

למעלה