פרק 509

Winged Serpent

New member
פרק 509 ../images/Emo58.gif

כל כך הרבה דברים קורים כרגע שאף אחד פשוט לא מקבל מספיק זמן, מתסכל אבל נורא מגניב סה"כ. אני ממש שמח שיש את כל הקרבות האחרים כי סוף סוף רואים איך אנשים אחרים הגיעו למוניטין והעוצמה שלהם, במקום סתם לשמוע על זה דרך העיתונים שהם קוראים. אני תוהה האם יש סיכוי שהקפטנים יצליחו לגבור על קיזארו הוא שהוא יכסח את כולם וימשיך הלאה, ומעניין לדעת כמה מהר קיד ולו חיסלו את קומה שלהם. מכולם אני הכי פחות דואג ל- straw hats כי קומה הזה קטן עליהם.

JeeChan

New member
פרק מעולה ^_____^ ../images/Emo58.gif

השלמתי עד לפה. וואו O_O איזה סאגה ;; קרבות בכל פינה ובאמת כמו שציינת, אפשר סוף סוף לראות יכולות של פירטים שהם לא מחברי הstraw hats. אני ממש מסוקרן לדעת אם הפנים של האדמירל מבוססים על מישו אמיתי שאמורים להכיר, כי הוא נראה ממש אמיתי Oם והיכולות שלו מפחידות ;;. מעניין באמת אם יש להם סיכוי נגד קיזארו, כי הוא נראה לי אויב בליגה אחרת לגמרי, לעומת קומה, שנראה לי שכל אחד שהגיע עד לפה, יוכל להתמודד עם אויב בליגה שלו. כמו כן מסקרן לשמוע שקומה הוא רובוט שמפתחים כל הזמן, זה מסקרן אותי לדעת מה יש בעולם החדש, ואם אולי יתחילו לתת הסברים מדעים לפירות השטן ם:

pokegirl

New member
../images/Emo58.gif כמו שאני אומרת לך כבר פעם שלישית ../images/Emo3.gif

אני לא ממש אוהבת את הריבוי הזה בקרבות, זה מרגיש לי מפוזר כזה ולא מספיק מתעמק, אבל זה בסדר. גם אמרתי שאני מעדיפה שיתמקדו בלופי וחבורתו, אבל זה גם טוב לשמוע על הפיראטים האחרים. כמו שהם שמו לב, הקומה שהם נחלמים בו זה כנראה אחד אחר, ולא ברת'ולומיאו השיצ'יבוקאי, אז סביר להניח שהוא קצת יותר מעפן, אבל קשה לי לזלזל בו. ואני חושבת שקיזארו חזק מדי בשביל הקפטנים והוא יחסל את רובם או משהו כזה. ואור, מהויקיפדיית ואן פיס: The way Kizaru's character design is drawn resembles the famous Japanese actor, Kunie Tanaka.

pokegirl

New member
לא, את זה לא כתבתי קודם ../images/Emo3.gif

רק את דעתי על הקרבות

JeeChan

New member
תודה רבה סאב ^___^ לא ידעתי את זה

איזה מגניב זה שזה מבוסס על שחקן אמיתי ;; אני מניח שכרגע זה מפוזר, אבל זה אודה, אז בטח יצליח להעמיק את זה בהמשך ם: לא נראה לי שיפטר מהדמויות שמקבלות זמן כרגע בעלילה.

De-Panther

New member
../images/Emo58.gifאני ממש מחכה לפרק הבא|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

הפרקים האלה מתחלקים לכל כך הרבה קרבות ככה שלא מספיקים כלום ומה שאהבתי בפרקים של וואן פיס שבכל פרק יש הרבה התרחשויות, אבל עכשיו לכל דבר לוקח מלא זמן, כי הכל קורה ביחד אני גם רוצה לדעת מה קורה עם אייס האם באמת יוציאו אותו להורג? וויטבירד יצליח להציל אותו? בפורומים אחרים ברשת ראיתי שלא בטוחים אם ההוצאה להורג תהיה איפה שהסטרו האטס נמצאים עכשיו או במקום אחר כי היו דיבורים גם על מלחמה עם החבר'ה של וויטבירד. וזו כנראה הסיבה שמביאים את הרובו קומה ולא את קומה עצמו ואם ההוצאה להורג היא איפה שלופי נמצא כרגע, אז זה מסביר למה כבר עכשיו יש שם כל כך הרבה כוח של ממשלת העולם(איך דברים כאלה נשמעים כל כך מפגרים בעיברית?) ומעניין אותי מה קורה עם הבן של קיזרו. למה הוא מחכה? ומי ישמיד את מי? המשפט שהוא אמר בפרק הקודם... הוא מפחד שהפירטים ישמידו את חיל הים? או שחיל הים ישמיד את הפירטים? ולמה הוא דואג לפירטים? בעעעעעעעע... כל כך הרבה שאלות ויקח מלא זמן עד שתיגמר הסאגה הזו אני כבר ממש רוצה לדעת מה יש בעולם החדש

Winged Serpent

New member
המ

נראה לי שהוא האחיין שלו ולא הנכד (מתרגומים שאני קראתי), ונראה לי שהוא מדבר על השיבוטים של קומה, שכנראה רובם יושמדו.

De-Panther

New member
../images/Emo12.gifאיפה כתבתי נכד? כתבתי בן..|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

ככה לפחות היה כתוב בתרגומים שאני קראתי מתרגמים דיסלקטים
אבל זה מה שקורה כשכל פעם אני קורא את התרגום הראשון שיוצא...

למעלה