פרויקט "הנתיב הקריטי" מתחיל לגרום להשבתות:
סגירה זמנית של תחנת הרצלייה ושינויים זמניים בתנועת הרכבות
בשל עבודות תשתית לשיפור השירות, החל בלילה שבין יום ד' 13.4.16 ליום ה' 14.4.16 (בשעה 00:01) ועד יום ו' 15.4.16 כולל, תיסגר תחנת הרצלייה ויחולו שינויים במסלולי הרכבות מ/אל התחנות שמצפון להרצלייה.
במוצ"ש 16.4.16, תיפתח תחנת הרצלייה, אך חלק מהשינויים בתנועת הרכבות ימשכו.
לרשותכם יעמדו שירותי הסעות ותתוגבר התחבורה הציבורית בין תחנות הביניים.
להלן פירוט השינויים:
יום חמישי 14.4.16:
רכבות הלילה בין תחנות נתב"ג ונהרייה: הרכבות תפעלנה בשני מסלולים:
תחנת נהרייה - תחנת נתניה ותחנת נתב"ג - תחנת תל אביב סבידור-מרכז.
קו נהרייה - באר שבע: הרכבות תפעלנה בשני מסלולים:
תחנת נהרייה - תחנת חיפה חוף הכרמל ותחנת באר שבע מרכז - תחנת תל אביב סבידור-מרכז.
קו נהרייה - מודיעין: הרכבות תפעלנה בשני מסלולים:
תחנת נהרייה - תחנת בנימינה ותחנת מודיעין מרכז - תחנת תל אביב סבידור-מרכז.
קו אשקלון/רחובות - בנימינה: הרכבות תפעלנה בשני מסלולים:
תחנת בית יהושע - תחנת בנימינה ותחנת אשקלון/רחובות - תחנת תל אביב סבידור-מרכז.
קו אשקלון/ראשל"צ-הראשונים - נתניה: הרכבות תפעלנה במסלול מקוצר ותסיימנה נסיעתן בתחנת תל אביב סבידור-מרכז.
קו ירושלים - בית שמש - הרצלייה: הרכבות תפעלנה במסלול מקוצר ותסיימנה נסיעתן בתחנת תל אביב ההגנה.
קו באר שבע מרכז - חיפה מרכז השמונה: הרכבות היוצאות בשעות מטה תבוטלנה, עפ"י הפירוט הבא:
רכבות מבאר שבע מרכז לחיפה מרכז השמונה (שעת יציאה מבאר שבע מרכז): 06:38, 07:38, 08:38, 14:38, 15:38, 16:38, 17:38, 18:38.
רכבות היוצאות מחיפה מרכז השמונה לבאר שבע מרכז (שעת יציאה מחיפה מרכז השמונה): 06:36, 07:36, 08:36, 09:36, 15:36, 16:36, 17:36, 18:36.
שירותי הסעות שתפעיל הרכבת:
בין תחנת בית יהושע לאצטדיון נתניה, במהלך כל שעות הפעילות, בשיטת מלא וסע,בשני הכיוונים.
בין תחנת נתניה לתחנת נתב"ג בשלושה מסלולים:
מסלול ישיר ללא עצירות מתחנת נתניה לתחנת נתב"ג: ההסעות תצאנה בשעות 01:42, 02:42, 03:42, 04:42, 05:24.
מסלול מאסף מתחנת נתניה לתחנת נתב"ג עם עצירות בתחנת הרצלייה ותל אביב סבידור-מרכז: ההסעות תצאנה בשעות 01:42, 02:42, 03:42, 04:42, 05:24 (ההסעה היוצאת בשעה 05:24 תעצור גם בתחנת בית יהושע).
מסלול מאסף מתחנת תל אביב סבידור-מרכז לתחנת נתניה עם עצירה בתחנת הרצלייה: ההסעות תצאנה בשעות 01:03, 02:03, 03:03, 04:03, 05:03.
חברות האוטובוסים תתגברנה את שירותי האוטובוסים בין חיפה - חדרה - פרדס חנה-זכרון יעקב - תל אביב.
יום שישי 15.4.16:
רכבות הלילה בין תחנות נתב"ג ונהרייה: הרכבות תפעלנה בשני מסלולים:
תחנת נהרייה - תחנת נתניה ותחנת נתב"ג - תחנת תל אביב סבידור-מרכז.
קו נהרייה - באר שבע: הרכבות תפעלנה בשני מסלולים:
תחנת נהרייה - תחנת בנימינה ותחנת באר שבע מרכז - תחנת תל אביב סבידור-מרכז.
קו נהרייה - מודיעין: הרכבות תפעלנה בשני מסלולים:
תחנת נהרייה - תחנת בנימינה ותחנת מודיעין מרכז - תחנת תל אביב סבידור-מרכז.
קו אשקלון/רחובות - בנימינה: הרכבות תפעלנה בשני מסלולים:
תחנת בית יהושע - תחנת בנימינה ותחנת אשקלון/רחובות - תחנת תל אביב סבידור-מרכז.
קו ירושלים - בית שמש - הרצלייה: הרכבות תפעלנה במסלול מקוצר ותסיימנה נסיעתן בתחנת תל אביב ההגנה.
שירותי הסעות שתפעיל הרכבת:
בין תחנת בית יהושע לאצטדיון נתניה, במהלך כל שעות הפעילות, בשיטת מלא וסע,בשני הכיוונים.
בין תחנת נתניה לתחנת נתב"ג בשלושה מסלולים:
מסלול ישיר ללא עצירות מתחנת נתניה לתחנת נתב"ג: ההסעות תצאנה בשעות 01:42, 02:42, 03:42, 04:42, 05:24.
מסלול מאסף מתחנת נתניה לתחנת נתב"ג עם עצירות בתחנת הרצלייה ותל אביב סבידור-מרכז: ההסעות תצאנה בשעות 01:42, 02:42, 03:42, 04:42, 05:24 (ההסעה היוצאת בשעה 05:24 תעצור גם בתחנת בית יהושע).
מסלול מאסף מתחנת תל אביב סבידור-מרכז לתחנת נתניה עם עצירה בתחנת הרצלייה: ההסעות תצאנה בשעות 01:03, 02:03, 03:03, 04:03, 05:03.
חברות האוטובוסים תתגברנה את שירותי האוטובוסים בין חיפה - חדרה - פרדס חנה-זכרון יעקב - תל אביב.
מוצ"ש 16.4.16:
קו נהרייה - מודיעין:
הרכבת היוצאת מתחנת מודיעין מרכז בשעת 21:11 תסיים נסיעתה בתחנת תל אביב סבידור-מרכז. הנוסעים יוכלו להמשיך נסיעתם לתחנות הצפוניות באמצעות רכבת היוצאת מתחנת תל אביב סבידור-מרכז בשעה 22:04, אשר תסיים נסיעתה בתחנת נהרייה (במקום תחנת בנימינה).
הרכבת היוצאת מתחנת מודיעין בשעה 22:11 תצא מתחנת תל אביב סבידור-מרכז ותצא בשעה 23:04 (במקןם 22:52) בכדי לתת מענה לנוסעים לתחנות הצפוניות.
קו נהרייה - באר שבע: הרכבת היוצאת מתחנת באר שבע מרכז בשעה 21:01 תסיים נסיעתה בתחנת תל אביב סבידור-מרכז. הנוסעים יוכלו להמשיך נסיעתם לתחנות הצפוניות באמצעות רכבת היוצאת מתחנת תל אביב סבידור-מרכז בשעה 22:34, משתסיים נסיעתה בתחנת נהרייה (במקום תחנת בנימינה).
רכבות הלילה בין תחנות נתב"ג ונהרייה תפעלנה כרגיל.
לבדיקת זמני נסיעה מעודכנים אנא היכנסו ל"תכנון מסלול נסיעה" באתר או באפליקציה.
אנו מתנצלים על אי הנוחות הזמנית.