פיתוח ב-++C וב-Java - תחומים שונים

ipv6

Member
חבר טוב שלי

עבר מ-security/low level ב-C/C++ על ווינדוס, ל-משהו שקשור ל-web ב-Java על לינוקס.

כל הניסיון נחשב לו. אחד הקורפורייטים הגדולים.
היה לו ידע בלינוקס מהבית, אבל לא כתב שורת Java אחת לפני זה ולא התעסק ב-web כמו שהוא מתעסק במשרה החדשה.

zaske

New member
שקול שקול

מנסיון שלי כשאני עברתי מסי פלוס פלוס ל ג'אווה.
אפילו יותר משקול, כי המשכורת עלתה :p וגם עכשיו , כשנכנסתי פעם ראשונה לפרונט ענד, ועוד באוסטרליה רחמנא ליצלן בה אין הייטק כמו בארץ, העליתי את השכר.

BravoMan

Active member
אין בעד מה, עוד כמה תשובות:

1. לא יודע, לא עשיתי סקר.
&nbsp
נפגשתי במהלך עבודתי עם מפתחים מקשט רחבה של רקעים:
בעלי תואר, סטודנטים בתהליך לימוד לתואר, הנדסאים, ואוטודידקטים כמוני ללא השכלה פורמלית.
&nbsp
2. כמו כל תחום, יש ידע ייחודי שצריך.
האם יתנו לך ללמוד אותו תוך כדי עבודה, או יעדיפו לקחת מישהו שכבר יש לו את הידע, תלוי בחברה ובמשרה.
&nbsp
למפתח ממוצע לא צריכה להיות בעיה להכיר מערכת הפעלה חדשה עם מודל אפליקציה ו-API ייחודיים לה, כך שאיני חושב שחוסר הכרות מראש הוא חסם.
&nbsp
כמובן, תמיד עדיף לבוא מוכן.
&nbsp
3. אני חושב שכן.
&nbsp
4. זו שאלה מוזרה שאני לא ממש יודע איך לענות עליה.
איך אני אמור לשפוט כמה קשה יהיה לי בתחום שאני לא מכיר?
&nbsp
אני קצת מכיר Java צד שרת, ממש על קצה המזלג, ואני יודע שזו Java "שונה" מ-Java של Android.
מודל האפליקציה שונה, ה-API שונה, ועובדים עם הרבה פריימוורקים שייחודיים לצד שרת.
&nbsp
סט הכלים הבסיסי של כל מפתח רלוונטי באותה צורה לכל אחד מהתחומים האלה, דברים כמו מבני נתונים, אלגוריתמים, ידע בשפה שבה כותבים, יעילות, סיבוכיות, design patterns ושאר ירקות.
&nbsp
אבל כמה קל או קשה יהיה ללמוד את הידע הספציפי ל-domain אליו נכנסים, זה תלוי במידה רבה באדם עצמו שעושה את המעבר.
&nbsp
&nbsp

viczi

New member
כנראה שהיום אני מוזרה מהרגיל

אני חושבת שענית על השאלה המוזרה בצורה מאוד טובה.
ג'אווה שונה, פריימוורקים יחודיים...
זה פחות או יותר מה שחשבתי אבל רציתי לשמוע ממישהו שיודע כי אני רק מנחשת.

ברור שהדברים הבסיסיים שציינת קיימים אצל כל מתכנת סביר.
עם זאת, נשמע שהפערים בין התחומים לא קטנים.

תודה

BravoMan

Active member
רק תשימי לב שכתבתי "שונה" במרכאות.

את מתעקשת לאחד בין "תחום" ל-"שפה".
אבל זה לא נכון.
&nbsp
הסינטקס של שפת Java עבור פיתוח ל-Web ופיתוח ל-Android זהה.
עובדים עם אותו JDK של Oracle בבסיס.
&nbsp
תסתכלי על זה כך:
ניתן לפתח יישום Web צד שרת גם ב-++C.
&nbsp
למעשה יש בחור ישראלי שעשה עם זה משהו יפה שהגיע לרמה מסחרית ומשמש כמה אתרים מוכרים:
http://cppcms.com/wikipp/en/page/main
&nbsp
++C לא נפוצה בתחום, אבל בהחלט יכולה להיות שם.
&nbsp
הפרויקט אליו קישרתי הוא גם קוד פתוח.
את יכולה לעיין בו.
&nbsp
אני ממליץ שתסתכלי עליו, ותנסי לחשוב כמה שוני יש בינו, לבין דברים שיצא לך לעשות, וזה ייתן לך טעימה לגבי המשמעות האמתית של מעבר תחום.
&nbsp
כי באמת ששפה לא ממש קשורה לעניין, ורוב הסיכויים שאת יכולה להישאר בתחום הנוכחי שלך ולכתוב ב-Java.
שפה זה רק כלי אחד בארסנל המפתחים.

viczi

New member
אני שכחתי את המרכאות

תן לי קצת קרדיט, אני מבינה שמדובר באותה שפה שמשמשת לדברים שונים ומקסימום אולי משתמשת בספריות יעודיות שונות.
אני גם מבינה שאפשר לכתוב שרת ב-C++.
אגב, תודה רבה על הקישור, אני בהחלט אסתכל.

בראש ובראשונה אני רוצה לעשות משהו שונה ממה שעשיתי עד עכשיו.
הרעיון של מעבר לג'אווה הגיע יותר מאוחר.
בגדול אם תהיה לי משרה ב-C++ שתשמע מעניינת זו גם יכולה להיות אופציה.
פשוט נשמע לי נחמד ומעשיר את קורות החיים לצבור ניסיון בעוד שפה תוך כדי כניסה לתחום חדש.
אגב, בתחום הנוכחי שלי לא כותבים בג'אווה.

אני מאוד מסכימה איתך בגישה ששפה היא כלי בארסנל של מפתח. עם זאת, אני מבינה שהמעסיקים לרוב לא מסתכלים על זה ככה. תמיד האמנתי שזו טעות אבל לאור הפירוט שניתן באחת התגובות (סליחה, שכחתי את הניק של כותב התגובה) באמת יש לא מעט ידע יחודי שצריך להשלים למשל לטובת פיתוח צד שרת, אז אני מתחילה איפשהו גם להבין את המעסיקים....
עדיין חושבת שעם קצת השקעה מצד המפתח ומצד החברה אפשר לגשר את הפערים ומפתח טוב בתחום X כנראה יהיה מפתח לא פחות טוב בתחום Y.

BravoMan

Active member
אני לא מכיר יותר מידי מעסיקים, אבל אני מצטרף לדעה של

selaerer (אגב, בעבר הוא ניהל פה פורום "שפות תכנות"), ו-Lhuna1:
את לא ג'וניור בשום צורה.
&nbsp
מפתחים לומדים דברים חדשים כל הזמן.
אם איכשהו הגעת למצב שאת יודעת רק ++C, זה לא כ"כ טוב, אבל זה עדיין לא אומר שהכישורים שלך כמפתחת, גם אם תיקחי עכשיו לידיים שפה שבכלל לא ראית קודם, יהיו כמו קישורים של מישהו שעדיין לא תכנת בעולם האמתי.
&nbsp
בשרשור אחר כאן בעמוד סיפרתי על מקרה שהיה בחברה שלי, בו בגלל שינוי בשוק, תוך חודשים ספורים היינו צריכים לזרוק לפח הרבה מהידע הצבור והמומחיות שלנו, ולעבור לכלים ופלטפורמות מאוד שונים וחדשים לגמרי.
&nbsp
זה לא הפך אף אחד מהמתכנתים הוותיקים שלנו ל-"junior", והתהליך ההסתגלות והלמידה שלנו לא היה זהה לתהליך שעברנו כשרק הגענו (עבורי לפחות, זו היית המשרה הראשונה שלי כשהגעתי, אבל כשעשינו את השינוי כבר היו לי כמה שנות פיתוח מתחת לחגורה).
&nbsp
אז תני לעצמך קצת קרדיט, ואז גם אחרים יתנו לך ;-P
&nbsp
וכן - בהתחלה לומדים רק את מה שנחוץ. אני יכול להבין שאת רוצה לבצע "לימוד אקדמי", קודם לומדים אחרי זה מיישמים.
אישית, אני לא מסוגל ללמוד שפות תכנות או כלים ככה - כשאני לומד, נניח מספר, אני חייב לממש אחרי כל פרק, ולעבוד עם זה בשותף, אחרת זה יברח לי.
&nbsp
גם אם לך זה מצליח, זה לא אומר שאת חייבת לעבוד רק ככה.
תנסי להשתלט על הפרפקציוניזם שלך, הוא יתקע לך מקלות בגלגלים!
&nbsp
ידע מעמיקים עם הזמן. את תגיעי למומחיות, רק לא ביום הראשון.
&nbsp
ולבסוף לגבי תפוקה:
אף מתכנת, וותיק ככל שיהיה, לא יתחיל לתת תפוקה מיד במקום חדש.
&nbsp
לוקח זמן ללמוד את המוצר, את שיטות העבודה, לצלול לקוד.
זה נכון, שאם לא מכירים את השפה או הפלטפורמה זה ייקח יותר זמן.
&nbsp
כמה יותר?
זה עוד פרמטר שמאוד תלוי בבן אדם.
&nbsp
כפי שרשמתי בכותרת, אני לא מכיר יותר מידי מעסיקים, אבל הייתי די קרוב לתהליכי גיוס בשני מקומות עבודה, ולפי מה שראיתי, מעסיק טוב יהיה מוכן לוותר על ידע ספציפי לדומיין או בשפה בה עובדים, אם הוא מזהה מועמד איכותי ומוכשר.
&nbsp
תמיד עדיף מפתח טוב שיודע שפה אחרת, ממפתח בינוני או חלילה גרוע שיודע את השפה שבה עובדים על המוצר שלך.
כי מפתח טוב ילמד כל שפה בלי בעיה. מפתח גרוע, ייתכן שלעולם לא ישתפר, ואם ישתפר זה ייקח יותר זמן מלימוד שפה.
&nbsp
בכל אופן, מפתחים תמיד צריכים ללמוד.
כי דברים משתנים. אפילו אם עובדים עם שפה אחת, כמה תקנים כבר היו ל-++C?
&nbsp
אני למשל, למדתי בצד וכתחביב Python וגילית לא פעם שזה מאוד עזר לי בעבודה.
אז אני לא מומחה, אבל זה לא אומר ש-Python לא שימושי לי.
&nbsp
ואם אי פעם ארצה לחפש משרה בתחום, אני לא חושב שאצטרך להתפשר על ג'וניור.
לא כי אני מומחה Python, אלא כי אני מפתח בעל וותק, שלא צריך להשלים יותר מידי ויכול להשלים בזמן סביר.
&nbsp
אני מאמין, לפחות לפי מה שתיארת בפורום, שזה תקף גם לגביך.

Lhuna1

New member
מסכימה עם הכל, ובמיוחד

"
תמיד עדיף מפתח טוב שיודע שפה אחרת, ממפתח בינוני או חלילה גרוע שיודע את השפה שבה עובדים על המוצר שלך.
כי מפתח טוב ילמד כל שפה בלי בעיה. מפתח גרוע, ייתכן שלעולם לא ישתפר, ואם ישתפר זה ייקח יותר זמן מלימוד שפה.
"
&nbsp
ככה חשבו ולדעתי בצדק גם רוב המנהלים שעבדתי אצלם.
&nbsp

viczi

New member
אתה כותב דברים מעודדים שלדעתי גם נכונים

אני מסכימה שמפתחים לומדים כל הזמן.
גם אני למדתי כל הזמן במהלך השנים.
הטעות שלי שלמדתי דברים שהיו ספציפיים למקום בו עבדתי. השקעתי המון מהבית אבל זה תמיד היה כדי להכיר את המערכת יותר לעומק או כדי להיכנס יותר טוב לתת-תחום חדש שהצניחו אותי אליו או אפילו כדי לסגור חור בלו"ז שנפער כי צץ משהו לא צפוי.
מה שהייתי צריכה לעשות זה כמוך ללמוד עוד שפה או עוד תחום. זו הייתה טעות, אני מקווה שלמדתי ממנה וזה יהיה שונה בהמשך.

אני מרגישה שאת המשפט "ידע מעמיקים עם הזמן. את תגיעי למומחיות, רק לא ביום הראשון" אני צריכה לקעקע על היד, כי אני תמיד רוצה לדעת הכל ומיד וכנראה זה יותר פוגע בי מאשר מועיל.

"מצוין הוא בהחלט האויב של טוב מאוד"
גם אני אוהבת לתרגל אחרי לימוד. עכשיו, כשחזרתי על ג'אווה תרגלתי כמעט אחרי כל פרק/נושא. זו בהחלט הדרך ללמוד, ידע תאורטי נשכח מהר, במיוחד אם מעולם לא יצא ליישם אותו.
הלימוד שאני רוצה הוא לא אקדמי אלא פשוט יותר מעמיק.
למשל אני יודעת שבג'אווה עובדים עם Spring ו-Hibernate. אפשר ללמוד איך להשתמש בהקשר לפרוייקט שלי ואפשר ללמוד יותר לעומק. אני מסכימה שאפשר ללמוד לעומק גם עם הזמן אבל יהיה נחמד לדעת יותר כבר בהתחלה...

אגב, גם אני עברתי שפה ופרוייקט עם הקבוצה שלי ולא הייתה שום בעיה. וכמובן שזה לא הפך אותי לג'וניור. אבל זה שונה כשזה קורה בקבוצה ועם מנהלים שכבר מעריכים אותך. אגב, במעבר הזה התחלנו לתת תפוקה מיד... אבל אני בהחלט צריכה לזכור את מה שכתבת לגבי תפוקה במקום חדש...

BravoMan

Active member
אז הנה עוד כמה דברים

לומר "בג'אווה עובדים עם Spring ו-Hibernate" זה כמו לומר שב-++C עובדים עם boost.
&nbsp
Spring ו-Hibernate הן בסה"כ ספריות צד שלישי, שבאו לתת מענה לצרכים מסוימים.
הן לא חלק אינטגרלי מהשפה עצמה, והאם ישתמשו בהן במקום אליו תגיעי, תלוי מאוד באופי העבודה.
&nbsp
שתיהן אגב, כלל לא רלוונטיות לעולם ה-Android, ובאופן אישי מעולם אל עשיתי שימוש בהן.
Hibernate ספציפית היא מאוד מכוונת Domain כך שהיא גם שוברת את האנלוגיה שלי ל-boost (שהוא ספריה כללית שנועדה להשלים חוסרים בספריה הסטנדרטית של השפה), ואני לא חושב שיש צורך כלשהו להתמחות בו מעבר למה שדורש פרויקט ספציפי אם בכלל דורש.
&nbsp
וכמו שאמרתי לך קודם - תני קצת קרדיט למנהלים!
אומנם יש מנהלים גרועים, כמו שבכל תפקיד יש עובדים גרועים, אבל מנהל נורמלי ידע מה לעשות איתך ואיך לעשות תיאום ציפיות איתך גם אם הוא לא מכיר אותך אישית שנים.
&nbsp
זה התפקיד שלו בתור מנהל - להכיר את העובדים ולדעת מה לצפות מהם ואיזו אחריות אפשר לתת להם - או בקיצור, לדעת לנהל אותם!

Eyalpe10

New member
אולי זה יעזור קצת..

Java בצד שרת נקרא J2EE:
אם המושגים האלו מוכרים לך:
deploy,connection pool,jms,ear,war,web.xml,queue
,servlet
אם את מבינה את מודל ה mvc שמדברים על jsf או jsp. מה ההבדל בין jsp ל jsf.

אם את מבינה מה ההבדל בין post ל get,
מה המשמעות של interface עם prototype של httpresponse,httprequest
מה אומר לך המושג hotDeploy , איך אפשר לממש אותו, מה זה server cache,
מה זה startup class ואיך משתמשים בו בהגדרת server?
מה ההבדל בין web server ל application server ? אלו application server קיימים היום מה ההבדל בינהם ?
איך משתמשים ב hibernet וב spring ב j2ee ?
איך יוצרים קשר בין מספר servers a שרצים במקביל ?
מה זה listener ואיך מגדירים וממשים אותו?
מה זה ejb ( צד של bussnies ) ?
איך יוצרים dependency בין מספר ejbs?
איך עושים rollback ?
מה ההבדל בין שימוש ב jvm שרץ על מכונה לבין שימוש ב appliction server ?

מה זה בצד ה web:
Session, איך מעבירים פרמטרים ב jsp?
אם את לא מכירה java. מה לגבי:
Js, ajax, jquery.

מה זה abstract class ו intrface - שזה כבר קשור ל jdk ולא רק ל j2ee.

אני מסכים איתך, שיש עבודה לעשות, וכל הכבוד לך שאת מוכנה לעשות אותה.
בהצלחה.

viczi

New member
תודה על התגובה

כשהגעתי ל-abstract class ו-interface כמעט בכיתי מרוב אושר. סוף סוף משהו שאני מכירה....
תודה על התגובה המושקעת שבה פירטת מגוון מושגים. אני שומרת את התגובה בצד ואנסה לעבור עליהם עם הזמן.

אמנם עשיתי חזרה רצינית על ג'אווה אבל בהחלט חסר לי הרבה ידע שקשור לתחום השרת וכך כנראה יהיה ברוב התחומים האחרים.
אני מוכנה לעשות את העבודה בתקווה שיהיה מעסיק שיתן לי סיכוי לעשות את זה תוך כדי משרת ג'וניור או אפילו משרת סטודנט...

user32

Well-known member
מנהל
זה הנה נכון לפני בערך 7 שנים

J2EE זה דינוזאור (שאגב, שינה את שמו לJEE לפני בערך עשור) ואף פרוייקט שמכבד את עצמו לא מתחיל בסביבה הזו. זה נכון שהוא לא ימות כי הפך לקובול של שנות ה2000 אבל לא לשם הייתי הולך.

ג'אווה בצד שרת נעשה באמצעות פרימוורקים שמאפשרים מודולריות, ביזור, והרבה יותר קלים (מה שנקרא lightweight). ספרינג ובעיקר Spring Boot הוא פופולארי היום ברמה כזו שסטארטאפים שזה עתה קמו בחרו לפתח בו. יש גם אחרים כמו Play ועוד.

JSF מזמן מת לגמרי וJSP עוד יותר עתיק. EJB זה משהו שנשאר אולי בבנקים שפיתחו מעל פורטלים של IBM.

הגישה היום היא אפליקציית JS בקליינט עם הספריות המובילות: אנגולר, ריאקט, bootstrap ועוד בערך 500 שנפוצות קצת פחות או אפליקציות מובייל נייטיב.
בשרת: סרביסים וביזנס לוג'יק עם ספרינג או מקביליו שחושפים סרביסים בפרוטוקול REST.

Eyalpe10

New member
טוב לדעת שהעולם התקדם

אני זוכר שהשאלה הייתה לגבי איפה כדי להשקיע סרבר או קליינט,
אז כתבתי מה שאני מכיר.

צודק, שיש גם בצד הקלינט,js,
ושהספריות של js נותנות היום הרבה אופציות.

שתחליט מה הכי מתאים לה.
בכל אופן מ cpp ל java אני בטוח שהיא תצליח.

user32

Well-known member
מנהל
אכן. גם אני לא הכי מעודכן בשפה

לפני כמה שנים עברתי לnode ומאז אני כותב בעיקר node ופיתון איפה שצריך. אני עדיין מעורב בכמה פרוייקטי ג'אווה אבל בהיקף קטן יחסית.

Eyalpe10

New member
מעניין

אתה מדבר על node.js ?
כי ממה שהבנתי רץ על שרת
זה נכון?

user32

Well-known member
מנהל
זה runtime שמריץ ג'אווה סקריפט

הוא רץ על כל מחשב שנתמך בין אם זה שרת או משהו אחר. כתבו לו ספריות שמאפשרות שימוש כשרת HTTP אם זו כוונתך ביניהן: express, koa ואחרות. שימוש כשרת הוא אחד השימושים הנפוצים אבל לא רק.

selalerer

New member
אני חושב שמה שאנחנו מנסים לומר לך הוא שאת לא ג'ניורית.

וגם לא סטודנטית. זה לא סינדרלה אחרי חצות שפשוט מפסיקה להיות נסיכה.
&nbsp
יש לך נסיון וידע משמעותיים. אם תכתבי שאת מחפשת משרת junior (שלא לדבר על משרת סטודנט) זה יראה מאוד מוזר.
&nbsp
מי שיקבל את הקורות חיים שלך ואת הבקשה שלך למשרה כזו לא יבין מה הקשר בין השניים והדמיון שלו יתחיל לרוץ. יחשוב, כמו שאני העליתי השערה כזו, שהנסיון שלך אולי מאוד לא איכותי ולכן את רוצה משרה כזו. כל מיני מחשבות בכיוונים כאלה יכולים לעלות אצלו ולא נראה, לפי מה שאמרת לנו, שיש לזה סיבה טובה.
&nbsp
את מתכנתת מנוסה ואין סיבה שתכווני למשהו אחר, גם אם את עוברת domain ושפה. את יכולה להתפשר אם זה מה שמבקש מעסיק פוטנציאלי ("יש לך מה ללמוד... בלה בלה בלה") אבל גם במצב כזה המעסיק לא יראה בך juniorית.
&nbsp
&nbsp

viczi

New member

צחקתי בקול רם על משל הסינדרלה
טוב לדעת שאני לא דלעת

ובנימה רצינית, אני ממש מעריכה את מה שאתם מנסים לאמר. וגם לוקחת לתשומת ליבי.

אני מבינה את מה שאתה אומר לגבי המחשבה "מה לא בסדר אצלה שהיא מתפשרת?"
חשבתי על משרת סטודנט כי בהיותי אוטודידקטית הייתי מנצלת את הימים שבהם אני לא עובדת כדי ללמוד לעומר הן דברים שקשורים לעבודה חדשה והן דברים אחרים (אולי עוד שפה או שתיים, אולי אנדרואיד במקרה שאמצא עבודה בצד שרת) וזו תהיה אפשרות להתפתח תמורת אובדן זמני של כסף ומעמד.

לגבי ג'וניור, אני מניחה שהחשש נובע מכך שהתחום בו עבדתי רחוק מתחומים עליהם אנחנו מדברים כאן. עבדתי רק בחברה אחת ובה עסקתי במספר פרוייקטים שונים ונחשבתי למפתחת טובה מאוד על ידי כל המנהלים שלי וגם על ידי אנשים שעבדו איתי. ועדיין מעט חוששת ללכת על משרה של מפתחת מנוסה בתחום חדש, שפה פחות מוכרת ומקום עבודה חדש... הנחתי שג'וניור תיתן לי תקופת חסד שבה אוכל לצבור ניסיון וידע בתחום החדש וכך גם בחברה החדשה ייראו בי מפתחת טובה...

user32

Well-known member
מנהל
זה לא עובד ככה

יש ביקוש למפתחים מנוסים ומקצועיים ואת אמורה להיות כזו. מעסיק שיקח אותך למרות חוסר נסיונך בשפה/דומיין מסויים מצפה שתתגברי על חוסר הנסיון באופן עצמאי וכמעט לא מורגש.
זה לא אומר שביום הראשון בעבודה תתחילי להדריך עובדים אחרים איך לכתוב בג'אווה אבל זה כן אומר שכשתקבלי משימה כמו כל חבר צוות אחר, תבצעי אותה כמו עובד רגיל (מה שמישהו כתב פה 20% פחות ממתכנת ג'אווה מנוסה).
לאורך כל הפוסטים את כותבת תירוצים אז אני אהיה הwakeup call בתגובה לזה. אין דבר כזה מתכנת מנוסה שחוזר להיות ג'וניור, או סטודנט או כל דבר פשרני אחר.
תביני, האנשים שמובילים את הפיתוח ואת החברות בכלל הם אנשים תחרותיים מאוד. השוק תחרותי, החזקים שורדים ואלה אנשים ווינרים. הדבר האחרון שאדם תחרותי רוצה זה עובד שמבקש לחזור לגנון כי הוא חושש שהוא לא מספיק טוב.

אז הנה מה שאת צריכה לעשות:
אחרי שצברת קצת ידע מלימוד עצמי בבית את מתחילה לחפש עבודה כמתכנתת עם 5 שנות נסיון ומעלה. כן ג'אווה, לא ג'אווה זה לא מעניין אותך. ברור שהמעסיק יודע שאת לא מנוסה בג'אווה אבל הוא יצפה שאת תתגברי על הפער בעצמך ובלי "תקופת חסד" שתמומן מקופת המעסיק.
לאחר שהתקבלת, את משלימה מהר את הפער בחודש חפיפה, נכנסת לקוד ומדמיינת שהוא C++ עם טיפה שינויים. בפיצ'ר הראשון תצטרכי להשקיע קצת שעות נוספות כדי לעמוד בזמן, בשני כבר פחות ואחרי 4 חודשים לא תביני ממה בכלל חששת.
אה, וכמובן בקשי שכר ראוי והוגן. אף אחד לא רוצה להעסיק מישהו שנתפס בעיני עצמו כפחות ערך או במילים יותר בוטות "לוזר".

בהצלחה

למעלה