פירסום תוצאות מרוץ הלילה של נייקי

oferba

New member
../images/Emo124.gifאתר התוצאות אולי עלה אבל אולי היה

עדיף שקודם כל ייעשה בו סדר: יש בו מספר דברים הזויים לפי מה שהצלחתי לראות בכל הפעמים בהם הצלחתי להיכנס לאתר: קודם כל בהגדרה, תוצאה רשמית היא ההפרש בין שעת הזינוק בה הרץ זינק לזמן הסיום ואילו זמן אישי הוא ההפרש בין הזמן בו הוא חצה את קו הזינוק (בהנחה שזינק בזינוק אליו היה רשום) לזמן הסיום. 1. מאחר והיו שני זינוקים לאזרחים (אני זינקתי בראשון, ולהבנתי השני היה צריך להיות מוזנק 10 דקות לאחר מכן), זמן הזינוק הרשמי של כל האזרחים - שבאתר התוצאות הרשמי אוחדו למקצה אחד - צריך לקחת בחשבון האם הרץ זינק בזינוק הראשון או בשני לקביעת התוצאה. הזמן האישי אמור רק להוריד מהזמן הרשמי את הזמן שלקח לרץ מרגע הזינוק הרשמי (בו הוא זינק) עד שחצה את שטיח הבקרה בקו הזינוק - משום מה נראה שלגבי כל הרצים האזרחים התוצאה חושבה לפי זמן הזינוק הרשמי של הזינוק הראשון. 2. יש לא מעט מקרים בהם נראה שהזמן האישי/ספליטים לא הגיוניים ביחס לתוצאה - הדבר בולט במקצה החיילים בו הראשונים לפי התוצאה כנראה שברו שיאי עולם במהירות ולפי הזמן האישי/ספליטים דווקא שברו שיאי עולם באיטיות. אם כל הכבוד לבעיות העומס, לא ברור לי מה הקשר לכך שלא מעט מהתוצאות מופיעות באופן לא הגיוני כמו הדוגמאות שנתתי - אין לזה קשר למיון לפי זמן אישי, אלא קודם כל שהתוצאות/ספליטים יוצגו נכון. הייתי בטוח שהדבר ייתוקן אבל אחרי 3 ימים זה לא נראה כך. כמו שכתבו כבר לפני הצגת סרטוני הווידאו היא בהחלט יוזמה ברוכה (למרות שבשתי הנקודות הראשונות, החשיכה קצת מפריעה לזהות רצים כמו שאפשר יותר ב-2 הסרטונים בקו הסיום), אבל קודם כל שהתוצאות יהיו אמינות.

ikellner

New member
הסבר לתוצאות

לגבי החיילים , היו הרבה חיילים (בערך 40) שזינקו במקצה הראשון ! , בניגוד להנחיות ולכן הזמן שלהם משהו פחות מ 20 דקות. לגבי הזינוק המדורג של האזרחים , גם כאן היו מספר מאות של אזרחים לא ממושמעים שזינקו במקצה הראשון במקום בשני והנסיון לקזז את ההפרש בין הזינוקים מהתוצאה הרשמית לא צלח ושוב היו מתקבלים בו שיאים עולמיים לפיכך כעת האתר נותן בתוצאה את התוצאה האישית בלבד (כלומר ההפרש בין השטיחים) , אני תקווה שבעתיד נהייה ערוכים בצורה יותר מסודרת כך שלא יתערבו רצים במקום הלא נכון, אילן קלנר 4sport

lalawyer

New member
איך אני מוצא את עצמי?

יש איזה מנוע חיפוש, או שאני צריך לסרוק 10,000 שמות?

sefin

New member
יש חיפוש בפינה השמאלית למעלה - לא תמיד עובד.

ma pitom

New member
שאלה לגבי מיקום בתחרות

ראיתי שעדכנו באתר את המיקום בתחרות לפי זמן אישי. האם זה מתוך כל 10,000 הרצים? (כולל צבא וכולל 2 המקצים?) מישהו יודע??

lalawyer

New member
תודה מצאתי את עצמי

ואני אפילו מופיע בסרט ! כבר היה שווה.

../images/Emo106.gif מרוץ לילה של נייקי

ברכות על ההפקה מההתחלה ועד הסיום, מרוץ בסדר גודל כזה, עוד לא נראה בארצנו הקטנטונת, ולראות את הרצים הרבים עם יריית הפתיחה ,לאורך כל הדרך ובסיום הריצה מראה מאד מרגש. כאחת שהשתתפה בעבר בתחריות בנלאומיות, רואה ונמצאת במרתונים גדולים בעולם מידי שנה, אני חייבת לומר :למשפחת הרצים: שחוץ לארץ זה פה,וכל השאר בטל בשישים. אשמח לראותכם במרוצים לאורך השנה ובמרוץ אייל שייתקיים ב22.11.08 זהבה שמואלי ו

helen12004

New member
נצל"ש תמונות

באזור הסיום היה רקע כחול עם צלם, והרצים יכלו להצטלם. היכן ניתן לראות את התמונות? המרוץ היה מדהים- כל הכבוד למארגנים!

למעלה