פוליטיקה וספורט

dory30

Well-known member
בעקבות המלחמה האחרונה וגילויי האנטישמיות בעולם, האם שיניתם את אהדתכם לקבוצות ולנבחרות?

דיברגנט חדש

Well-known member
בעקבות המלחמה האחרונה וגילויי האנטישמיות בעולם, האם שיניתם את אהדתכם לקבוצות ולנבחרות?
מאחר שאני לא אוהד קבוצות בעולם, אלא רק נבחרות, כך שלא שיניתי את אהדתי.
מה שכן, חבל לי על נבחרת ישראל שאיבדו את משחקי הבית מול שוויץ ורומניה שייתכן שהיינו מצליחים לעלות אם המשחקים היו מתקיימים בארץ.
גם חבל לי על מכבי ת"א שמפסידה כסף רב על משחקים ללא קהל, איבדה את השחקן השישי הכ"כ חשוב שלה שקבוצות רעדו מפניו.

דיברגנט חדש

Well-known member
מאחר שאני לא אוהד קבוצות בעולם, אלא רק נבחרות, כך שלא שיניתי את אהדתי.
מה שכן, חבל לי על נבחרת ישראל שאיבדו את משחקי הבית מול שוויץ ורומניה שייתכן שהיינו מצליחים לעלות אם המשחקים היו מתקיימים בארץ.
גם חבל לי על מכבי ת"א שמפסידה כסף רב על משחקים ללא קהל, איבדה את השחקן השישי הכ"כ חשוב שלה שקבוצות רעדו מפניו.
אגב, אני מבסוט על מכבי חיפה שהעיפה את דיא סבע למרות היותו מלך השערים והשחקן הכי יקר שלהם וגם גרמה לכל הזרים להבין שאם לא יתאפסו על עצמם, גם הם יעופו ולא דובר על תמיכה בחמאס אלא מספיק על חוסר תמיכה בנו כמו האקט שלא רצו להחזיק את השלט של החזרת החטופים מפחד במדינתם כלפי משפחתם.

dory30

Well-known member
ב, אני מבסוט על מכבי חיפה שהעיפה את דיא סבע למרות היותו מלך השערים והשחקן הכי יקר שלהם וגם גרמה לכל הזרים להבין שאם לא יתאפסו על עצמם, גם הם יעופו ולא דובר על תמיכה בחמאס אלא מספיק על חוסר תמיכה בנו כמו האקט שלא רצו להחזיק את השלט של החזרת החטופים מפחד במדינתם כלפי משפחתם.
טעות חמורה שלא הבהירו להם את המשמעות.

אלפיני

Well-known member
אגב, אני מבסוט על מכבי חיפה שהעיפה את דיא סבע למרות היותו מלך השערים והשחקן הכי יקר שלהם וגם גרמה לכל הזרים להבין שאם לא יתאפסו על עצמם, גם הם יעופו ולא דובר על תמיכה בחמאס אלא מספיק על חוסר תמיכה בנו כמו האקט שלא רצו להחזיק את השלט של החזרת החטופים מפחד במדינתם כלפי משפחתם.
חשוב על שגיא יחזקאל וספורי . תראה איך דווקא המועדון שלהם נהג בשכל והוציא אותם ממשחק שהיה מפגן תמיכה נגד ישראל בהתאם להחלטת הממשלה שם. לדעתי כל עניין השלטים היה צריך לבוא מהיציע, מסביב אבל לא עם השחקנים ישירות. מאוד קל לבוא בטענות לזרים כשאתה חי בחברה שלך ומוגן - על אף הטרגדיה שחווינו. אין מה לבוא בטענות לזרים השומרים על נייטרליות על מנת שהם ומשפחותיהם יוכלו לחיות בקהילות שלהם. חלקם אמיצים ובוחרים בעצמם להיות מעורבים כמו חוזה רודריגז , אשתו של מיגל ואטור ומסתבר שגם סלים טועמה שכולנו כאוהדי מכבי תל אביב חיברנו עליו שירים כמחבל הוא הראשון שניצב בגלוי לתמוך בנו. מצד שני, אלי דסה, קפטן הנבחרת להזכירך, משחק בקבוצה שהיא הסימן לדיכוי , עם בעלים של ממשל פוטין התומך בחמאס. אבל שם - אף מילה.

dory30

Well-known member
ריאל מדריד ויובנטוס לא התייצבו לצד ישראל- אבל גם לא נגדה, כך שאין לי טענות אליהם (בניגוד לאוהדי ליברפול, לדוגמא).

אלפיני

Well-known member
ריאל מדריד ויובנטוס לא התייצבו לצד ישראל- אבל גם לא נגדה, כך שאין לי טענות אליהם (בניגוד לאוהדי ליברפול, לדוגמא).
אוהדי ליברפול הולכים אחר הכוכב שלהם. מי שכן הפתיעו ביתר תמיכה היו הקבוצות הגרמניות.
זה גורם לחשוב על חלק מהעבר שדחינו כל דבר הקשור בגרמניה בבוז מסיבות היסטוריות.

פולגאר

Well-known member
איש זבלה:

דיברגנט חדש

Well-known member

נגד הממשלה, בעד ישראל? קונור מגרגור שוב מטריף את אירלנד

לוחם ה-UFC האגדי מתכונן לחזרה לזירה, אבל בינתיים יש לו קריירה חדשה: צייצן פוליטי, שתקף את ראש ממשלתו על כך שלא קרא לחמאס "ארגון טרור". האם מגרגור "נער הפוסטר של הימין הקיצוני" או פשוט אומר בקול את מה שרבים חושבים בשקט?​

שערוריית הן לא דבר זר עבור קונור מגרגור, גם לא אור הזרקורים. כשיש סערה ציבורית באירלנד, לוחם ה-UFC יהיה שם. בשבוע שעבר פרצו מהומות בדבלין אחרי שמורה וילדים נדקרו במרכז העיר. נפוצו שמועות על כך שמדובר במהגר אלג'יראי ותחילה נטען שמדובר בפיגוע טרור, אבל האירוע עדיין בחקירה והאמת טרם יצאה לאור. אלפים יצאו לרחובות והיו גם ששרפו ניידת משטרה, שהמשיכה לטעון שכנראה לא מדובר בפיגוע.
מגרגור צייץ דברי תמיכה במפגינים. "אירלנד במלחמה", טען, וגם ענה למפקד המשטרה שאמר כי אין עדיין אישור לכך שמדובר בפיגוע טרור. "ילדים חפים מפשע נדקרו ללא רחמים, יש סכנה מוחשית באירלנד, שלא הייתה אמורה להיות כאן. לא נעשתה פעולה כדי לתמוך בציבור. התגובה שלו לא מספיק טובה, תעשה שינוי או שתפנה את הדרך. שאלוהים ישמור על אלה שהותקפו. תגנו על אירלנד, או שאני אעשה את זה בעצמי". זה היה רק חלק מסדרת פוסטים ברשתות החברתית X (לשעבר טוויטר) נגד הממשלה והמשטרה.

קונור מגרגור

מגרגור. נגד הממשלה האירית
(צילום: AP Photo/John Locher

דיברגנט חדש

Well-known member
בעיטת חרם
נבחרת ישראל בכדורגל חוזרת לאולמפיאדה אחרי 48 שנה, אבל המארגנים חוששים שההגרלה הערב (21:00) תהפוך לאסון פוליטי בצל המלחמה בעזה ריבוי המדינות המוסלמיות העשויות להשתתף, וביניהן עיראק, כווית ואינדונזיה, הוא מתכון לכאוס חסר פתרון כשהתמונה תתבהר, הצרות רק יתחילו ;)

הערה: לא הצלחתי למצוא קישור ישיר לכתבה, אז שמתי קישור כללי ומשם הולכים לעמוד 30.

נערך לאחרונה ב:

פולגאר

Well-known member
בעיטת חרם
נבחרת ישראל בכדורגל חוזרת לאולמפיאדה אחרי 48 שנה, אבל המארגנים חוששים שההגרלה הערב (21:00) תהפוך לאסון פוליטי בצל המלחמה בעזה ריבוי המדינות המוסלמיות העשויות להשתתף, וביניהן עיראק, כווית ואינדונזיה, הוא מתכון לכאוס חסר פתרון כשהתמונה תתבהר, הצרות רק יתחילו ;)

הערה: לא הצלחתי למצוא קישור ישיר לכתבה, אז שמתי קישור כללי ומשם הולכים לעמוד 30.
לוח המשחקים של ישראל בשלב הבתים
24.7: ישראל - מאלי (פריז), 22:00 (זוהי נבחרת ממדינה מוסלמית והחבר של מסי)
27.7: ישראל - פרגוואי (פריז), 20:00 (זוהי נבחרת ממדינה מוסלמית)
30.7: ישראל - יריבה מאסיה (נאנט), 22:00 (טרם ידוע אם זאת תהיה מדינה מוסלמית)

למעלה