עלייה במשקל

עלייה במשקל

ב"ה אסתר שלום קודם אשמח מאוד אם תעני לי בעיברית למרות שאני יכולה להתאמץ ולקרוא גם באנגלית. ילדתי תאומים לפני חצי שנה בן במשקל 1700 ובת במשקל 1490 הם נולדו בשבוע ה36 בלידה רגילה וטבעית.בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים. מייד שאבתי להם חלב זה היה מאוד חשוב לי ואכן עד היום הם עדיין לא קיבלו אפילו פעם אחת תמ"ל אלא רק חלב שלי . הם השתחררו מבית החולים אחרי חודש ומייד העברתי אותם להנקה מלא , עם הבן לא היו לי שום בעיות גם היום הוא מסתדר מצויין עם ההנקה . הבעיות שיש לי זה עם הבת היה לי מאוד קשה להעביר אותה להנקה השתמשתי בהתחלה בmsm ובעוד המון תכניקות וזה ב"ה הצליח. כרגע הבן שוקל 6700 והוא נראה מצויין הבת שוקלת רק 4700 במשך ארבעת השבועות האחרונים היא לא עלתה שום משקל אני קצת דואגת כי היא נולדה מאוד קטנה. כל הסימנים הטובים יש אצלה היא רגועה חייכנית משחקת נפלא , חיטולים רטובים .החלב שלי טוב כי אני רואה שהבן עולה נפלא . אולי כבר אחרי חצי שנה אני צריכה להוסיף להם אוכל למרות שאני לא רוצה אני מעדיפה להניק אותם כמה שיותר(לקח לי 10 שנים עד שהם באו ואני רוצה לתת להם את הטוב ביותר ) אני כרגע לא נמצאת בארץ אלא בברוקלין ניו יוארק, אני חוזרת לחנוכה . הייתי כאן אצל יועצת הנקה מוסמכת כי חשבתי שאין לי חלב מספיק אך היא אמרה שאני יכולה להניק גם שלישיה. סליחה על האורך . ותודה

If you want Hebrew, you will have

to wait until my daughter Lani can write for me. I will ask her when she comes home.

Thanks, Diana 1!!

Obviously the problem is that the little girl is not getting your milk. Either she is not latching correctly, or there is some problem with her suck. If it has not been corrected, then I would suggest that you start giving her your milk by bottle. According to her weight, she should be getting about 700cc/24h which is about 90cc 8 times a day. YOu can still breastfed her as often as you want, but if she is not taking your milk from the breast, we have to think of another way to give it to her. If you use an Avent nipple with a very slow flow, and you put it deep into her mouth, it will not cause any problems, and may even improve her suck. Anolther way to give her extra calories it to pump after you feed her brother, so that you will get the higher calorie milk. If it is difficult to express with the pump, squeeze it out with a spoon.​

דיאנה1

New member
תרגום:

ברור שהבעיה היא שהילדה הקטנה לא מקביל מספיק מהחלב שלך. או שהיא לא תופסת נכון, או שיש בעיה עם המציצה שלה. אם זה לא תוקן, הייתי מציעה שתתחילי לתת לה את החלב שלך בבקבוק. לפי משקלה, היא צריכה לקבל בערך 700cc ב 24 שעות שזה בערך 90cc בכל האכלה, 8 האכלות ביום. את עדיין יכולה להניק אותה לעתים תכופות ככל שתרצי, אבל אם היא לא לוקחת את החלב מהשד, אנחנו צריכים לחשוב על דרך אחרת לתת לה אותו. אם תשתמשי בפטמת אוונט עם זרימה מאד איטית, ותשימי אותה עמוק בתוך פיה, זה לא יגרום כל בעיה, ועשוי אפילו לשפר את המציצה שלה. דרך אחרת לתת לה עוד קלוריות היא לשאוב אחרי שאת מאכילה את אחיה, כך שהיא תקבל חלב עשיר יותר בקלוריות. אם זה קשה לשאוב עם משאבה, סחטי את זה החוצה עם כף. (*** בטח הכוונה לתוך כף? - דיאנה)

לא מוכנה לקחת בקבוק

תודה רבה על התרגום ועל התשובה. אך הבת לא מוכנה בשום אופן לקחת בקבוק, גם עם כפית זה לא הולך. הלכתי ליועצת הנקה כאן והיא אמרה שהתפיסה שלה טובה והיא כן יונקת טוב אך מעט זמן כ 7 דקות. מה את ממליצה לעשות? תודה על התשובה

../images/Emo62.gifIdea

After you feed the boy, put her on the same breast that he finished. This will give her a high-calorie feed. While she is feeding, use breast compression: squeeze the brest to get more milk into her mouth while she is sucking. Which yoetset hanaka did you see?​

יועצת הנקה

ב"ה תודה רבה על התשובה המהירה. הייתי אצל יועצת הנקה silberstein sara chana. היא הייתה מאוד נחמדה וממש הרגיעה אותי,וגם היא אמרה לי ללחוץ על השד מתי שהבת אוכלת אבל זה מאוד קשה לי ,כי היא מתעצבנת. אבל אני עושה את זה לא בכל ארוחה . היום ניסיתי לתת לה קצת חלב שלי בכפית היא אכלה 60 cc. אבל זה היה במקום ארוחה שלמה. תודה רבה

למעלה