עוד שאלה לגבי התנהלות בית ספר

או - זאת בדיוק הבעיה בעובדים של מערכת החינוך. חוסר יכולת
לקבל ביקורת, ומייד נפנוף ב"לכו ללמד את הילדים שלכם בבית, כי ברור שאתם לא הייתם מסוגלים ורק אנחנו מסוגלים". ממערכת חינוך **חובה** שאנחנו מממנים, הייתי מצפה לתשובות קצת יותר אינטליגנטיות, שלא לומר מגוונות או (חס וחלילה) לעניין.
כן, יש בעיות, אבל תפקיד המערכת הוא לפתור אותן. ולשלוח שכבות שלמות הביתה זה לא פתרון הגיוני.

acamolit

New member
לא מדובר על שכבות שלמות

רק מה שהכרחי.
תתלוננו.... אם התשובה האמיתית והנכונה שניתנה לא מספקת כי אינה אינטיליגנטית.....

מה לעשות? כנראה שהאמת לא מספקת.

סתם תהייה - אם מתקיים כנס בינלאומי בתחום הרפואה וכתוצאה מכך נדחים ניתוחים (לא מצילי חיים), זה קביל בעינייך?
מעניין....

איזו תשובה הזויה. מה הקשר?

acamolit

New member
חיפשתי את תשובתך לגבי שאלתי. יודע? מבין? מקבל? מתלונן?

באמת סליחה שלא קפצתי מייד להגיב. לא שחלילה יש לי חיים
מעבר לקריאה בפורום...
אלף, אני אישה ולא גבר (הבנת נקרא בסיסית, נראה לי דבר שאמור להיות מובן מאליו אצל עובדי מערכת החינוך, אבל כנראה שאני שוב טועה)
בית, התשובה שלך פשוט לא עונה על אף אחת מהטענות שמועלות בשרשור הזה. חוץ מעמידת דום לצד החלטות לא הולמות של מערכת החינוך וזריקת רפש על ההורים שמעזים להלין, אין בהן שום תוכן מהותי. וזה בסדר, מזמן הפסקתי לצפות ליותר מזה מרוב האנשים במערכת. גם בתגובה האחרונה שלך לא הייתה שום מהות, חוץ מהשוואה חסרת כל רלוונטיות לכנסים של רופאים (באמת?? זאת ההשוואה? ואת באמת לא מבינה שאין שום קשר?)
נדמה לי שסיימתי את הדיון כאן, ולו משום שבתגובות הבאות שלך לא יהיה שום דבר חדש שטרם אמרת.

acamolit

New member
בהחלט שמחה

אז לא ממש כדאי להעיר על "יכולת הקריאה וההבנה של מורה ".
נכון?

קיבלתי תשובה לשאלה שלי

ביום חמידי יסיימו מוקדם בגלל בגרות במתמטיקה.
זה יום הכי עמוס, הוא יפסיד שני שיעורי מתמטיקה וכנראה גם פיזיקה ועוד מקצועות.
אבל אין לי מה לעשות בנידון. נכון?

acamolit

New member
יש לך

אפשרות בהחלט לגיטימית.
לבקש שהבן - בת שלך ישארו בבית הספר תחת השגחה עד לסיום יום הלימודים.

כן משחררים אותם כדי שיהיה שקט

ותנאים אופטימליים למבחן. כששלך יגיעו לבגרויות גם את תרצי תנאים אופטימליים.

אני חושבת שהם יודעים איזה אחוז ממספר השיעורים השנתי הם מפסידיפ בסה"כ ולוקחים את זה בחשבון. לפחות ככה הסבירו לי בזמנו.

בינינו ביטולי השיעורים במהלך השנה יותר מרגיזים אותי. שיעורים חופשיים וכו'.

עכשיו אנחנו בבית ספר אחר ויש פה התנהלות שמזיזים שיעורים במידת האפשר כך שלא יהיו חלונןת. מחליפים בין מורים נניח אם המורה למדעים לא יכולה היא תתחלף עם המורה למתמטיקה ולהיפך. כך הם ממזערים את הבלאגן.

למעלה