עוד צרות רב-קו

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
איני יודע באיזו שעה הגעת לבאר שבע, אך אציין כי

עוד צרות רב-קו
הגיע תייר לביקור לפני מספר ימים (טוב אומנם אחרי חצות אז העמדה של קווים בנתב"ג לא פעלה), הלכנו לעשות רב-קו אתמול (רביעי) כדי להוזיל עלויות תחבורה לנסיעותיו, אבל הדבר פעל כה הזוי ודפוק, שהציג את כל הישראבלוף בכל גווני צבעו.
נו טוב, על הבוקר הגענו לתמח"ת, עולים לדן בקומה 7, מבקשים הנפקה.
הנציג לא עושה שירות, אלא מתעסק לו באפליקציות בטלפון, כאילו שאם כלל אין תור לעמדה אז מתאפשר לעשות כל מה שמתחשק לך?... עונה ככה, תארו לעצמכם "לתיירים ואזרחים זרים לא עושים רב-קו בכלל, רד לאגד ובקש אנונימי באוטובוס!" מה זה, כיפיון למנפיק ספציפי? ועוד מתחרה? שילמו לנציג הזה על הפרסומת הזאת? זה גם ככל הנראה בכלל גם מפר את ההסכם חברה כקבלן ביצוע מול משרד התחבורה בכלל
דבר הזוי לחלוטין, כי עשינו רב-קו לתייר אחר בדן לפני מספר חודשים ללא בעיות. ואם הנוסע יצטרך חוזה חודשי??
אני מתקשר בפניו במקום ל-8787* ומוודא עם רמקול מופעל ואומרים בפירוש שרב-קו אישי עושים לכולם ויש נוהל מפורש של הנפקה לנוסע בזיהוי דרכון זר, הנציג ממשיך בשלו ואומר אין מה לעשות ככה זה תמיד היה (באמת???) וככה אמרו מנהלי החברה (אבל משרד התחבורה מפקח על הכל ומפעילים הם סך הכל קבלני ביצוע של משרד התחבורה!), אוקי, ממשיך, מתקשר ל-3456* (שירות לקוחות דן) ושם גם אומרים שלזרים לא עושים רב-קו (באמת, אז איך יסעו כשיבטלו תשלום במזומן?) ושכך כאילו זה תמיד היה, מה???? טוב, הלכנו משם כי לא היתה כל התקדמות
על קניית רב-קו באוטובוס אין מה לדבר, כי בפועל כמעט ואין לנהגים מלאי רב-קו כידוע כי משרד התחבורה רוצה שלכולם יהיה אישי
ירדנו קומה לאפיקים, שם תלוי לו פתק "תיכף אשוב" וגם אין איש, הנציג חוזר אחרי 10 דקות (חיכיתי, ייתכן והיה בשירותים?), מבקשים הנפקה, הוא אומר שאי אפשר כי המחשב שלו לא עובד בכלל מהבוקר, סליחה אז למה בכלל לפתוח את העמדה אם כך... המחשב כבוי, הנציג יודע בכלל להפעיל מחשב? אולי רק זו הבעיה? נציג יודע לעבוד רק אם מישהו פתח לו את התוכנה?
אגד? לא נראה לי, היה סביר גם לקבל משהו הזוי ביותר כתגובה קווים? יש רק עמדת סדרן, את כולם שולחים לדן

יצאנו בסוף מהתמח"ת ועברנו לההגנה, שם עשו הנפקת כרטיס אישי על דרכון זר ללא שום שאלות הזויות מיותרות כלל...

...שלא לדבר גם על כך שכתוצאה נשרף כשעה מהזמן של הנוסע (אגב הנציג של המוקד הארצי גם העביר לרב-קו אונליין, אשר במוקד שלו נאמר שמהיום אפשר גם להזמין רב-קו מאתר האינטרנט, אבל ממש לא התחשק לי כבר לחכות מי יודע כמה לדואר) https://ravkavonline.co.il/he/store/ravkav-issue-request/check

...התוכנית היתה גם באותו יום להספיק לים המלח, אך כתוצאה שבתמח"ת לא עשו כרטיס, הצעתי אם כבר אנו כבר בההגנה, אז לנסוע דרך באר שבע, אך בדיוק פספסנו את הקו שנוסע דרך לוד, והבה היה בעוד הרבה זמן משום מה אז כבר לא היתה ברירה (כי כבר נכנסנו לשטח המבוקר) אלא לנסוע בקו המערבי, שכידוע האריך את הנסיעה, פלוס החלפה במרכזית ב"ש ל-384, בקיצור עד שהגענו לעין בוקק כבר היה חמש בערב, ונותר רק כשעה להיות בים (הסדרן של החוף אסף מכולם את כל הכיסאות בשש בערב)... חוזרים לתחנה, מחכים.... מחכים.... תדירות גרועה ביותר למקום תיירותי... ב-19:45 חולף לו 444 חצי ריק ללא עצירה, מה הולך פה? מתקשר ל-2800* אומרים שזה קו שחייב לשמור מקום... איך אשמור מקום בלי סמארטפון/אינטרנט, אם צריך לשלם ברב-קו טעון ולקבל הנחה כנדרש (לתייר 20% על ערך צבור, לי 33% מהנסיעה כזכאי ב"ל)? במוקד יש רק קניית כרטיס ללא הנחה לכיוון אחד (על נייר ותשלום מראש! הנחות רק אם לוקחים הלוך ושוב), אבל בעין בוקק אין אילתומט! ככל הנראה שאין גם אפשרות להזמנה לקו שכבר יצא מאילת, איך אז הנהג אמור לדעת שיש נוסעים שצריך לאסוף בדרך אם הוא טס כמו טיל?... חוזר ל-8787* לשאול מתי האוטובוס הבה (אין לי סמארטפון ואין שלט מתחלף בתחנת אואזיס) נאמר לי שנגמרו האוטובוסים. בעוד אני חושב כבר מה לעשות יחד עם התייר, בעוד כרבע שעה צץ לו 486 משום מקום, עלינו עליו, עד שהגענו לירושלים כבר היה 10 עם כמות התחנות של 486... אז לתל אביב, אז כבר 11... טוב הביתה הגענו לקראת חצות, אבל באמת... טוב, שירות רב-קו נורמלי לא נזכה לראות בחיינו, אך למה לכל הרוחות אין יותר נסיעות ל-421...
ניתן לרדת מהרכבת גם בתחנת באר שבע צפון. קו 384 יוצא מהמרכזית אבל עובר גם בתחנת רכבת צפון. כמובן שאם זמן ההמתנה ל384 ארוך, עדיף לבצע את ההחלפה במרכזית.
&nbsp
&nbsp

arseny92

Well-known member
מנהל
הגענו לב"ש מרכז לקראת שלוש וחיכינו ל-384 כחצי שעה

ניתן לרדת מהרכבת גם בתחנת באר שבע צפון. קו 384 יוצא מהמרכזית אבל עובר גם בתחנת רכבת צפון. כמובן שאם זמן ההמתנה ל384 ארוך, עדיף לבצע את ההחלפה במרכזית.
&nbsp
&nbsp
הגענו לב"ש מרכז לקראת שלוש וחיכינו ל-384 כחצי שעה
לאחר המעבר אל טרמינל האוטובוסים, הנסיעה של 15:35
&nbsp
&nbsp

מצב
הנושא נעול.
למעלה