עוד הודעה שממיתה את שוק ההון בישראל !!!

ANZ1

New member
בדיוק , אין שום השפעה של עדכון המדדים

המניות ממשיכות להסחר כרגיל,
אם היה לזה השפעה גדולה כמו שאתה חושב,
אז היו קונים מעבר לארביטראז, אבל לא

dw2322

New member
שים לב - נראה לי שפריגו כן נסחרת מעט על הארביטראג'

לפי גלובס בת"א היא נסחרת ב 31160, למול 31090 בסגירה בניו יורק
זה אומר שהמשקיעים כאן מוכנים לשלם טיפה יותר, כך שאפשר לאמר שזה סוג של ירוק במניה (פשוט פחות אדום). פרשנות הביקוש העתידי לנייר כתוצאה ממחיקת מיילן יכולה לפרשן פער כזה. צריך גם לקחת בחשבון שזה נייר די גדול, שנסחר בעיקר בארה"ב, ככה שההשפעה לא אמורה להיות מי יודע מה דרמטית עליהם.

ANZ1

New member
בדיוק

אם תחשב את הארביטראז כרגע לפי הדולר הרציף.
אז ההבדל הוא 0.2 אחוז.
וזה מדובר על המניה שתושפע הכי הרבה מיציאת מיילן.
0.2 אחוז השפעה במקסימום זה לא נתון לכותרת.
ושאר מניות הבורסה יושפעו פחות.

אפשרת שאלה טכנית בקשר למיילן?

מה זה אומר שמוחקים מנייה מהבורסה?
מי שמחזיק מנייה של מיילן למשל מה קורה איתה או עם הכסף שלו?

ANZ1

New member
המניות לא נמחקות

המניות שלך לא נמחקות.
רק שלא תוכל לסחור בהם יותר דרך הבורסה בתל אביב.
הברוקר שלך יעביר אותם למסחר בניו יורק.
מבחינתך לא קרה שום דבר.

לפי איזה שווי? לא מחזיק מניות שלהם

השער בארץ והשער בארה"ב לא אותו דבר...
ובכללי אם מוחקים מנייה ואין לה משהו בארה"ב או בכל מקום אחר.
&nbsp
למשם אסם שירדה מהמסחר פעם, מה קרה לכסף?

אלה שני דברים שונים

מיילן הונפקה בארה"ב ומניותיה נסחרות שם. המסחר בת"א הוא "רישום כפול" של אותן מניות. המניות לא נעלמות, רק המסחר בזירה הזו מתבטל. תחשוב על זה כאילו החברים שלך משחקים עם גוגואים בשני מקומות שונים בבית ספר, באה המורה ואומרת, ילדים שחקו רק במגרש הגדול, נמאס לי לשמוע את הצעקות שלכם ליד הכיתה. קרציות.

אם מדובר בהפיכה של חברה מציבורית לפרטית, צריך להיות תהליך של הצעת רכש, כלומר הרוכש מקבל משאר בעלי המניות את מניותיהם, תמורת מזומן או מניות של הגוף הרוכש. במקרה אסם, זה נעשה דרך מיזוג עם נסטלה.

זה אומר, שפה המורה לא באה, אלא המנהל מגיע ואומר, חבר'ה, נגמרה החגיגה - תנו לי את הגוגואים שלכם, רק אני והמורות נשחק אתם מהיום והלאה. כפיצוי, ניתן לכם קרמבו בסוף היום.

שמת לב למילה "הצעה"? זה אומר שבעלי המניות צריכים לאשר את ההצעה הזו. אם יש רוב נגדה (בלי להיכנס לפרטים הטכניים של כמה ולמה ומה ההבדל במקרה מיזוג), היא לא תתבצע.

בכל מקרה אל תדאג, המניות לא סתם מתאדות להן באוויר.

naftul21

Member
אתה מקבל את אותו מספר מניות שהיו לך אבל בבורסת ארה"ב

ושם זה נסחר בדולרים
2 במקרה של אוסם-בדר"כ מציעים מחיר הוגן , גבוהה יותר ממחיר המניה ביום ההצעה,כך שכדאי לך להענות להצעה ולמכור לו,אבל אתה לא חייב,בכל מקרה אם הוא מצליח לקנות 95 אחוז מהמניות הוא יכול לכפות על השאר (5 אחוז)למכור לו אותם באותו מחיר

זה בגדול ,לא בקי בזה מבחינה משפטית

למעלה