עובר כל גבול

ערב רב

New member
הקישורים אמנם צריכים להספיק לך

אבל אם בשביל להודות בטעות את רוצה להתעמק יותר, בשמחה. חזרי אלי כשתוכחי בכך.

nooshP

New member
היית בפולין? כי אני הייתי.

אבל למה אני טורחת לענות לך? הרי כל השאר כבר הבינו כמה שאתה טועה....או שידעו זאת מראש....

התגובות מיותרות

אני כבר הפסקתי מזמן להתעצבן. האמת זה דיי מעציב אותי, מעציב שמדינת ישראל מנסה יום יום להילחם באנטישמיות בעולם בעוד שאצלנו אנשים כלל וכלל לא יודעים מה הייתה השואה, מדוע התרחשה, מה היה התהליך, מה בדיוק קרה שם. בקיצור - משרד החינוך צריך לעשות חושבים לשנות קצת את תוכנית הלימודים. אבל האשמה היא לא של משרד החינוך בלבד! הייתי מצפה מכל יהודי בעולם לפתוח ספרים, לקרוא ולהתעניין מה הייתה השואה, לשמוע סיפורים של ניצולים ממקור ראשון כל עוד הם יכולים! ממש עצוב לי שיש יהודים שלא יודעים מה הייתה השואה ולא מרגישים שיש להם "חור בהשכלה" שהם צריכים לסתום. מאוד עצוב לי.

אני מניח שלא קראת את הודעתי.

לה אמרתי רק שחבל התגובות, כלומר שלא תתאמץ להגיב לאנשים כמוך, מה שהיה אחרי היה ההסבר לגבי מדוע לא צריך להתאמץ ולהגיב לאנשים כמוך. אז כן - התגובה הייתה אליה אבל לא יזיק גם לך לקרוא את זה......

Simbbam

New member
כן, אך לצערנו זה אותו הדבר!!

מחנה ריכוז הינו מחנה השמדה. והוסף זאת להשכלתך הכללית, כי לתבונתך נראה כי יש גבול צר מאוד.

TheOrion

New member
נסכם את הויכוח שלכם.

"מחנה השמדה הינו תת-סוג של מחנה ריכוז" "לא" "כן" "לא" "כן, קבל קישור" "ויקיפדיה לא אלוהים" "הבא קישור אחר" "לא" "כן" "לא" "כן" "חבל על הויכוח"

למעלה