עבודה, הצעות עבודה והתלבטויות בנוגע לתעסוקה

humeni

New member
פרילנס,פנויה לקחת עבודה

שלום
שמי הגר
אני אנימטורית במקצועי,מתוקף מקצועי אני גם גולשת לעיצוב ,תלת ורנדר

תיק עבודות:

http://hagaredri.blogspot.fr/

הוא קצת ישן ולא מעודכן אבל מספק לכרגע
אני כרגע סטודנטית בבית ספר לאנימציה בצרפת,סיימתי את שנתי השניה,עדיין לא עדכנתי עבודות בתיק
יש סרט גמר(שעדיין לא ברשת)...שהסתיים לפני יומיים ולכן התפניתי לפרילנס

מחפשת פרילנס או כל דבר שיכנס ביולי אוגוסט
מחירים ידידותיים למשתמש,ואם יש פקטור זמן או הפרוייקט גדול ושאפתני יש לי עוד כמה אנשים שעובדים איתי
יש לנו ביחד גם נסיון עם פרוייקטים של פרסונל אדס,ואוגמנטד
ריל של האנשים שעובדים איתי לפרוייקטים גדולים יותר:

https://vimeo.com/67285627

ניתן ליצור איתי קשר במייל:

[email protected]

תודה

BuffY9

New member
לורם איפסום בתיק עבודות ?

מעצבים הארץ נוהגים לשים עיצובים עם לורם איפסום של טקסט רץ ?

מצד אחד כשאתה רואה משהו כתוב זה כן נותן בנפיט קטן לעבודה ומאשר ג'יבריש, אבל מצד שני לכתוב תוכן מבזבז הרבה אנרגיות וזמן.

מה אומרים ?

Siton Es

New member
העבודות יפות מאוד האתר פחות

בקצרה,
- נראה אתר טמפלט למרות שזה לא (זה לא מהווה חיסרון קריטי כרגע, כי רוב המועמדים עובדים עם סגנון כזה) - השאלה אם איכשהו טיפה לאזן בין הרמה של הלוגו והעבודות לרמה של האתר
- אין סדר בתוכן (אתה לוחץ על עבודה ומנחש אם זה 3D, אתר, או איור בלי שום סדר) - מומלץ להוסיף קט' (איור, 3D, אתרים, שונות וכו').
- תפריט שמאלי לא בא איתך (משמע שאתה גולל למטה, וצריך לעלות למעלה כדי לעבור עמוד) ----------------
- בדף הבית. שם העבודה BOLD, תוכנה - REGULAR
- מייל צריך להיות במקום בולט לא ברמה של לחפש את זה באתר (גם ככה לא עשית לשונית "צור קשר"). כרגע שלפחות ייראה באודות כ-URL + לחיץ .

לגבי "חסר עבודות":
"זה מה שיש לי כרגע, התחום הזה מעניין אותי, יש לי מוטיבציה ואני מאמינה שאוכל וללמוד להראות את היכולות שלי" - ניסוח חירטוטי כלשהו. לא להתנצל בראיון על זה ש"חסרות עבודות" או להרגיש עם זה לא בנח. תאמיני בזה כי זה מקלקל שמציגים את זה כמשהו רע.

חסר:
אינדיזיין לחלוטין (אם מעסיק מחפש. קשה להבין מהתיק שזו יכולת שקיימת. נגיד מגזין/כ.ביקור/מודעה או משהו....אם אין אז אין ראה קט' מעל :) )

YOYaron

New member
בהחלט יש פוטנציאל

לדעתי מה שהם התכוונו בזה ש"אין הרבה עיצוב" זה שבעיקר אנחנו רואים בפורטפוליו שלך עבודות איור ותלת וכדומה ולא מיתוג ועיצוב אתרים. אמנם העבודות תלת מרשימות, אבל זה כנראה לא מספיק..
אולי שווה לעשות כמה עבודות כאלה לחברים/משפחה וכו' כדי להעשיר את הפורטפוליו

בקשר ללוגואים שיש לך שם - הם לא מעניינים מספיק. אני ממליץ לך להזמין מAMAZON.COM ספר לוגואים חדש (los logos 6 למשל) ולקבל השראה ללוגואים חדשניים ומגניבים

למעלה