עבודה ב Rugen Island

EndOfAllHopes

New member
עבודה ב Rugen Island

שלום,
איכשהו התפחתה ביני לבין בחורה ספרדייה שעובדת בגרמניה מערכת יחסית וירטואלית שנראית בעלת פוטנציאל להיות רצינית. אני בדיוק מסיים את התואר שלי בפיסיקה (ומדעי האטמוספירה) ויהיו לי מספר חודשים של חופש לפני התחלת תואר שני. אני שוקל את האפשרות לנסוע להכיר אותה, הוא עובדת בעיר BINZ בצפון גרמניה ב RUGEN ISLAND, אז חשבתי לנסוע לשם ולמצוא שם עבודה למספר חודשים.
יש לי דרכון אירופאי ואני מדבר אנגלית ברמה גבוהה וצרפתית ברמה סבירה אבל ממש רק קצת גרמנית.
אז השאלה היא האם יכולות להיות עבודות שמתאימות לי שם בסביבה?
או אפשר להפנות אותי לאיפה לחפש/ מה לחפש בדיוק?
או אם יש מקום אחר שיוכלו לעזור לי?
תודה :)

EndOfAllHopes

New member
למה הכוונה מתאימות?

לא הייתי כל כך ברור אולי, מבחינתי כל עבודה של שכר מינימום זה בסדר. השאלה מה האופציות בלי גרמנית.

Luis12

New member
שמע אני גם מאוד סקפטי

שמע אני גם מאוד סקפטי שתמצא שם משהו בתחום, בכלל תואר ראשון בגרמניה זה לרוב לא מספיק, בטח שבתחום כמו פיסיקה, אבל לאיזה פרקטיקום בתשלום סמלי בתחום זה אולי יספיק, אבל שוב לא מאמין שבאזור הזה.
כל זה לא אומר שאתה לא צריך לתת לעצמך ולה את הצ׳אנס וסתם גם לעשות קצת חופשה, ומי יודע למלצר או לעשות משהו קליל תוך כדי.
ללא גרמנית יותר קשה, בטח שמחוץ למטרופולינים, אבל הכל ניתן אם באמת רוצים. השאלה האמיתית אם יש לך בכלל אזרחות אירופאית. כי ללא אין יותר מדי על מה לדבר.
שיהיה בהצלחה עם הקשר והחיים ומזל"ט על התואר.

EndOfAllHopes

New member
למלצר זה סבבה

האמת כל עבודה תהיה סבבה מבחינתי, לשטוף כלים ובסגנון.
אני מניח שפשוט אחפש כשאהיה שם. בדיוק דיברתי קצת על הנושא עם הבחורה, אולי אני אמצא משהו דרכה.

למעלה