סקר לסופ"ש - פוקר

Benkok

New member
סקר לסופ"ש - פוקר

אני בטח לא מגלה לכם את אמריקה, אבל בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מתחילים לשחק פוקר. טקסס הולד'ם הוא היום המשחק הפופולרי ביותר בעולם, ואנשים משחקים אותו בכל מיני צורות ומסגרות (טורנירים, און-ליין, קזינוס מחתרתיים, בבית עם חברים וכו') איפה אתם נמצאים ביחס לטרנד העולמי? משרחקים בבית עם חברים? קופצים למקאו לסופ"שים מרוכזים? משחקים און-ליין ב"פוקר סטארס" על כסף מזומן? מסתפקים בטקסס של הפייסבוק? סופ"ש נעים

rambling

New member
פוקר

אחלה משחק. בסינגפור שיחקתי בבית עם חברים וכשהייתי בניו זילנד החברה מהעבודה היו מארגנים ערבי פוקר מדי חודש. סכומים קטנים סימבוליים רק בשביל לעשות את המשחק מעניין. אם אתה מארגן משהו בסופ"שים אז אני יהיה מעוניין.

eladblum

New member
בהחלט

רציתי לעשות קפיצה לקזינו SAWAN VEGAS שפתחו ב- SAWANAKET בלאוס כי זה די קרוב אליי אבל עדיין לא יצא. מסתפק במשחקים און ליין מידי פעם..

Erap

New member
PLO PLO PLO

מעדיף אומהה, קש גיימס או תחרויות. משחק בינתיים רק באינטרנט. הייתי פעם במקאו, אבל למרבה ההפתעה אין להם אומהה. המנהל בקזינו הסביר לי שהחקיקה במקאו מתירה בינתיים רק טקסס הולדם ולא אומהה. מעניין באמת אם בבתי קזינו בלאוס או בקמבודיה יש חדרי פוקר, ומי משחק שם בדיוק...

apocalipse11

New member
קזינו בקמבודיה..

אם כן, הולדם יש רק בקזינו אחד- הNAGA WORLD בפנום פן.הוא היחיד שמחזיק בכל האישורים המלאים לשולחנות ודילרים. בשאר בתי הקזינו זה נע בין אלקטרוני בלבד(מכונות,בלאק ג'ק,באקרט) לחצי אלקטרוני. העניין הוא שההמשלה התירה את כניסת בתי הקזינו כדי לעודד תיירות והכנסות למדינה,אך בהיעדר תשתיות חוק מסודרות, או איזו שהן אמות מוסר בקרב הקמבודים יצרה ההחלטה גל חדש של אלימות,סמים וזנות -וכמו שרק הממשלה כאן יודעת, בין לילה הוצאו משחקי ההימורים -כולם- מהחוק,רשתות הימורי הכדורגל סגרו את סניפיהן ברחבי המדינה בטווח של יממה,ונאסרה כניסתם של קמבודים לבתי קזינו שטרם נסגרו. ההחלטה היא סוג של מסמר אחרון בארון הקבורה אצל כ90 אחוז מבתי הקזינו. כאן בסיהאנוקוויל יש 4 פעילים...היום לקחתי לאחד מהם איזה 100 דולר..

למעלה