סקר המספרים!

תשובות

בת כמה את? 25 מאיזה אזור חיוג? 04 כמה שנים את נשואה או בזוגיות? 8 כמה ילדים יש לך? 1 מה מידת נעלייך? 38 כמה שנות לימודים מאחורייך? 12 כמה פעמים היית מאוהבת? 4 בכמה פרומים את גולשת? 3 בערך באיזו שעה את הולכת לישון? 11 מה התאריך בשנה שאת הכי קשורה אליו? 27.9 תאריך הולדתו של בר מה מספר הבית שלך? 8 כמה טלויזיות יש לך בבית? 2 בכמה ארצות ביקרת עד היום? 7 כמה אחים ואחיות יש לך? 2 באיזו קומה את גרה? 2 על עמודים איזה ערוץ בטלויזיה הוא החביב עלייך ביותר? -3 כמה שנים שירתת בצבא? 2 באיזה גיל עשית "את זה" לראשונה? 17 ולסיום- הימור קטן- כמה ימי גשם כאלו עוד יהיו לנו השנה? 20

אורית ג.

New member
../images/Emo6.gif אחלא סקר . אני רק יכולה לגלות

שאני ועליזה מחזיקות באותו מספר טלויזיות |TV|

תגידי לי, איך איך איך אפשר....

בלי טלויזיה בבית
אמנם אני לא ממש מכורה, רואה פה ושם תוכניות, אבל חייבת את המרקע ברקע.

אלו המספרים שלי../images/Emo6.gif

בת כמה את?27 מאיזה אזור חיוג?03 כמה שנים את נשואה או בזוגיות?0 כמה ילדים יש לך?0 מה מידת נעלייך?39/40 כמה שנות לימודים מאחורייך?12 כמה פעמים היית מאוהבת?0 בכמה פרומים את גולשת?3 באיזו שעה את הולכת לישון?20:00/21:00/22:00/23:00 וכו מה התאריך בשנה שאת הכי קשורה אליו?12/5 מה מספר הבית שלך?16 כמה טלויזיות יש לך בבית?1 בכמה ארצות ביקרת עד היום?2 כמה אחים ואחיות יש לך?2 באיזו קומה את גרה?0 איזה ערוץ בטלויזיה הוא החביב עלייך ביותר?3 כמה שנים שירתת בצבא?2 באיזה גיל עשית "את זה" לראשונה?21 ולסיום- הימור קטן- כמה ימי גשם כאלו עוד יהיו לנו השנה?30

מעולם לא היית מאוהבת?

זה ממש עושה לי עצוב... מאחלת לך להתאהב עד כלות נשימתך עוד השנה - ולקבל אהבה בחזרה!

יוקיס

New member
בכוונתי להמם אותכן - אז ככה:

בת כמה את?
35 מאיזה אזור חיוג?
08 כמה שנים את נשואה או בזוגיות?
כמעט 13 כמה ילדים יש לך?
2 מה מידת נעלייך?
39 כמה שנות לימודים מאחורייך?
BA כמה פעמים היית מאוהבת?
אז ככה - מאוהבת על באמת עד שמוכנה להשפיל עצמי - פעמיים לפני בעלי, בעלי מאז ולתמיד ועוד פעם אחת (לא בעלי....תחשבו לבד...) בכמה פרומים את גולשת?
5 באיזו שעה את הולכת לישון?
בין 2100 לבוקר מה התאריך בשנה שאת הכי קשורה אליו?
03/10 מה מספר הבית שלך?
9 כמה טלויזיות יש לך בבית?
3 בכמה ארצות ביקרת עד היום?
7 כמה אחים ואחיות יש לך?
2 ועוד אחד (???) באיזו קומה את גרה?
3 איזה ערוץ בטלויזיה הוא החביב עלייך ביותר?
אין - ספרים, רבותי, ספרים!!! כמה שנים שירתת בצבא?
שנתיים באיזה גיל עשית "את זה" לראשונה?
15 כמה ימי גשם כאלו עוד יהיו לנו השנה?
כמה שיותר!!!!

גמני

בת כמה את?
43 מאיזה אזור חיוג?
08 כמה שנים את נשואה או בזוגיות?
21 נשואה 23 בזוגיות כמה ילדים יש לך?
4 מה מידת נעלייך?
38-39 כמה שנות לימודים מאחורייך?
12 כמה פעמים היית מאוהבת?
3 לפחות בכמה פרומים את גולשת?
2-4 באיזו שעה את הולכת לישון?
22:00-24:00 מה התאריך בשנה שאת הכי קשורה אליו?
7.5 ו-12.12 תאריכי הולדת ילדיי מה מספר הבית שלך?
בית 15 דירה 26 כמה טלויזיות יש לך בבית?
5 בכמה ארצות ביקרת עד היום?
0 כמה אחים ואחיות יש לך?
2 אחים באיזו קומה את גרה?
7 איזה ערוץ בטלויזיה הוא החביב עלייך ביותר?
22 כמה שנים שירתת בצבא?
2 באיזה גיל עשית "את זה" לראשונה?
22 ולסיום- הימור קטן- כמה ימי גשם כאלו עוד יהיו לנו השנה?
30

liatal

New member
אוקיי גם אני!!!../images/Emo68.gif

בת כמה? 32 מאיזה אזור חיוג? 03 כמה שנים את נשואה או בזוגיות? 10 כמה ילדים יש לך? 2 מה מידת נעלייך? 38 כמה שנות לימודים מאחורייך? 16 וחודש (ובסוף התואר 19) כמה פעמים היית מאוהבת? 2 בכמה פרומים את גולשת? 3 באיזו שעה את הולכת לישון? 00 מה התאריך בשנה שאת הכי קשורה אליו? 26.4, 17.5. מי מנחשת? מה מספר הבית שלך? 4 כמה טלויזיות יש לך בבית? 1 בכמה ארצות ביקרת עד היום? 8 כמה אחים ואחיות יש לך? 1 באיזו קומה את גרה? 6 איזה ערוץ בטלויזיה הוא החביב עלייך ביותר? 22,30,8 כמה שנים שירתת בצבא? 1.9 באיזה גיל עשית "את זה" לראשונה? 17 ולסיום- הימור קטן- כמה ימי גשם כאלו עוד יהיו לנו השנה? 15

leah3

New member
התשובות שלי ../images/Emo6.gif

אני חדשה פה
בת כמה את?35 מאיזה אזור חיוג?04 כמה שנים את נשואה או בזוגיות? פנויה כמה ילדים יש לך?1 מה מידת נעלייך?36/37 כמה שנות לימודים מאחורייך?12 כמה פעמים היית מאוהבת?וואו הרבה בכמה פרומים את גולשת?10+ באיזו שעה את הולכת לישון?22:30-23:30 מה התאריך בשנה שאת הכי קשורה אליו? 2/2/1993 מה מספר הבית שלך?85 כמה טלויזיות יש לך בבית?3 בכמה ארצות ביקרת עד היום?0
כמה אחים ואחיות יש לך?1 באיזו קומה את גרה?1 איזה ערוץ בטלויזיה הוא החביב עלייך ביותר?yes weekend ו ערוץ 2 כמה שנים שירתת בצבא?2 באיזה גיל עשית "את זה" לראשונה?18.5 ולסיום- הימור קטן- כמה ימי גשם כאלו עוד יהיו לנו השנה? מקווה שהרבה הרבה גשם (לא בימים שיש לי סידורים
)

leah3

New member
היית רוצה לטוס לחו"ל?../images/Emo160.gif

עם כן לאיפה? אני הייתי רוצה לטוס (למרות שאני לא יודעת אך הייתי מגיבה בטיסה בגלל שיש לי פחד גובה) הייתי טסה לאוסטרליה ולארה"ב איטליה ולכול מקום יפה ונעים ושקט

בוודאי שהייתי רוצה, אם כי לפעמים

יש לי דמיונות מפחידים לגבי הטיסה. היעד הראשון היה לקנדה לבקר את כרמית(אשת הטייס) ומשם להמשיך לניו-יורק. לא איכפת לי גם לונדון.

אורנה חברה שלי קבלי ../images/Emo24.gif

אם היה לי כסף היום כבר הייתי קונה לך כרטיס טיסה לאדמונטון !!!! איזו מאמי את !

גרתי שנה באוסטרליה- ממליצה מאוד

לטוס לשם אבל זו טיסה מאוד מאוד ארוכה.....

למעלה