סקר המסעדות הגדול

zivaf2

New member
באופן די גורף

היינו בכמה סניפים ברחבי הארץ של הרשתות: קפה קפה, קפה ג'ו, קפה גרג, רולדין, קפה הילל, ותסלחו לי אם שכחתי מישהו. תמיד היה בסדר גמור. יוצא דופן לטובה היה סניף של אחת הרשתות, וסליחה שאיני זוכרת בדיוק, במרינה בהרצליה. שם נתנו לנו ערכת ילדים- סינר, דפי צביעה וטושים ואיזה משחק בשבילה.

zivaf2

New member
איך שכחתי- אל גאוצ'ו

בעיקר אני מדברת על הסניף ברמת גן (בן גוריון) אבל גם בירושלים- הם ממש אלופים עם ילדים. נתנו לילדה גלידה חינם רק כי היא חמודה, יש להם תפריט לילדים, ומה שהכי מצא חן בעיני- הם מתייחסים לילדים בכבוד, פונים אליהם ישירות, יחס כמו למבוגרים.
ואל תחשבו שאני כל היום חוגגת במסעדות
פשוט נסיון שהצטבר במשך כמעט 4 שנות הורות

mother cat

New member
איזה סניף? או כולם? ולמה?

אל תתקמצני במילים

עכשיו בא לי המבוגר....

סו ורד

New member
ממליצה על מוזס ברמת החייל רק כי נוח שם

יש מרפסת גדולה, דפי צביעה, מדבקות וכל מיני קישקושים שמצליחים להשאיר את הילדים בכיסא. ההמבורגרים -סבירים...לא יותר לטעמי.

עוד המלצת המבורגרים עם ילדים -אגאדיר -אותו כנ"ל עם דפי צביעה ושות רק שההמבורגרים טעימים ממש.

קטנאמא

New member
רשמתי לפני לשבוע הבא

שבוע ה. הולכים לאכול המוןןןןן המבורגרים כי זה לא שיש עוד הרבה אופציות אחרות (חוץ מהודו. איכס. והרינג. עוד יותר איכס
)

סו ורד

New member
וגם הוט דוג...

הרינג זה טעם נרכש...למדתי לחבב את זה. זה המאכל היחיד שגורם לבעלי להתחרט שהפך לצמחוני...

קטנאמא

New member

והוט דוג זה נחמד אבל אנחנו עוברים על האלף בית בעברית, לא באנגלית

סו ורד

New member
גם המבורגר זה בלעז

תאלצי לחכות לאות ק' בשביל ללכת למוזס (קציץ בשר).

סו ורד

New member
גם אני באובססיביות

התייעצתי עם היועץ הלשוני של המחלקה שלי שהוא האורים והתומים ובאמת טהרן גדול ומוכשר כמו שד (הוא קורא אז אני מתחנפת). הוא מאשר לך את המילה המבורגר מאחר והחלופה העברית לא השתרשה בשפה המדוברת. בדיקו כמו שתיקני לכתוב "שניצל" למרות שהמילה העברית היא "כתיתה".

רק שתדעי שאני באובססיות על זה מאתמול!

ובאמת שאני צריכה לעבוד ולעשות דברים ולא יכולה להרשות לעצמי עוד משהו להיות באובססיה לגביו. אבל אני באובססיה.
אם יעלו לי עוד רעיונות אני אודיע לך.

שונצו

New member
יאמי הרינג!

הודו לא מתלהבת וגם המבורגר לא, אבל דג מלוח אני מאוד אוהבת.

kramerkaren

New member
פסטרמה זה הודו. ואפשר לעשות ארוחת

thanksgiving עם הודו אמיתי. להיט.
והולנדייז.
ואוכל הודי - להכין נאן ולאסי.

מסתערת

New member
גם הסניף בכפס נהדר

הם ערוכים לילדים.
יש להם חוברות צביעה, מדבקות, ערכות יצירה וכו... העסיקו את הנסיכה עד שהאוכל הגיע ועוד הרבה אחרי...

למעלה