סקר המדבקה של הדג

Amber68

New member
הבאת אותה בסקר מקורי.. אז יש אצלי

בחדר את המקום הנוסטלגי האהוב עלי -- המראה.. הגדולה.. והמרכזית האהובה עלי (בחדר יש לי בערך 4 מראות בלי לספור את הקטנות..שתיים תלויות ושתיים אחרות סתם גדולות עם סטנד..) ומעל המדבקה של הדג.. יש את שלושת הסטיקרים האהובים עלי !! שקיבלתי מהתוכניות של ואזאנא.. ( קודם מבי קרייזי ואז מהואזאנאזון.. ) כל אחד מכל שנה שהיתה לי יומולדת וקיבלתי ממנו מתנות.. ועל כל אחד כתוב באותיות תנ"כיות כאלה: "ברוך השם שאני נושם !!" הוא הראשון שהכיר לי את הציטוט הזה..

Amber68

New member
חחח..יש להן מסגרות מיוחדות..זה יותר

אוסף כזה.. חוצמיזה זה משתלב עם המראה הכללי של החדר=)) ושימושי בנוסף..

אתם יודעים מה?

בהתחלה הדיסק הזה היה של אח שלי ואני צריכה לברר לאן המדבקה הלכה כי אני רוצה אותה!

Shani276

New member
אחי הקטן הוא מעריץ פסיכופט בסתר

(נכון שככה כותבים פסיכופט?!)... ...ברגע הראשון שהוא ראה תמדבקה הוא שיגע לי ת'שכל עד שנותרתי חסרת ברירות והייתי צריכה להדביק לו את זה על החולצה...אחרי שלוש שעות הגאון הוציא למדבקה את כל הדבק,ניסיתי לשמור את זה איפושהו אבל הוא תמיד גילה אותי;[ בסוף,הוא איבד לי ת'מדבקה.לא חארם?:p

טיפקסית

New member
המדבקה שלי

על הקלסר לימודים של כיתה י"א כדי שאני אוכל להשוויץ לפני החבר'ה בכיתה שטענו שאני לא באמת מעריצה ושאני לא קונה ת'דיסקים [אז זהו שכן] אגב בזמנו גם חילקו אחת במעריב לנוער שאחותי איבדה לי אותה

FunkyGiraffe

New member
הקופסה של הדיסק שלי ממזמן שבורה

אני ממש לא יודע לשמור על דיסקים לשבור אותם אני מיומן כבר :-\

Shani276

New member
מבינה את זה,זה בסדר.

אבל זה לא באשמתי,בעצם כן,אבל..אולי כי לא שמרתי נכון על הידיים של אחי הקטן.

lioryifrah

New member
רימו אותי!!! ../images/Emo46.gif

לא קיבלתי מדבקה עם הדיסק!!!
אני אני אתבע את הד ארצי!!!

RESTO

New member
המדבקה ממעריב לנוער

מודבקת על הארון ליד אוסף הסטיקרים שיש לי ... והמדבקה מהדיסק עוד לא נגזר דינה...

chen2408

New member
הדבקתי אותה על החלון שבדלת

אבל יום אחד אח שלי התעצבן ושבר את החלון, אז הלכה המדבקה... :(

וואו סחטין על השאלה... מקורי...

אמ... שלי בעיקרון מודבקן לי על היומן שאני לא משתמשת בו...חחח... יומן זה לבנות... אבל נראה לי ברגע זה ממש אני ילך להדביק אותה במקום יותר בולט!

למעלה